22.01.07, 12:26
witam moze ktos widział ta sunie została skradziona czeka wysoka nagroda
teraz bedzie miał ok 6 miesiecy. fotka na stronce jedlnia.net/news.php?
id=522. prosze pomozcie. kontakt na gg 5454018. dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: tom Re: Alma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 14:08
      moze w sajgonie widzieli?
    • Gość: ilona Re: Alma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.07, 08:20
      mogła byc sprzedana na Słomczynie. Policja do dupy i nasze
      prawo!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: ilona Re: Alma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.07, 15:30
      paranoja a co by POLICJA zrobiła jak dziecko zginie zupełnie nic!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka