13.07.02, 18:14
Witaj.
W jednym z postow przeczytalem, ze zamierzasz cos od lipca robic ze stronka.
Chcialem sie dowiedziec na jakim jestes etapie. Zamierzam cos podobnego zrobic,
ale po przeczytaniu owego postu narzuca sie jedno - wspolpraca.
Pozdrawiam
madduck (czyli zalogowany KaczoR)
Obserwuj wątek
    • Gość: fgdf Re: Do P.B... IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 13.07.02, 19:06
      fgdf sie przyłšcza
    • Gość: P.B Re: Do wszystkich zainteresowanych....... IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 10:37
      Tak, zamierzam stworzyć stronę o Poznaniu (bardzo rozbudowaną), za jej
      tworzenie zabiorę się dopiero pod koniec lipca, bo obecnie kończę inną.
      Planuję przy współpracy z sąsiadem wykonać stronę całą we Flashu. Współpraca
      się przyda, i to bardzo, zwłaszcza, osoby posiadającej cyfrówkę (bo ja od
      znajomego non stop nie będę pożyczał), a miejsc do fotografowania jest wiele, i
      wiele będzie się trzeba noachodzić i najeździć.A tak poza tym, to przydadzą się
      nowe źródła informacji. Można stworzyć wspaniałą grupę, która stworzy wpaniały
      serwis. Mi się to udało w przypadku strony, którą wykonuję teraz, 6 osobowa
      grupa ciągle pracuje, wykonawca (czyli ja), grafik, 2 tłumaczy (angielski i
      niemiecki) oraz 2 współpracowników, efekty są ciekawe.Nie mam nic przeciwko
      temu aby było tak w tym przypadku. Uzgodnimy pomędzy sobą role i zaczynamy.
      Wrzucam wam na serwer stronę (mojego kumpla grafika) do pokazania w jakim
      kierunku mogłabyiść strona Poznania. Oczywiście jest to strona demonstracyjna i
      nie działają odnośniki itp.Chociaż niedługo pewnie i ją rozbududujemy.

      PZDR i dzięki za zainteresowanie!

      www.shockwave80.prv.pl
      • Gość: kagra Re: Do wszystkich zainteresowanych....... IP: *.icpnet.pl 15.07.02, 20:15
        niezła grafika

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka