Gość: ja
IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl
31.07.02, 10:29
Mam pytanko. Ktos wie moze ile biurowcow ma stanac miedzy hotelem poznan a
pfc? Na wczesnych wizualizacjach widac dwa ale ostatnio slyszalem ze ma tam
powstac jakas ulica co daloby tylko jeden wiezowiec w tamtym miejscu? Jesli
wiecie cos na ten temat to dajcie mi znac. Z gory dziekuje.