IP: 205.206.200.* 23.05.03, 21:52
Nie widze nikogo z Australii - czyzby emigracja nie zagnala tam poznaniakow??
Odezwijcie sie prosze!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Oz Re: Australia IP: *.nlc.net.au 23.05.03, 22:43
      Oczywiscie ze sa tylko ciezko ich odnalesc wtym wielokulturowym spoleczenstwie.
      • Gość: hs Re: Australia IP: 205.206.200.* 26.05.03, 19:34
        Oz - gdzie cie mozna znalezc w Australii? Jak dlugo juz tam mieszkasz i czy ci
        sie podoba? Czy masz tam znajomych tez z Poznania?
        • Gość: Oz Re: Australia IP: *.nlc.net.au 05.07.03, 10:49
          Oczywiscie pod lechgraf@nlc.net.au
    • Gość: MG Re: Australia IP: *.nsw.bigpond.net.au 26.06.03, 14:22
      Ja jestem z Poznania. Za granica 12 lat. Moja zona pochodzi z Taiwanu. W
      Austrsli nie ma duzo Polakow ale pyre poznanska jak widzicie mozna znalezc.
      Bylem w Poznaiu rok temu i musze przyznac ze sie nic nie zmienilo z wyjatkiem
      cen w sklepach ktore sa wyzsze niz w Australi.
      • Gość: karolina Re: Australia IP: *.icpnet.pl 07.08.03, 16:25
        Trudno szyka sie pracy w Australii? Chcialabym tam pojechac i troche
        popracowac, jest to w miare realne?
        • Gość: Down Under Re: Australia IP: *.i019122005.rivernet.com.au 29.08.03, 17:24
          Jak wszedzie, zapotrzebowanie na przystojnych chlopow z duzym zaganiaczem jest
          duze. Tutejsze leciwe cioty-przewaznie z public service chetnie padaja ofiarami.
          Ostatni glosny skandal z polakiem: wysiadl ze statku i znikl w tlumie, wkrotce
          po tym zakrecil sie kolo starych, leciwych milionerow. Dymal chlopa i kobite,
          byli tak zadowoleni ze zrobili go niemal czlonkiem rodziny. Przy najblizszej
          okazji, kiedy starzy opuscili rezydencje na kilka dni, sprytny fagas zaladowal
          milionerow majatek na ich jacht i poplynal w sina dal. Kolekcja obrazow i inna
          zdobycz znikla. Interpol nie pomogl.
          Po okolo dwoch miesiacach zostal zatrzymany w malym nabrzeznym miasteczku,
          teraz siedzi, dostal kilka lat. Skarbow i jachtu nie odnaleziono.
          Wkrotce w Australi zostana zalegalizowane malzenstwa tej samej plci. Teraz
          wiekszosc sex workers stanowia azjaci, duzo tez jest mlodych z zachodu.
          Statystyki podaja ze okolo 20% studentow dorabia na tylku.
          Szansa dla polakow, inna praca to sezonowe zbieranie - placa cienko okolo
          AU$12/godz minus 30% podatku. Samemu trzeba dojechac, znalezsc nocleg i
          wyzywienie. Dla mieczakow z polski to nie atrakcyjne.
          Wy chcecie znalezsc kontakt i dostac pomoc na tacy. Zapomnijcie o tym. Wszystko
          tu ma cene. Handlujesz dupa i kutasem jak serdelkami no i co ciekawsze nie
          musisz sie wstydzic. Pamietaj twoja rodaczka Johnson & Johnson zrobila fortune
          na dupie i nie byla juz mloda.
          Moja rada - mlodzi polacy podbijajcie swiat, w tej mrocznej zasciankowej polsce
          nie macie zadnych szans.
    • Gość: pawel Re: Australia IP: *.apx0.paradise.net.nz 30.08.03, 09:24
      moze nie australia ,mimo to ja mieszkam bardzo blisko - New Zealand (
      przepiekny kraj )dajacy mnostwo mozliwosci . Ostatni skrawek czystego
      londu ,tylko troche smutno bo nie za duzo tu rodakow a za daleko kdzie kolwiek
      zeby podrozowac .
      • Gość: ajs Re: Australia IP: *.nlc.net.au 31.08.03, 00:13
        Przlec do Sydney to tylko dwiegodziny lou, koszt okolo 400AU$ (450NZ$) w dwie
        strony.
    • luiza-w-ogrodzie Re: Australia 29.10.03, 01:12
      Poznanianka z Grunwaldu, obecny adres - Sydney. I nikt mnie tu nie zaganial -
      sama chcialam!

      Pozdrawiam wiosennie
      Luiza-w-Ogrodzie

      ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·...¸><((((º>¸.
      .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º>
    • luiza-w-ogrodzie Re: Australia 29.10.03, 01:14
      Maciej Henneberg, antropolog, byly przewodniczacy Solidarnosci na UAM tez
      mieszka w Australii, w Adelajdzie. Wyklada na tamtejszym uniwersytecie i
      pracuje jako konsultant dla policji w trudnych przypadkach identyfikacji
      szkieletu.

      Pozdrawiam
      Luiza-w-Ogrodzie

      ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·...¸><((((º>¸.
      .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º>
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka