28.04.11, 16:08
Witam,
Miałem okazję niedawno organizować wyjazd dla pięćdziesięcioosobowej grupy dzieciaków z Wrocławia do Międzygórza w Karkonoszach (Masyw Śnieżnika). Naprawdę piękne miejsce, wszystko (na szczęście) się udało i pogoda dopisała. Ale jak to bywa najwięcej roboty jest z przygotowaniem logistycznym i spedycją podczas tego typu imprez :) Wiadomo, jak chce się przewieźć taką grupkę, to trzeba postarać się o dobrego przewoźnika.

W związku z tym, że sporo pracowałem nad znalezieniem odpowiedniej firmy i sprawdziłem wiele ofert, pomyślałem, że można założyć na forum wątek, w którym każdy będzie mógł zarekomendować jakąś osobę - tak od serca :)

Ja na przykład woziłem się z firmą "KAZEK - przewozy autokarowe" z Wrocławia.

Firma świadczy usługi takie jak:
Autokary Wrocław;
Przewóz osób Wrocław;
Przewóz na pielgrzymki, wczasy, kolonie, obozy...

Poniżej podaję pełną informację, gdyby ktoś chciał od razu kontaktować się w sprawie wyjazdu:

KAZEK - przewozy autokarowe

Piotr Kawzowicz
ul.Komuny Paryskiej 83/37
50-452 Wrocław
tel.+48 501 339 530

Liczę na wasze opinie i sugestie - może pomożemy komuś w wyborze przewoźnika!
Pozdrawiam,
Michał

Obserwuj wątek
    • Gość: adiggg Re: Autokary IP: *.play-internet.pl 19.11.11, 22:12
      Jeżeli chodzi o Kujawsko-Pomorskie a konkretniej obszar Pałuk,
      dobra i sprawdzona firma : MirasTransPałuki
      Ceny przystępne, dyspozycyjni, punktualni, pełen Profesjonalizm
      Autokar Komfortowy.

Bylyśmi niedawno z nimi na wycieczce. Opinie jak na razie same pozytywne. Firma na prawdę godna polecenia

Więcej na ich stronie: www.mirastranspaluki.pl
    • Gość: organizatorka Re: Autokary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.12, 10:41
      Myślę że to dobry pomysł żeby wymieniać się doświadczeniami odnośnie przewoźników.
      Jednak warto zainteresować się jakie doświadczenie ma taki przewoźnik i jaki tabor posiada. Myślę że w dzisiejszych czasach to trzeba mieć większe wymagania dot bezpieczeństwa i wygody podróżowania a szczególnie jeśli chodzi o przewozy dzieci.
      Ja już dwa razy korzystałam z firmy Bus Travel z Wrocławia i byliśmy bardzo zadowoleni. Policja bez zarzutu dopuściła do jazdy autokar, który oczywiście był wyposażony w pasy bezpieczeństwa, kierowcy bez zarzutu, autokar czysty i zadbany. Może cena ciut wyższa jak u innych przewoźników ale bezpieczństwo jest najważniejsze. Wcześniej korzystałam z usług przewoźników tańszych posiadających zaledwie jeden autokar gdzie kierowca był jednocześnie właścicielem i kiedyś jak była awaria to niestety taki przewoźnik nie mógł podstawić natychmiast zastępczego autokaru więc rodzice szukali na własną rękę autokaru. Wtedy właśnie pomogła nam firma Bus Travel podstawiająć w ciągu pół godziny od telefonu autokar, dla tej firmy to nie był problem bo mają ich kilkanaście. Warto zapłacić troszkę więcej mając pewność dobrze wykonanej usługi. Naprawdę polecam tę firmę.
      • doktorek033 Re: Autokary Wrocław 15.06.14, 21:41
        Witam polecam wynajęcie autokarów z tej firmy www.vippodroze.pl/ wielokrotnie korzystałam z ich usług z racji że organizuj wycieczki zagraniczne i różne imprezy typu np euro2012 czy różne sympozja .Ekipa kierowców doświadczona zwłaszcza kierowcy( pan Krzysztof i Dariusz) polecam jak najbardziej i ceny wynajmu mają przystępne no i najważniejsze autokary nowe nie tam jakieś stare roczniki które nie nadają się w takie długie trasy a już z takimi miałam do czynienia potem problem z podstawieniem drugiego auta.

