Dodaj do ulubionych

Puszczykowo - forum

IP: *.puszczykowo.sdi.tpnet.pl 31.01.03, 15:54
Ponieważ pisuje tu trochę mieszkańców Puszczykowa i czasem są to problemy,
które giną w 'natłoku' postów dot. przede wszystkim Poznania, postanowiłam
założyć odrębne forum, gdzie będziemy mogli pisać wszystko co nam do głowy
przyjdzie, a konkretne wnioski i propozycje będę przekazywac do Rady Miasta
i Burmistrza.

Serdecznie zapraszam:
www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=10873
Pozdrowionka dla wszystkich
Obserwuj wątek
    • Gość: Stożek Re: Puszczykowo - forum IP: *.puszczykowo.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 02:36
      Dzięki, będę pamiętać.
      Chociaż ludzie z Puszczykowa to jacyś tacy dziwni, mało sie udzielają na
      Internecie, a szkoda - to wszystko co ich razi w mieście mogliby tu wyrzucic!


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka