Dodaj do ulubionych

miejsce na ognisko

01.06.10, 09:58
Szukam miejsca na ognisko dla dzieci w Poznaniu lub okolicy. Ma to
byc miejsce gdzie mozna urzadzic dzieciom imprezke na zakonczenie
przedszkola.
Ognisko w Lasku Marcelinskim odpada, terminow juz brak ;-(
Macie jakies propozycje, tel, itp?



;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: abc Re: miejsce na ognisko IP: 195.20.110.* 01.06.10, 13:19
      Strzeszynek.
      Przy wejściu z lewej strony jest miejsce na ognisko.
      Często tam widze też grilujących.
      Pewnie trzeba się zgłosić do kogoś kierującego ośrodkiem w
      Strzeszynku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka