IP: *.w / 192.168.10.* 03.07.03, 16:16
Wiadomości zawarte w artykule nie są już aktualne. Od 2002
kawiarnia wystrojem przypomina historię kina Gong. Siadasz w
wygodnym fotelu, przy kameralnym stoliczku i pijesz pyszną kawkę
( szczególnie polecam kawe Gong- duża kawka na bitym mleku z
odrobiną lagodzącego smak goryczy miodu-REWELACJA!!!) a to
wszystko w wyborowym towarzystwie największych gwiazd kina.
Wystrój jest prawdziwą niespodzianką. Jestem stałą klientką od
dwóch lat. Nie polecam weekendów- zawsze jest tłoczno,
najczęściej ze znajomymi bywamy we wtorki.
Z niespodzianek Gongowych polecam deserki obrazkowe np. Na
czarnym lądzie lub Paź Królowej.
Jeszcze jedno- wystrój Gongu ascetyczny?Przeciwnie, są boksiki i
jest baaaaaardzo intymnie.
Brakuje tam tylko barmana, obsługa damska:(((((((((
To na tyle.
PS. Obok kawiarni Gong jest Piwnica 21. Świetny klimat i częste
koncerty.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka