Gość: silacz
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
31.07.05, 01:54
Czy ktoś może się podzielić wrażeniami na temat tego klubu? Zastanawiam się
nad wykupieniem karnetu i nie wiem, czy warto. Interesują mnie też detale
typu: czy jest tam strzeżony parking, czy nie ma złodziejstwa w szatniach,
jakie są warunki sanitarne.