justii00
12.11.07, 16:34
Ja dwoje dzieci rodzilam na Polnej,Jednego syna 6 lat temu,drugiego
w tym roku.Obydwoje przez cc.Opieka profesjonalna,przy cc pani
anastezjolog mnie glaskala po rece i rozmawiala o wszystkim,lekarze
przy zabiegu tez ze mna rozmawiali ,nawet zartowali,potem lezalam na
oddziale PG2 gdzie mialam cudowne polozne na kazde
zawolanie,swietnych lekarzy i na prawde dobra opieke.Po 4 dniach
wyszlam ze szpitala i bardzo dobrze ten pobyt wspominam.Panie z
poradni laktacyjnej na kazde zawolanie.