Dodaj do ulubionych

Nomasvello

IP: *.106.c66.petrotel.pl 09.11.10, 21:24
Dziewczyny czy byłyście już tam na zabiegu? Ja miałam jeden zabieg, cholernie mnie bolało, nie wiem czy to wina pani, która obsługuje tą maszynerię bo z wypowiedzi, które czytałam na forach w innych miastach wynika, ze zabieg jest prawie a nawet bezbolesny.. nie wiem dlaczego ja czuję to tak jakbym była przypalana z prądem i zastanawiam się czy iść drugi raz :(
Obserwuj wątek
    • mardyla Re: Nomasvello 10.11.10, 10:39
      Ja byłam już na 2 zabiegach i w najbliższym czasie mam 3 i mogę śmiało powiedzieć, że dla mnie zabieg jest prawie bezbolesny. Jak miałam robione bikini to w pachwinach tylko odczułam lekki ból. A zgłaszałaś to pani kosmetyczce? Może zbyt dużą mocą to robiła, albo miałaś za długie włoski i przy spalaniu wtedy odczuwałaś ból. Najlepiej jak włosek jest długości ok.2mm żeby było go już widać ale właśnie żeby nie był za długi.
    • Gość: Ewelina Re: Nomasvello IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.11, 13:41
      Zabieg fotodepilacji niesie ze sobą pewien dyskomfort. W zależności od tego czy stosowałaś wcześniej inne środki depilacji typu wosk, depilator. W porównaniu do wymienionych metod, zabieg jest dużo bardziej komfortowy, a poza tym w perspektywie wisi brak tych włosów!
    • Gość: marta Cała prawda o fotodepilacji - nomaswello IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.11, 10:27
      Witam,

IPL - czyli silne impulsy światła, jest to zabieg bezbolesny i trwały. Nikt nie mówi, ze zabieg jest jednorazowy, oczywiste jest, że trzeba wykonać ich kilka, a czasem nawet kilkanaście. Impulsy światła, które wydobywają sie z głowicy pochłaniane są przez melaninę zawartą we włosach , wytwarza się wtedy temp. 60-70 stopni Celsjusza co powoduje uszkodzenie brodawki i włos więcej nie wyrasta. Jak , któraś z was już wspomniała są różne fazy wzrostu włosa: w skrócie: włosy, które widac, włosy, które wypadły i włosy, które "śpia". Atakujemy włosy, które sa i czekamy na wzrost tych, które wypadły i tak do usunięcia wszystkiego. później czekamy na włosy, które maja się "obudzic" i atakujemy znowu.

Wszyscy właściciele laserów powiedzą, że ipl jest nie skuteczny, a tak na prawdę robimy taką sama robotę, z tym, że laser jest droższy i bardziej bolesny.
      Bolesność: przed ipl mrozi sie skórę kompresem chłodzącym i tak sie ja znieczula, to cały ból
      Ilość zabiegów laserowych będzie taka sama jak ipl-em, bo robimy to samo. Różnica jest taka, że właściciele laserów zapłacili za urządzenia kilka lat temu setki tys zł i do dziś nie mogą ich spłacić, stad ta cena, sam zabieg nie jest bardzo kosztowny, urządzenie nie za szybko sie eksploatuje, do tego pracownik, lokal i środki do dezynfekcji oraz jednorazowe materiały

Sama korzystałam z fotodepilacji i jestem bardzo zadowolona, nic mnie nie bolało, był to prywatny, krakowski salon fotodepilacj.

Jeśli chodzi o nomasvelllo...:
      Obecnie pracuje w salonie nomasvello w Krakowie ul. Racławicka 1 i szczerze go polecam , salon jest nowy , czysty, posiadamy wykształcenie kosmetyczne, oraz szkolenie na IPL. Nasze klientki nie wychodzą poparzone ani obolałe, wracaja do nas, więc o czymś to chyba świadczy . Nasz salon jako jedyny ma ogromne doświadczenie ponieważ jest to siec działająca na świecie od kilku lat. Posiadamy własne kremy produkowane przez firmę dermo kosmetyczną, jedne o fotodepilacji, drugi po fotoodmładzaniu, które dodatkowo łagodzą skutki zabiegów.

I jeszcze cena w nomaswello to 99 zł, bo mamy sic i marketing mamy z góry zapewniony, wiec nie musimy zwiększać ceny usługi

W razie pytan zapraszam na darmowy test i konsultacje :
      12 636 71 50
      608 936 831
    • Gość: k.j. Re: Nomasvello IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.12, 16:10
      Ja chodzę już drugi rok,więc TROCHĘ mnie to kosztuje.Efekty były widoczne potrzech zabiegach.Przerwy dłuższej niż pięć tygodni nie robiłam,więc nie wiem co by było po zaprzestaniu"strzelania".U mnie owłosienie to była istna udręka,czarne,długie i do tego grube włosiska mam na całym ciele.Chyba tylko pięty są gładkie;).Chodzę we Wrocławiu. ból jest do zniesienia, ale podobno mam wysoką tolerancję.Są miejsca na nogach,gdzie jest gładko i miło;), a w niektórych nie da się tego paskudztwa wytępić. Robię całe nogi, bikini,ręce i twarz. Na razie nie zaprzestanę działania, ale powoli mam tego dość
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka