stefan_26 07.05.10, 18:43 Jak sędzia Geremek, to Żydzi knują jak tu gospodarkę nam popsuć ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tastes_like_chicken endemiczne gatunki w Gople? 07.05.10, 19:09 "odkrywka Tomisławice doprowadzi do wyschnięcia jeziora i do wyginięcia wielu chronionych gatunków" czy to oznacza ze zyja tam gatunki ktore nigdzie indziej na Ziemi nie wystepuja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: walcyacz y kopalni Re: endemiczne gatunki w Gople? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.10, 19:44 drodzy panowie buta arogancjia kopalni jest niewysłowionym i nieopisanym chamstwem celuja w tym sady w koninie jak bartniak kozłowska bolczyk dwa rownowaga w tym jeziorze jest niezwykla pompowanie wod zniszczy jezioro na zawsze a przynajmniej na około 120-150 lat osady trzeba wybrac z jeziora sole manganu zelaza i metali ciezkich a kopalnia pierdoli was w łeb ani maja forse na kurwy a nie na odszkodowania nieeeee dajcie im gopła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Ludzki pan z niego IP: 95.108.45.* 07.05.10, 23:09 Mógł tak napisać, żeby nikt się nie połapał o co chodzi, ale kropkę postawił i wiemy przynajmniej gdzie jest koniec... Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb Re: endemiczne gatunki w Gople? 08.05.10, 22:59 Gość portalu: walcyacz y kopalni napisał(a): > pompowanie wód zniszczy jezioro na zawsze Ale my to rozumiemy. Tramwaj w końcu musi przyjechać na czas, a komputer działać bez przerwy. Czy masz jakieś bardziej przekonujące argumenty? Dyć natura w Europie jest zniszczona dużo bardziej niż w biednej Polsce, która teraz szuka sposobu na nadrobienie zaległości. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: endemiczne gatunki w Gople? 09.05.10, 06:04 lmblmb napisał: > Dyć natura w Europie jest > zniszczona dużo bardziej niż w biednej Polsce, która teraz szuka sposobu na > nadrobienie zaległości. W niszczeniu natury? Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb Re: endemiczne gatunki w Gople? 09.05.10, 08:41 koloratura1 napisała: > lmblmb napisał: > > > Dyć natura w Europie jest > > zniszczona dużo bardziej niż w biednej Polsce, która teraz szuka sposobu > na > > nadrobienie zaległości. > > W niszczeniu natury? Bez tego się nie obejdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: endemiczne gatunki w Gople? 10.05.10, 09:22 lmblmb napisał: > koloratura1 napisała: > > > lmblmb napisał: > > > > > Dyć natura w Europie jest > > > zniszczona dużo bardziej niż w biednej Polsce, która teraz szuka sp > osobu > > na > > > nadrobienie zaległości. > > > > W niszczeniu natury? > > Bez tego się nie obejdzie. Przepraszam, bez czego, co się nie obejdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
cracken001 Ostatnia deska ratunku dla Gopła 07.05.10, 19:34 Tak jak odkrywki koninskie naruszyly rownowage wodna jezior skorzecinskich.Pojedzcie,zobaczcie pomosty stoja na suchym ladzie Odpowiedz Link Zgłoś
rockville Ostatnia deska ratunku dla Gopła 07.05.10, 23:44 Od czasu rozpoczecia odkrywki, w Gople podwoila sie liczba platniczka gwiezdzistego, konarka jeziornego i buszakow .Zatrzymanie inwestycji zagrozilo by rozwojowi wyzej wymienionych gatunkow !!! Odpowiedz Link Zgłoś
henryk-sikora dac tym ekoterorystom zlecenia 08.05.10, 20:07 Trzeba będzie dać tym ekoterorystom zlecenia na wykoanie ekspertyz i za kazde zlecenie zaplacic po 100 tys zlotych i bedzie po problemie, znikną wszystkie przeszkody. To są zwykli łapówkarze i wystepują w majestacie prawa niestety i teroryzują wszędzie na świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: dac tym ekoterorystom zlecenia 09.05.10, 06:08 henryk-sikora napisał: > Trzeba będzie dać tym ekoterorystom zlecenia na wykoanie ekspertyz i > za kazde zlecenie zaplacic po 100 tys zlotych i bedzie po problemie, > znikną wszystkie przeszkody. To są zwykli łapówkarze i wystepują w > majestacie prawa niestety i teroryzują wszędzie na świecie. Unii Europejskiej też dasz łapówkę, gdy się zainteresuje problemem? Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb tzw. "Chłopski rozum" potrafi przemówić 08.05.10, 22:56 "Węgiel nie jest koniecznością, są też inne źródła energii - uważa Wiesław Michalak, rolnik spod Tomisławic, który zaskarżył kopalnię." No i komu, panie i panowie, wierzycie bardziej? Bo mnie Greenpeace przekonuje tak samo, jak dyrekcja kopalni. Nie zamierzam cofnąć się do epoki kamienia łupanego żeby chronić tzw. zagrożone gatunki, ale spalanie węgla po to, żeby przy wydajności 60% tworzyć energię elektryczną nie jest jakimś wielkim osiągnięciem. Pan rolnik ma rację, przy braku rzek trzeba szukać innej energii niż wodna. I taka energia działa we Francji od lat, bez zawodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc walczacy z ko Re: tzw. "Chłopski rozum" potrafi przemówić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.10, 08:16 panie i panowie nie dajcie sie wprowadzac w bład co do kopalni lepsza jest elektrownia atomowa 1 kg uranu daje tyle ciepła co spalenie 200.000 tys ton wegla czyli 200.000.000 kg.atom jest bezpieczny niebezpieczny jest adrzej mocek oraz wojciech owczarzak z a katedry gelboznawstwa w poznaniu ul mazowiecka 42 trzeba byłlo słuchac zeznan tego oszołoma łajdaka i szubrawca przeciwko rolnikom ktorzy zyto na polach maja do kolan jak w białych portkach jebał do jana bartniaka sedziego i miał w dupie zony rolnikow ktorzy ciezkie spracowane dłonie robiły chleb ktory 0ni zarli za darmo nie dajcie gopło kopalnianym oszołomom zniszcza was na dziesiatki lat i pierdola w łeb was i gopło oraz wasze zniszczone ziemie. Odpowiedz Link Zgłoś