klcia33
14.05.06, 23:03
Byłam dziś na spotkaniu z położną z Polnej, która ewentualnie miałaby mi
asystowac przy porodzie. Ku mojemu zdziwieniu na pytanie o zzo odpowiedziała,
że na Polnej rzadko podają zzo i żebym sie nie martwila, bo sa inne srodki
przeciwbolowe a wiekszosc pań rodzi bez znieczulenia i dają radę (!). Jak to
jest dziewczyny, spotkałyście sie z tym na Polnej?Chyba zmienię szpital...