Dodaj do ulubionych

za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratki?

26.09.11, 13:43
na ile policja wycenia taka przyjemnosc?
tak sobie przyszlosciwo mysle...
Obserwuj wątek
    • l.george.l Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk 26.09.11, 14:07
      A co Ci ta kratka wadzi? Zrobisz większe zakupy, to przynajmniej po dach możesz zapakować i nie będą Ci latać po samochodzie.
      • v.i.k.k.a Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk 26.09.11, 14:52
        Wizualnie mi bardzo wadzi i jesli kupilabym auto z kratka, chcialabym jezdzic bez kratki:)
        • l.george.l Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk 27.09.11, 09:47
          v.i.k.k.a napisała:

          > Wizualnie mi bardzo wadzi [...]
          Możesz ją udekorować, wieszając na przykład gacie w barwach klubowych :)
          • v.i.k.k.a Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk 27.09.11, 12:59
            Zadnych kratek....no chyba nie chcialbys, zebym wnerwiona jezdzila:)
            • Gość: xoni ******* Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk IP: *.pools.arcor-ip.net 27.09.11, 13:41
              Wciagnij Dziunia na Schnauza kaganiec,to prawie to samo co kratka i nie bedziesz gryzla kierownice i wciskajacych sie na chama.Gliniarze tez nic Ci nie zrobia,bo POmysla zes Saba od Dorna.:-)))
    • Gość: Wujek Georg Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk IP: *.pools.arcor-ip.net 26.09.11, 14:09
      Dziunia,jak jest mala szkodliwosc czynu to jedziesz bez kratki,natomiast przy wiekszej szkodliwosci bedziesz transportowana za kratkami w obraczkach do Wronek.Tak to widzi wujek Georg ! :-))
    • Gość: ktatka Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk IP: *.intercars.eu 26.09.11, 14:29
      Potrafią być uierdliwi i zabrać dowod rejestracyjny. Wtedy masz kurs na badanie techniczne (oczywiście po uprzednim założeniu kratki), mandacik i kurs do Wydz. Kom. po odbiór dowodu.
      • v.i.k.k.a Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk 26.09.11, 14:52
        A ten mandat to wysoki?:)
        • Gość: olo Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.11, 08:37
          nic nie kosztuje (kosztowalo). 5 lat jezdzilem bez kratki. Zakladalem tylko przed przegladami okresowymi.
          • v.i.k.k.a Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk 27.09.11, 13:01
            A policja jak sie na to zapatrywala w przypadku kontroli drogowej?
    • Gość: Bimota Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk IP: *.icpnet.pl 26.09.11, 15:28
      Kup Peugeota Partnera, tam procz topornej kratki fiskalnej masz dodatkowa z materialu, latwo zdejmiowalna. Ta fiskalna wywalasz, musial by byc wyjatkowo upierdliwy sluzbista by sie doczepic...
      • lili_marleen Good idea 27.09.11, 07:00
        Gość portalu: Bimota napisał(a):

        > Kup Peugeota Partnera, tam procz topornej kratki fiskalnej masz dodatkowa z mat
        > erialu, latwo zdejmiowalna.

        Dobry pomysł!
        Kup tego Peugeota, wyjmij sobie potrzebną Ci kratkę, którą tak zachwala Bimek, upnij ją w normalnym mniej awaryjnym samochodzie, a Peugeota oddaj tam gdzie jego miejsce czyli na złom.
        Mówią, że Partnery są już zepsute w katalogu.
        • Gość: Bimota Re: Good idea IP: *.icpnet.pl 27.09.11, 11:00
          Glupie baby wiele rzeczy mowia... Moj jezdzi juz z 10 lat...
          • Gość: Do mordy kochanej Re: Good idea IP: *.pools.arcor-ip.net 27.09.11, 11:07
            Ma sie rozumiec,ze wiecej na lawecie niz na wlasnych kapciach ! Czyli tak PO "POlskiemu"- mniej na sankach wiecej na dupie ! Buhaha :-))
      • v.i.k.k.a Re: za ile mozna jezdzic autem z kratka bez kratk 27.09.11, 13:01
        Niiiiii...terenowe mi sie widza:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka