iknoli 22.01.07, 12:26 witam moze ktos widział ta sunie została skradziona czeka wysoka nagroda teraz bedzie miał ok 6 miesiecy. fotka na stronce jedlnia.net/news.php? id=522. prosze pomozcie. kontakt na gg 5454018. dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tom Re: Alma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 14:08 moze w sajgonie widzieli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ilona Re: Alma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.07, 08:20 mogła byc sprzedana na Słomczynie. Policja do dupy i nasze prawo!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ilona Re: Alma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 15:30 paranoja a co by POLICJA zrobiła jak dziecko zginie zupełnie nic!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś