IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 31.07.02, 10:29
Mam pytanko. Ktos wie moze ile biurowcow ma stanac miedzy hotelem poznan a
pfc? Na wczesnych wizualizacjach widac dwa ale ostatnio slyszalem ze ma tam
powstac jakas ulica co daloby tylko jeden wiezowiec w tamtym miejscu? Jesli
wiecie cos na ten temat to dajcie mi znac. Z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: fgdf Re: Andersia IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 31.07.02, 10:56
      Ulica to nie problem
      Po zlikwidowaniu parkingu przy Novotelu
      zostanie dosyć dużo miejsca na 3 biurowiec

      (najwyżej pójdzie wzwyż)

    • Gość: P.B Re: Andersia IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 31.07.02, 12:41
      Pomiędzy hotelem a PFC powstanie Andersja oraz jeszcze jeden biurowiec, którego
      nazwy jescze nie ustalono.
    • Gość: nbm Re: Andersia IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 31.07.02, 17:17
      Ale czy w ogóle wiemy kiedy zaczną budować Andersie? Gazetach nie pisza nic o
      tej inwestycji...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka