Dodaj do ulubionych

dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historycznych

15.10.11, 17:42
obejrzalam: elizabeth-zloty wiek i maria antonina.
Cos w ten desen chce:)
Obserwuj wątek
    • Gość: K.Kutz Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc IP: *.pools.arcor-ip.net 15.10.11, 18:15
      Chcesz masz ! :
      Czarownice z Salem
      Kochanice Krola
      Jak rozpetalem II Wojne Swiatowa
      Bolek i Lolek na wakacjach
      Krecik
      Czterej Panzerni i Pies
      Zorro
      Na Wspolnej
      Izaura
      POlska Kronika Filmowa
      Wojna i POkoj
      Rodzina Zastepcza
      Sol Ziemi Czarnej
      itd.
      Do wyboru do koloru ! :-))

      • Gość: x du Idiot, Panzerni to po niemiecku, IP: *.unitymediagroup.de 15.10.11, 18:19
        po polsku zawsze pancerni.
        • Gość: Job jego mac ! Re: du Idiot, Panzerni to po niemiecku, IP: *.pools.arcor-ip.net 15.10.11, 18:37
          PO-waznie ?? Wiesz Arschlochu,nigdy bym NATO nie wpadl ! PO-mimo tygo byde ci dozgunnie dzwieczny dupku zolenny !
    • Gość: x w germanii już leci: IP: *.unitymediagroup.de 15.10.11, 18:16
      pl.wikipedia.org/wiki/Trzej_Muszkieterowie_%28film_2011%29
      I tak na to nie pójdę ;)
    • marek.es Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc 15.10.11, 21:53
      zawsze możesz udać się w stronę Andżelik z lat 70 (nie wiem czy to będzie w VoD, czy klasyczna wypożyczalnia). Niedyskretnie zapytam, co Ciebie tak naszło?
      • v.i.k.k.a Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc 15.10.11, 22:40
        Co to andzeliki z lat 70?:) film musi sie dac ogladac online, dlatego prosilabym o podanie kilku tytulow, bo nie wszystkie sa dostepne w sieci.
        Zawsze lubilam takie filmy, a dzis nie chce mi sie myslec-po tym jak mi sie dostalo za to,ze nie chce mi sie myslec-wiec bede ogladac filmy:)
        • Gość: polonista Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc IP: *.icpnet.pl 17.10.11, 12:05
          Od dłuższego czasu przeskakuję wszystkie tematy pisane przez V.I.K.K.A,ale przypadkowo trafiłem na te bzdety. Nie umiem myśleć..,dajcie mi..,coś w ten deseń chce..it.d
          Nie oczekuję kolejnych popisów grafomańskich bo widać,że słowo proszę jest dla naszego forumowicza słowem nieznanym. Forumowicza V.I.K.K.A żegnam ostatecznie.
          Chciało by się odpowiedzieć.. jak se chcesz to se weż.. albo tej w tytke s...MASAKRA.
          • Gość: Basalyk Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc IP: *.pools.arcor-ip.net 17.10.11, 12:19
            E....tam,nic nie kumasz POlonisto ! Dziunia to forumowy rodzynek w zakalcu i POtomek Vatrow z czasow komuny,wiec wieta,rozumieta,dajta etc.jest swoistym skansenem minionej epoki ! Jak nie wieta co ta to fragujcie swojego pedela z kotlowni.POzdrawiam bakalarza :-))
    • v.i.k.k.a obejrzalam: 16.10.11, 22:14
      -kochanice krola
      -ksiezna

