Dodaj do ulubionych

Ostatnia deska ratunku dla Gopła

07.05.10, 18:43
Jak sędzia Geremek, to Żydzi knują jak tu gospodarkę nam popsuć ;)
Obserwuj wątek
    • tastes_like_chicken endemiczne gatunki w Gople? 07.05.10, 19:09
      "odkrywka Tomisławice doprowadzi do wyschnięcia jeziora i do wyginięcia wielu chronionych gatunków"

      czy to oznacza ze zyja tam gatunki ktore nigdzie indziej na Ziemi nie wystepuja?
      • Gość: walcyacz y kopalni Re: endemiczne gatunki w Gople? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.10, 19:44
        drodzy panowie buta arogancjia kopalni jest niewysłowionym i nieopisanym
        chamstwem celuja w tym sady w koninie jak bartniak kozłowska bolczyk dwa
        rownowaga w tym jeziorze jest niezwykla pompowanie wod zniszczy jezioro na
        zawsze a przynajmniej na około 120-150 lat osady trzeba wybrac z jeziora sole
        manganu zelaza i metali ciezkich a kopalnia pierdoli was w łeb ani maja forse na
        kurwy a nie na odszkodowania nieeeee dajcie im gopła.
        • Gość: zenek Ludzki pan z niego IP: 95.108.45.* 07.05.10, 23:09
          Mógł tak napisać, żeby nikt się nie połapał o co chodzi, ale kropkę postawił i
          wiemy przynajmniej gdzie jest koniec...
        • lmblmb Re: endemiczne gatunki w Gople? 08.05.10, 22:59
          Gość portalu: walcyacz y kopalni napisał(a):

          > pompowanie wód zniszczy jezioro na zawsze

          Ale my to rozumiemy. Tramwaj w końcu musi przyjechać na czas, a komputer działać
          bez przerwy.

          Czy masz jakieś bardziej przekonujące argumenty? Dyć natura w Europie jest
          zniszczona dużo bardziej niż w biednej Polsce, która teraz szuka sposobu na
          nadrobienie zaległości.
          • koloratura1 Re: endemiczne gatunki w Gople? 09.05.10, 06:04
            lmblmb napisał:

            > Dyć natura w Europie jest
            > zniszczona dużo bardziej niż w biednej Polsce, która teraz szuka sposobu na
            > nadrobienie zaległości.

            W niszczeniu natury?
            • lmblmb Re: endemiczne gatunki w Gople? 09.05.10, 08:41
              koloratura1 napisała:

              > lmblmb napisał:
              >
              > > Dyć natura w Europie jest
              > > zniszczona dużo bardziej niż w biednej Polsce, która teraz szuka sposobu
              > na
              > > nadrobienie zaległości.
              >
              > W niszczeniu natury?

              Bez tego się nie obejdzie.
              • koloratura1 Re: endemiczne gatunki w Gople? 10.05.10, 09:22
                lmblmb napisał:

                > koloratura1 napisała:
                >
                > > lmblmb napisał:
                > >
                > > > Dyć natura w Europie jest
                > > > zniszczona dużo bardziej niż w biednej Polsce, która teraz szuka sp
                > osobu
                > > na
                > > > nadrobienie zaległości.
                > >
                > > W niszczeniu natury?
                >
                > Bez tego się nie obejdzie.

                Przepraszam, bez czego, co się nie obejdzie?
    • cracken001 Ostatnia deska ratunku dla Gopła 07.05.10, 19:34
      Tak jak odkrywki koninskie naruszyly rownowage wodna jezior
      skorzecinskich.Pojedzcie,zobaczcie pomosty stoja na suchym ladzie
    • rockville Ostatnia deska ratunku dla Gopła 07.05.10, 23:44
      Od czasu rozpoczecia odkrywki, w Gople podwoila sie liczba
      platniczka gwiezdzistego, konarka jeziornego i buszakow .Zatrzymanie
      inwestycji zagrozilo by rozwojowi wyzej wymienionych gatunkow !!!
    • henryk-sikora dac tym ekoterorystom zlecenia 08.05.10, 20:07
      Trzeba będzie dać tym ekoterorystom zlecenia na wykoanie ekspertyz i
      za kazde zlecenie zaplacic po 100 tys zlotych i bedzie po problemie,
      znikną wszystkie przeszkody. To są zwykli łapówkarze i wystepują w
      majestacie prawa niestety i teroryzują wszędzie na świecie.
      • koloratura1 Re: dac tym ekoterorystom zlecenia 09.05.10, 06:08
        henryk-sikora napisał:

        > Trzeba będzie dać tym ekoterorystom zlecenia na wykoanie ekspertyz i
        > za kazde zlecenie zaplacic po 100 tys zlotych i bedzie po problemie,
        > znikną wszystkie przeszkody. To są zwykli łapówkarze i wystepują w
        > majestacie prawa niestety i teroryzują wszędzie na świecie.

        Unii Europejskiej też dasz łapówkę, gdy się zainteresuje problemem?
    • lmblmb tzw. "Chłopski rozum" potrafi przemówić 08.05.10, 22:56
      "Węgiel nie jest koniecznością, są też inne źródła energii - uważa Wiesław
      Michalak, rolnik spod Tomisławic, który zaskarżył kopalnię."

      No i komu, panie i panowie, wierzycie bardziej? Bo mnie Greenpeace przekonuje
      tak samo, jak dyrekcja kopalni. Nie zamierzam cofnąć się do epoki kamienia
      łupanego żeby chronić tzw. zagrożone gatunki, ale spalanie węgla po to, żeby
      przy wydajności 60% tworzyć energię elektryczną nie jest jakimś wielkim
      osiągnięciem.

      Pan rolnik ma rację, przy braku rzek trzeba szukać innej energii niż wodna. I
      taka energia działa we Francji od lat, bez zawodu.
      • Gość: gosc walczacy z ko Re: tzw. "Chłopski rozum" potrafi przemówić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.10, 08:16
        panie i panowie nie dajcie sie wprowadzac w bład co do kopalni lepsza jest
        elektrownia atomowa 1 kg uranu daje tyle ciepła co spalenie 200.000 tys ton
        wegla czyli 200.000.000 kg.atom jest bezpieczny niebezpieczny jest adrzej mocek
        oraz wojciech owczarzak z a katedry gelboznawstwa w poznaniu ul mazowiecka 42
        trzeba byłlo słuchac zeznan tego oszołoma łajdaka i szubrawca przeciwko rolnikom
        ktorzy zyto na polach maja do kolan jak w białych portkach jebał do jana
        bartniaka sedziego i miał w dupie zony rolnikow ktorzy ciezkie spracowane
        dłonie robiły chleb ktory 0ni zarli za darmo nie dajcie gopło kopalnianym
        oszołomom zniszcza was na dziesiatki lat i pierdola w łeb was i gopło oraz wasze
        zniszczone ziemie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka