IP: *.icpnet.pl 21.02.04, 13:34
Wojciech Krolopp już na wolności.Teraz musicie podac jego adres i adres
osób , z którymi się kontaktuje.Witamy w brukowcu.
Fakt , Wyborcza , Superekspres nie myślałem ,że ten wyścig o czytelnika tak
się zakończy
Obserwuj wątek
    • Gość: george Re: krolopp IP: *.icpnet.pl 21.02.04, 21:32
      Adresu nie musi podawać "Gazeta". Zrobiły to już dawno wszystkie kanały
      telewizyjne.
      • Gość: Beata Re: krolopp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.04, 03:01
        Powołując się na b.pismaka Poznańskiej - Kąckiego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka