diesel_poznan
31.01.13, 14:20
Troszkę szukanie dziury w całym, ale na pewno autor ma wiele racji. Niestety nawet w najlepiej rozwiniętych krajach komunikacja miejska jest wolniejsza od samochodów, bo przecież musi się zatrzymywać na przystankach co chwilkę, a pod sam dom też nie podjedzie.
-------------------
justynadoradza.blogspot.com