Dodaj do ulubionych

Gdzie nie trzeba stać w kolejce po komkarty?

IP: debina:* / 192.168.1.* 11.10.03, 17:16
jak na początku października chciałem sobie wyrobić komkartę na
Dębcu, to zostałem poinformowany, że takiej możliwości nie ma.
może dlatego teraz mieszkańcy wildy i dębca komkarty nabywają w
innych punktach sprzedaży, niż ten przy petli dębieckiej.
Obserwuj wątek
    • Gość: WW Co z Połabską IP: *.icpnet.pl 12.10.03, 00:26
      Odnowiony budynek pętli i jednocześnie wznowiony punkt sprzedaży
      biletów. Ale nie wszystkich... Jak piszecie, komkarty nie można
      tu wyrobić! Dlaczego???? Czy to tak trudno wydać dyspozycję
      pracownikowi i w coś_tam go wyposażyć?
      Pętla na Połabskiej jest w samym centrum osiedli winogradzkich,
      więc miałaby powodzenie. Niestety, pewnie akurat odpowiedzialne
      za marketing w MPK osoby mieszkają w innych dzielnicach.....
      • Gość: PiotrB Re: Co z Połabską IP: *.au.poznan.pl 13.10.03, 07:25
        Kiedy ja zdecydowałem się na Komkartę, wydawano ją tylko w paru punktach. Teraz
        będę musiał odczekać swoje pod Kaponierą, bo odebrać można jedynie tam, gdzie
        się złożyło wniosek o nią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka