Gość: lechita2
IP: debina:* / 192.168.1.*
11.10.03, 17:16
jak na początku października chciałem sobie wyrobić komkartę na
Dębcu, to zostałem poinformowany, że takiej możliwości nie ma.
może dlatego teraz mieszkańcy wildy i dębca komkarty nabywają w
innych punktach sprzedaży, niż ten przy petli dębieckiej.