Dodaj do ulubionych

Praca w Pensjonacie

02.02.06, 14:51
Mężczyznę po 40-ce, lub parę, zatrudnię w Pensjonacie na Mazurach, z
zamieszkaniem i wyżywieniem. Prace gospodarcze, opieka nad zwierzętami.
0-602 219 382
Obserwuj wątek
    • emesta1 Re: Praca w Pensjonacie 02.02.06, 18:41
      Witam!
      Chciałabym się zapytać na jaki okres czasu jest ta praca, czy jest możliwość
      zamieszkania z dzieckiem 10 letnim oraz jakie jest wynagrodzenie
    • poszukiwany Re: Praca w Pensjonacie 05.02.06, 14:28
      Witam, z wykształecenia jestem inżynierem mechanikiem. Mam doswiadczenie w
      pracach remontowych, instalacyjnych, stolarskich (meble drewniane). Jestem
      zainetresowany podjęciem pracy z zamieszkaniem. Prosze o szczegóły.
    • makler41 Re: Praca w Pensjonacie 05.02.06, 16:15
      Proszę podać o jaki czas (okres) pracy chodzi.
      Warunki mieszkaniowe .
      Co mam rozumieć przez prace w gospodarstwie , jakie zwierząta
      Oraz w jakiej to jest okolicy (miejscowość)
      Co do mojej osoby wykonuje drobne naprawy elektryczno-hydrauliczne , posiadam
      prawo jazdy kat "A,B".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka