IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.05, 01:54
Czy ktoś może się podzielić wrażeniami na temat tego klubu? Zastanawiam się
nad wykupieniem karnetu i nie wiem, czy warto. Interesują mnie też detale
typu: czy jest tam strzeżony parking, czy nie ma złodziejstwa w szatniach,
jakie są warunki sanitarne.
Obserwuj wątek
    • Gość: Mariusz Re: Nautilus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.05, 10:31
      Chodziłem przez 2 lata i musze powiedziec ze jest dobrze,
      bez rewelacji ale duży plus że nie kręcą się tam same "karki"
      ale normalni ludzie z którymi można pogadać.
      Co do parkingu to jest ale bardzo mały jest strzeżony
      widziałem kamery poza tym kręci się tam ochroniarz.
      Najgorzej jest w soboty i niedziele bo ludzie z targowiska
      pakuja sie tam samochodami. Złodziejstwa - mnie osobiscie
      nie spotkalo, ale ostrzegali zeby jednak zamykac szafke
      mysle ze to tak jak wszedzie. Warunki sanitarne to juz zalezy
      od czlowieka co mu odpowiada a co przeszkadza.
      ALe mozna je ocenic na 7 w skali do 10.
      Proponuje umowic sie na spotkanie i dokladnie sobie
      zobaczyc, wypytac itd...

      Pozdrawiam
      Mariusz

      ---------------------------------------------------------
      Auto Szyby K.R.Glass Maria Koberska
      www.szybykoberski.pl
      Ponad 8000 szyb samochodowych, profesjonalny montaz, atrakcyjne ceny,
      wysylka szyb firma kurierska. - zapraszamy!
    • v.i.k.k.a Re: Nautilus 31.07.05, 12:08
      Chodzę tam co prawda na basen, ale:
      -ekipa nieco lepsza niż w niku, mniej "dużych " panów
      -parking przed wejściem nie jest strzeżony, kreci się tam jakiś koles a to jak
      wiadomo jest mylące. Parking strzezony jest przy ul.Bema (b.blisko)
      • Gość: Iwona Re: Nautilus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.05, 14:23
        Jak dla mnie jest całkiem sympatycznie, zgadzam sie z Mariuszem w opinii, ale
        zawsze można Nautilus odwiedzić, oprowadzą cię po całym klubie i o wszystkim sie
        dowiesz.
        • Gość: masterofpuppets Re: Nautilus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.05, 16:59
          Ja też chce się gdzieś zapisać w Poznaniu, być może właśnie do Nautilusa. Mam
          nietypowe pytanie: jak wygląda sprawa z damskimi prysznicami? Do niedawna
          zdarzało mi się chodzić na siłownię w Krakowie i tam było tylko kilka
          pryszniców, więc non stop stały tam ogromne kolejki. Czy tutaj też się to
          zdarza?
          • mejbi Re: Nautilus 01.08.05, 13:55
            Mi się nie zdarzyło. Generalnie jest ok. 7 w skali 10 to trafna ocena.
    • Gość: Truf Re: Nautilus IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 01.08.05, 15:13
      chodzę i nie narzekam. instruktorzy kompetentni i przyjemni, w szatniach czysto
      (cały czas jest pani, która sprząta, nie wiem jak w męskiej, bo pani w męskiej
      nie siedzi), do prysznica nigdy nie stałam w kolejce, ludzie normalni. polecam:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka