Gość: VIPunia
IP: *.puszczykowo.sdi.tpnet.pl
30.01.02, 16:13
Sprzedali kawalek Sw. Marcina i Podgornej za jakies 1,5 mld zl ( o ile dobrze
uslyszalam w dzisiejszym teleskopie)
Wlasciciel chce w tym miejscu postawic kompleks handlowy w stylu poznanskiego
kupca.
Jedno pytanie: dlaczego ??????????????????
Jak pozbieram mysli to skomentuje, teraz jakos mi brak nachnienia z wrazenia.