Gość: VIPunia - Iwona
IP: *.puszczykowo.sdi.tpnet.pl
31.01.03, 15:54
Ponieważ pisuje tu trochę mieszkańców Puszczykowa i czasem są to problemy,
które giną w 'natłoku' postów dot. przede wszystkim Poznania, postanowiłam
założyć odrębne forum, gdzie będziemy mogli pisać wszystko co nam do głowy
przyjdzie, a konkretne wnioski i propozycje będę przekazywac do Rady Miasta
i Burmistrza.
Serdecznie zapraszam:
www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=10873
Pozdrowionka dla wszystkich