Dodaj do ulubionych

inea oszuści

18.06.16, 22:21
Stanowczo odradzam zakup usług w firmie inea !!!! złodzieje traktują stałych klientów jak zwykłych debili okradając ich w majestacie prawa !!!! Zmieniając miejsce zamieszkania a będąc uwiązanym z ineą umową trzeba płacić wysokie odzkodowania !!! Nieważne czy jesteś klientem pięć czy dziesięć lat - zwiększyłeś sobie po kilku latach prędkość internetu - przedłużyłeś umowę - wpadłeś w pułapkę -płać i płacz !!!!!!!! Stanowczo odradzam firmę inea !!!
Jeżeli jesteś niezadowolony z usług inea otwarcie pisz o tym na facebooku wpisując inea !!!!!
Obserwuj wątek
  • Gość: gosc Re: inea oszuści IP: 78.133.136.* 19.07.16, 14:16
   myślę, że powinno się pisać skargi do UOKiKu. Jest to jedyna instytucja, która może nałożyć kary na takie postępowanie. Proponują ofertę "Wypróbuj światłowód 2.0" z czego słowo "wypróbuj" jest dla ściemy. Jak się w porę nie wypowie umowy to jest się zrobionym w ch.. na dwa lata. Wg. mnie używanie w umowie słowa "wypróbuj" jest wprowadzaniem klientów w błąd. Pytanie - czy celowo?
   • dgkk Re: inea oszuści 26.07.16, 13:17
    UOKIK nic w tym temacie nie zrobi , osobiście rozmawiałem z ich prawnikami - INEA w majestacie prawa oszukuje swoich klientów - taką dostałem odpowiedź , jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką arogancją wobec "stałego klienta" jak w tej złodziejskiej firmie .
    W UOKIK wiedzą o tych praktykach , jedyne co radzą to nie podpisywać z nimi umów . !!!!
    JA wyprowadziłem się z miejsca w którym od lat miałem ZŁODZIEJSKĄ INEE a i tak nadal za nią płacę :) do chwili ,kiedy nie znajdę osoby ,na którą umowę przepiszę :) Tak więc PRECZ Z INEĄ !
    • tawananna Re: inea oszuści 26.07.16, 14:33
     100% zgody. Jak wypowiedziałam im umowę (po tym, jak podwyższyli abonament jednocześnie likwidując moje ulubione kanały), to trzy miesiące później zaczeła do mnie wydzwaniać firma windykacyjna. Jak się okazało, Inea nałożyła na mnie karę 50 zł za oddanie sprzętu uszkodzonego lub niekompletnego. O czym w żaden sposób mnie nie poinformowała... Trudno zapłacić karę, o której się nie wie. (Twierdzili potem, że wysłali maile - przestali twierdzić, jak ich uświadomiłam, że nie mają w bazie mojego e-maila, bo nigdy nie podawałam go ani im, ani operatorowi, którego przejęli.)

     Wszystko zakończyło się dobrze - bo sprzęt był oddany terminowo i w komplecie, łącznie z dosłaniem pocztą karty z dekodera, którą wcześniej omyłkowo wyjęłam. Na szczęście wiedząc, jak Inea traktuje klienta, wysyłałam poleconym, za poświadczeniem odbioru... Na szczęście, bo Inea nie odnotowała łaskawie przesyłki, nie poinformowała mnie jako klientki o jakichkolwiek brakach, nie dała żadnych szans wyjaśnienia, nałożyła dług, nie poinformowała o nim, po czym radośnie zleciła go do windykacji - i dopiero tam komuś chciało się sięgnąć po słuchawkę telefonu...
   • Gość: Adam Re: inea oszuści IP: *.8.180.190.ipv4.supernova.orange.pl 22.09.20, 07:03
    Mi 3 sierpnia przestał działać internet, dzwonię na bok nikt nie odbiera bot jakiś, któremu jak nie odpowiesz dzień dobry to nie przechodzi do dalszego etapu rozmowy. Wiec pozostaje pisanie na czacie, zajmuje to 45 minut, a odpowiedz jest taka internet działa i się rozłączają i zaczynasz pisać odnowa. Wypowiedziałem umowę bez okresu wypowiedzenia bo przecież przestali ja świadczyć ( umowa już bez lojalki) i nagle się okazało ze za 2 miesiące wypowiedzenia NALICZYLi zamiast 2x 40 zł to 560 zł i 600 zł !!!! Umowa jest na mamę bo jak się wyprowadzaliśmy nie można było jej scedować. Ma emeryturę 850 zł a oni z 80 zł wystawili faktury na 1180 zł NIE BIERZCIE INEA
    2 kwestia miałem net 1000 Mb osiągałem speed do 150 Mb zawsze mówili bo na wifi No ale mam szybkiego Asusa po zmianie na Orange osiadan e testach 850 do 930 MB nigdy niżej oszuści !!!!
  • anubis1960 Re: inea oszuści 22.10.16, 16:20
   Stałych klientów mają w głębokim poważaniu!
   Jakość sygnału TV i Internetu na Osiedlu M. Kopernika jest bardzo słaba!
   Szkoda im kasy na modernizację sieci i przejście na światłowody.
   Światłowody instalują tylko w nowych lokalizacjach.
   Dobrze, że pojawiają się nowe firmy z ofertą światłowodową.
   Czas żegnać się z tą firmą!
  • owfunia38888 Re: inea oszuści 10.08.17, 21:33
   Inea phy co za frajezy phy wymśli bajkę o tym że nie mają kabla a np. moi sąsiedzi mają tlewizjie i chyba internet.
   a cocia Iza telwizjie i internet jednocześnie.!!! teraz pogrzebram Nc+ , Orange czy może i nawet cyfrowy Polsat lub vectra czy Ubc.!!! i wiele , wiele innych.!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka