spyrool 01.06.08, 23:10 Ile mozna zarobic na wozkach w fabryce VW w Poznaniu? I ile zarabia sie tam na produkcji? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: brutto panie koleg Re: Praca w VW IP: *.icpnet.pl 25.06.08, 20:01 na wozkach masz 1800 brutto ale to inna firma: panopa sie tym zajmuje,a na produkcji to samo na poczatek i umowa przez posrednika(worki i inne tego typu twory).Na wozkach nie ma takich podwyzek(w vw masz co jakis czas zagwarantowane przynamniej)bo tam wykorzystuja na maxa w tej firmie a w vw masz jeszcze dodatki i super dobrze platne nadgodziny Odpowiedz Link Zgłoś