      dajcie jakies tytuly pls:)
      • Gość: Mond - Belmondo Re: obejrzalam: IP: *.pools.arcor-ip.net 16.10.11, 22:28
        Chcesz masz ! Mozesz ogladac na tarasie o dwuch takich co ukradli ksiezyc ! Oczywiscie przy ksiezycu ! Prosze,tylko nie wyj ! :-))
      • alfalfa Re: obejrzalam: 17.10.11, 19:23
        Imo "Królowa Margot" i "Niebezpieczne Związki".
        A.
        • v.i.k.k.a Re: obejrzalam: 17.10.11, 22:42
          dziekuje:)
          dawaj jeszcze!
          • alfalfa Re: obejrzalam: 19.10.11, 00:58
            "Oto jest głowa zdrajcy" 6 oskarów, "Królestwo niebieskie" - to juz do średniowiecza więc może też "Król Artur"? Robi się rozrywkowo...
            A.
            • v.i.k.k.a Re: obejrzalam: 19.10.11, 10:25
              dziekuje, kolo weekendu obejrze:)
      • Gość: giertychowy as Re: obejrzalam: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.11, 22:09
        No a gdzie "Kżyrzacy"?
        I "Rodzina Adamsów"?
    • zderzacz-hadronow Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc 17.10.11, 11:20
      "Córka farmera"
      "Gorące wargi 6"
      "Długi srebrny Dan"
      "Poszukiwacze zaginionej szparki"
      "Robin Wzwód"
      "Maria, Milena i koń"
      "Zaporożec w tunelu"
      "Uwięzieni w Ikarusie"
      "Ja wam wyliżę"
      "Tylko mnie pochaj"
      "Matrix erekcja"
      "Klanal"
      "Wojna jądrowa"
      "Pan SamoLodzik"
      "Stawiam Tolkowi banana"
      "Członek z żelaza"
      "O dwóch takich co pokryli księżyc"
      "W pustyni i w paszczy"
      "Jancio wzwodnik"
      "07 spuść się"
      • Gość: Adam Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc IP: *.echostar.pl 18.10.11, 16:50
        Czyżby koneser porno na forum?
    • Gość: k Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.11, 19:28
      nie film,ale serial Rodzina Borgiów
      • kiks4 Albański może byc? 18.10.11, 20:03
        Albański film kiedyś widziałem Kostiumowy. Skanderbeg. A tu masz najbardziej porywającą scenę:
        www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
        • v.i.k.k.a Re: Albański może byc? 19.10.11, 11:09
          a po jakiemu gadaja?;) dosc istotna sprawa, gdyz fr i niem filmow nie zdzierze
      • v.i.k.k.a Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc 19.10.11, 10:35
        nie, nie, film:) ale dzieki
        • Gość: ja a może... IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.11, 10:50
          Oprócz filmów są nie świecie także książki, nieśmiało przypominam. Wymagają większego wysiłku od odbiorcy niż filmy ale są korzystne dla rozwoju osobniczego. W zainteresowania potrzeby służę propozycjami. I tak jak w przypadku filmów - są także publiczne wypożyczalnie książek. Biblioteki się nazywają.
          • v.i.k.k.a Re: a może... 19.10.11, 11:10
            Od czytania mam madrzejsze ksiazki, jak chce sie zrelaksowac obejrze film nie wymagajacy myslenia.
          • Gość: Gozdzikowa Re: a może... IP: *.pools.arcor-ip.net 19.10.11, 11:20
            E... tam Buchy ! Najwiekszym zrodlem wiedzy i najswiezszych plot z okolicy jest merytoryczne plotkowanie z Gozdzikowa !Tu sie dowiesz wszystkiego - kto z kim za co i za ile i na kogo mozna sie spuscic ! Nie kazdy ma takie fify jak Gozdzikowa ! POzdrawiam i zapraszam na walkowanie Aschow. :-))
    • Gość: geordi Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.10.11, 22:13
      to ja moze klasycznie ..
      "Hamlet" Kennetha Brannagha
      albo Luter - produkcja niemiecka ad. 2005(?), nie wiem jak z polskimi napisami.
      • v.i.k.k.a Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc 19.10.11, 11:11
        Luer jest ok, ogladalam:) napisow ani lektora nie musi byc;)
    • Gość: W105N4 Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.11, 07:58
      Barry Lyndon
      Duellists
      Valmont
      Willow
      Amadeusz
      Ben-Hur
      Gosford Park
      Waterloo
      Rękopis znaleziony w Saragossie
      Libertyn
      Faraon
      Duchy Goi
      Truposz
      Niebezpieczne związki

      Pozdrawiam
      • v.i.k.k.a Re: dajcie mi nazwy filmow kostiumowych, historyc 19.10.11, 10:34
        dziekuje:)
        amadeusz byl oki:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka