madduck
13.07.02, 18:14
Witaj.
W jednym z postow przeczytalem, ze zamierzasz cos od lipca robic ze stronka.
Chcialem sie dowiedziec na jakim jestes etapie. Zamierzam cos podobnego zrobic,
ale po przeczytaniu owego postu narzuca sie jedno - wspolpraca.
Pozdrawiam
madduck (czyli zalogowany KaczoR)