Dodaj do ulubionych

SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

IP: *.zsms.poznan.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.04, 16:55
Więc:)...nie mam pojęcia do jakiej szkoły iść!Nie wiem jak pójdą mi TESTY!!!
Dlatego też jestem bezradna:( Jest wiele szkół, które mam na oku,ale mam
obawy co do dostania się do nich. Tak naprawdę te testy to dla mnie jakiś
OBŁĘĘĘD!!!
Próbne mam za sobą i szczerze wyniki są lekko mówiąc TRAGICZNEEEE!Kto by
pomyślał, że czeka nas takie coś! Przez ten pomysł straciłam wszelkie
nadzieję na lepsze życie...Dodam jeszcze,że w tym całym liście nic a nic nie
ściemniam!
Jak na takową gimnazjalistkę i to w ostatniej klasie czuję się STRAASZNIEE!!
Do mnie nie dochodzi w ogóle myśl, że za chwilę będę w liceum...!!!Dużo
dziewczyn ma podobne dylematy, tylko problem, że są to dziewczyny, które
wcale nie powinny ich mieć ponieważ kolekcjonują bardzo dobre ocenki i mają
często świadectwo z PASKIEM!!! Dobra koniec tego dolinowania...:P Jeśli ktoś
zechce to niech poświęci te pięć minut i mi doradzi liceum! Tylko uprzedzam,
że nie jestem żadną psychiczną istotą i nie potrzebuje żadnych liceów
specjalnych(...) Jestem wręcz zwariowaną osobą,lubię ludzi zwariowanych tak
jak ja...no i tak na marginesie mam już osobę towarzyszącą... TO MOJA
KUMPELKA Z KLASY! Można,by rzec, że jast jeszcze bardziej zwariowana ode
mnie:P Ale to tylko tak na marginesie powtarzam-he..heh!!!To czekam na
odpissy!!!Martek:)
Obserwuj wątek
    • mikolajwydra Re: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA 27.02.04, 09:10


      > Więc:)...nie mam pojęcia do jakiej szkoły iść!Nie wiem jak pójdą mi TESTY!!!
      > Dlatego też jestem bezradna:( Jest wiele szkół, które mam na oku,ale mam
      > obawy co do dostania się do nich. Tak naprawdę te testy to dla mnie jakiś
      > OBŁĘĘĘD!!!

      No nie mów :))))))))

      > Próbne mam za sobą i szczerze wyniki są lekko mówiąc TRAGICZNEEEE!Kto by
      > pomyślał, że czeka nas takie coś! Przez ten pomysł straciłam wszelkie
      > nadzieję na lepsze życie...Dodam jeszcze,że w tym całym liście nic a nic nie
      > ściemniam!

      Tutaj się zacząłem zastanawiać czy naprawdę tak jest :P

      > Jak na takową gimnazjalistkę i to w ostatniej klasie czuję się STRAASZNIEE!!
      > Do mnie nie dochodzi w ogóle myśl, że za chwilę będę w liceum...!!!Dużo
      > dziewczyn ma podobne dylematy, tylko problem, że są to dziewczyny, które
      > wcale nie powinny ich mieć ponieważ kolekcjonują bardzo dobre ocenki i mają
      > często świadectwo z PASKIEM!!! Dobra koniec tego dolinowania...:P Jeśli ktoś
      > zechce to niech poświęci te pięć minut i mi doradzi liceum! Tylko uprzedzam,
      > że nie jestem żadną psychiczną istotą i nie potrzebuje żadnych liceów
      > specjalnych(...) Jestem wręcz zwariowaną osobą,lubię ludzi zwariowanych tak
      > jak ja...no i tak na marginesie mam już osobę towarzyszącą... TO MOJA
      > KUMPELKA Z KLASY! Można,by rzec, że jast jeszcze bardziej zwariowana ode
      > mnie:P Ale to tylko tak na marginesie powtarzam-he..heh!!!To czekam na
      > odpissy!!!

      Tak Ci powiem od siebie,żeby unikać wszelkich Zespołów Szkół

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka