Gość: martek
IP: *.zsms.poznan.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.02.04, 16:55
Więc:)...nie mam pojęcia do jakiej szkoły iść!Nie wiem jak pójdą mi TESTY!!!
Dlatego też jestem bezradna:( Jest wiele szkół, które mam na oku,ale mam
obawy co do dostania się do nich. Tak naprawdę te testy to dla mnie jakiś
OBŁĘĘĘD!!!
Próbne mam za sobą i szczerze wyniki są lekko mówiąc TRAGICZNEEEE!Kto by
pomyślał, że czeka nas takie coś! Przez ten pomysł straciłam wszelkie
nadzieję na lepsze życie...Dodam jeszcze,że w tym całym liście nic a nic nie
ściemniam!
Jak na takową gimnazjalistkę i to w ostatniej klasie czuję się STRAASZNIEE!!
Do mnie nie dochodzi w ogóle myśl, że za chwilę będę w liceum...!!!Dużo
dziewczyn ma podobne dylematy, tylko problem, że są to dziewczyny, które
wcale nie powinny ich mieć ponieważ kolekcjonują bardzo dobre ocenki i mają
często świadectwo z PASKIEM!!! Dobra koniec tego dolinowania...:P Jeśli ktoś
zechce to niech poświęci te pięć minut i mi doradzi liceum! Tylko uprzedzam,
że nie jestem żadną psychiczną istotą i nie potrzebuje żadnych liceów
specjalnych(...) Jestem wręcz zwariowaną osobą,lubię ludzi zwariowanych tak
jak ja...no i tak na marginesie mam już osobę towarzyszącą... TO MOJA
KUMPELKA Z KLASY! Można,by rzec, że jast jeszcze bardziej zwariowana ode
mnie:P Ale to tylko tak na marginesie powtarzam-he..heh!!!To czekam na
odpissy!!!Martek:)