Dodaj do ulubionych

Praca w VW

01.06.08, 23:10
Ile mozna zarobic na wozkach w fabryce VW w Poznaniu? I ile zarabia sie tam na produkcji?
Obserwuj wątek
    • Gość: atr Re: Praca w VW IP: *.icpnet.pl 25.06.08, 19:14
      1800zł
    • Gość: brutto panie koleg Re: Praca w VW IP: *.icpnet.pl 25.06.08, 20:01
      na wozkach masz 1800 brutto ale to inna firma: panopa sie tym zajmuje,a na
      produkcji to samo na poczatek i umowa przez posrednika(worki i inne tego typu
      twory).Na wozkach nie ma takich podwyzek(w vw masz co jakis czas zagwarantowane
      przynamniej)bo tam wykorzystuja na maxa w tej firmie a w vw masz jeszcze dodatki
      i super dobrze platne nadgodziny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka