Dodaj do ulubionych

Praca na wakacje

09.06.06, 10:24
Pomyślałem, że skoro istnieje wątek dotyczący pracy w średzkich firmach, to
mógłby się przydać temat dotyczący pracy na wakacje. Lato się zbliża i wiele
osób zapewne będzie szukac sezonowej pracy. Można by więc sobie pomagać: jeśli
ktoś gdzieś pracuje i wie, że z powodu urlopów pracodawcy zabraknie ludzi na
miasiąc czy dwa, jeśli ktoś znalazł jakąś robótkę na lato i wie, że są wolne
miejsca albo po prostu słyszał plotki, że można się gdzieś "zaczepić", niech
da znać, gdize szukać, na czym praca polega i na jak długo można się "załapać".
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka