Gość: Zuza
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
29.05.08, 10:56
Napewno odradzam studia w PWSZ na kierunku edukacja wczesnoszkolna z
jez. niemieckim lub angielskim jeli ktos wiaze swoja przyszlosc z
jezykiem to niech idzie na filologie po tym kierunku mozna tylko
uczyc w 1-3 nie ma uprawnien do nauki jezyka w gimnazjum chociaz
szkola utwierdza w przekonaniu ze tak jest a i w 1-3 ciezko znalezc
prace pomyslcie ilu bezrobotnych nauczycieli wyprodukowala ta fabryka