IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.08, 10:56
Napewno odradzam studia w PWSZ na kierunku edukacja wczesnoszkolna z
jez. niemieckim lub angielskim jeli ktos wiaze swoja przyszlosc z
jezykiem to niech idzie na filologie po tym kierunku mozna tylko
uczyc w 1-3 nie ma uprawnien do nauki jezyka w gimnazjum chociaz
szkola utwierdza w przekonaniu ze tak jest a i w 1-3 ciezko znalezc
prace pomyslcie ilu bezrobotnych nauczycieli wyprodukowala ta fabryka
Obserwuj wątek
    • maciek.zwany.jajem Re: Studia 31.05.08, 15:37
      Nie oczerniaj szkoły. Sądzę, że nie poradziłaś sobie i zostałaś skreślona z
      listy studentów. Stąd, ta żółć ;-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka