tinkey
09.09.10, 22:39
Witam,pilnie poszukuję kogoś kto jest posiadaczem karty MULTISPORT.Jestem zainteresowana być osoba towarzyszącą osoby z tą kartą.Gwarantuję regularne opłaty,ewentualnie gotówka z góry.Zainteresowanych proszę o kontakt:pammy13@poczta.onet.pl.