sierpien11 02.02.06, 14:51 Mężczyznę po 40-ce, lub parę, zatrudnię w Pensjonacie na Mazurach, z zamieszkaniem i wyżywieniem. Prace gospodarcze, opieka nad zwierzętami. 0-602 219 382 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emesta1 Re: Praca w Pensjonacie 02.02.06, 18:41 Witam! Chciałabym się zapytać na jaki okres czasu jest ta praca, czy jest możliwość zamieszkania z dzieckiem 10 letnim oraz jakie jest wynagrodzenie Odpowiedz Link Zgłoś
poszukiwany Re: Praca w Pensjonacie 05.02.06, 14:28 Witam, z wykształecenia jestem inżynierem mechanikiem. Mam doswiadczenie w pracach remontowych, instalacyjnych, stolarskich (meble drewniane). Jestem zainetresowany podjęciem pracy z zamieszkaniem. Prosze o szczegóły. Odpowiedz Link Zgłoś
makler41 Re: Praca w Pensjonacie 05.02.06, 16:15 Proszę podać o jaki czas (okres) pracy chodzi. Warunki mieszkaniowe . Co mam rozumieć przez prace w gospodarstwie , jakie zwierząta Oraz w jakiej to jest okolicy (miejscowość) Co do mojej osoby wykonuje drobne naprawy elektryczno-hydrauliczne , posiadam prawo jazdy kat "A,B". Odpowiedz Link Zgłoś