l.george.l
17.09.10, 19:44
Może Aquanet będzie łaskaw wytłumaczyć się z wyników tych badań
www.sfora.pl/Tu-jest-najlepsza-kranowka-w-Polsce-Smakuje-jak-oligocenska-a24326
Przy okazji każdej podwyżki słyszmy, jakież to inwestycje będą czynione, jak poprawi się smak wody. Rezultaty pytam, gdzie rezultaty?