więcej na stronie: www.vippodroze.pl/
    • Gość: Marzena Wynajem autokarów Wrocław IP: 91.231.116.* 18.01.13, 10:58
      Skoro mogę rekomentować 'od serca' to gorąco polecam firmę Walbus. Jako dyrektorka przedszkola zawsze korzystam z ich usług, gdyż oferują najdogodniejszy wynajem autokarów Wrocław. Posiadają komfortowe autokary idealne zarówno dla opiekunek, jak i dla małych dzieciaczków. No i co ważne - nie są drodzy, toteż na małe wyprawy nadają się idealnie, pozdrawiam!
    • aga.aga21 Re: Autokary 18.07.13, 23:28
      Z czystym sumieniem polecam serwis autokary24.pl , szybko i sprawie zakupiłam bilet dla całej rodziny. Podróżowaliśmy z mężem i dwójką dzieci ,podróż super,postoje częste ok.3-4 godzin jazdy i przystanek,rzetelna firma:)
      Dziękuję bardzo za udana podróż do Włoch :)
        • 24andzia Re: Autokary 06.06.14, 14:32
          Ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług firmy Artrans Arkadiusz Purymski z Piastowa, a w szczególności przed właścicielem i jednocześnie kierowcą - Arkadiuszem Purymskim. Dzieci z naszej szkoły w Michałoiwcach właśnie wróciły z wycieczki która za sprawą Purymskiego okazała się dla dzieci i opiekunów horrorem. Jako że jest będącycm obsesyjnym pedantem nie zezwolił dzieciom wnieść bagażu podręcznego do autookaru aby nie mogły spożywać podczas podróży jakichkilwiek posiłków. Gdy rodzice zaczeli z nim dyskutować na ten temat kazał wyłożyć 1000 zł. Przy ustalaniu wynajmu Purymski nie mówił oczywiście nic na temat takich obostrzeń. Całe kolejne dni były horrorem dla opiekunów i dzieci - 3 dni szantażu włącznie z groźbą wysadzenia dzieci w dordze gdziekolwiek itp. Cały czas ordynarny i szantażujący. Nigdy nie polecam zadawać się z tym człowiekiem i nie korzystać z usług tej firmy - jedna wielka pomyłka!
    • archi-polis Re: Autokary 08.11.13, 08:14
      Jeśli chodzi o wynajem autokarów to nie mam doświadczenia. Kojarzę parę firm ale niestety nie wiem zbyt wiele o nich. Jeśli chodzi o natomiast o kupno biletów na przejazd autokarem to znam www.biletyautokarowe.pl oraz www.autokarowe-bilety.com.pl
          • doktorek033 Re: Autokary 15.06.14, 21:38
            Witam polecam wynajęcie autokarów z tej firmy www.vippodroze.pl/ wielokrotnie korzystałam z ich usług z racji że organizuj wycieczki zagraniczne i różne imprezy typu np euro2012 czy różne sympozja .Ekipa kierowców doświadczona zwłaszcza kierowcy( pan Krzysztof i Dariusz) polecam jak najbardziej i ceny wynajmu mają przystępne no i najważniejsze autokary nowe nie tam jakieś stare roczniki które nie nadają się w takie długie trasy a już z takimi miałam do czynienia potem problem z podstawieniem drugiego auta.

www.vippodroze.pl/
    • gobus1 Autokary wynajem autobusy wczasy kolonie obozy 21.06.14, 13:10
      www.GoBus.pl jest internetową wyszukiwarką najlepszych firm przewozowych oferujących turystyczne autokary na wczasy, porównywarka cen na busy dla dzieci i młodzieży, wygodne autobusy na kolonie, przewozy autokarowe na wycieczki szkolne, wynajem busów dla uczniów, wynajem autobusów na obozy, wynajem autokarów na ziolone szkoły. Zawsze tani transport osób cennik w całej Polsce Warszawa Kraków Poznań Łódź Bydgoszcz Katowice Wrocław Gdańsk Białystok Szczecin Lublin Rzeszów Białystok Olsztyn Kielce Zielona Góra Opole i okolice.

Tel. (12) 394 2424, (22) 389 6866, (61) 624 6426

• Gość: bolcio Re: Autokary IP: 5.255.73.* 19.09.14, 09:56
      Autokary-mikrobusy to faktycznie w małopolsce dobry przewoźnik. Wiem, bo organizuję konferencje czasem i tych "ważnych ludzi" muszę czymś przewieźć. Wynajmowałem kiedyś inną firmę, ale to nie zdało egzaminu. Autokary-mikrobusy to po prostu firma na poziomie
    • reflow Re: Autokary 25.09.14, 16:24
      Proponuję poszukać połączeń autokarowych na portalu www.autokary24.pl

W celu wynajęcia autokaru w dowolnym miejscu, należy zadzwonić na infolinię, tam miła Pani poda więcej szczegółów :)
    • kazia_1958 Re: Autokary 17.10.16, 12:54
      Ja polecam firmę Tazi. Pracuję w szkole podstawowej w Tychach. Z panem Tadeuszem jeździmy od lat i nigdy nas nie zawiódł, w dodatku chętnie pomoże w organizacji (nawet nam kiedyś zrobił grilla :) ). Namiary (gdyby ktoś był zainteresowany) - e-autokary.com, tel. 603 948 445.
      • travelbus Re: Autokary 20.06.17, 09:30
        Szukasz busa, samochodu lub autokaru o podwyższonym standardzie na wynajem? Dobrze trafiłeś! Oferowane przez nas samochody to przede wszystkim pojazdy o wyższym standardzie. Klasa wyższa to samochody, które spełnią najwyższe wymagania klientów. Nowoczesne nadwozie oraz bogate wyposażenie naszych samochodów sprawią, że nawet najdłuższa podróż stanie się czystą przyjemnością. Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług oraz życzymy przyjemnej podróży.
        travel-bus.pl/
        campersun.pl/
    • kasia1345 Re: Autokary 08.04.19, 11:38
      Jeśli szukacie sprawdzonego przewoźnika i komfortowych autokarów na dłuższe podróże, polecam firmę Fabisiak - podróżowałam z nimi kilka razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo warto przeczytać ich ostatni artykuł na ten temat: www.fabisiakprzewozy.pl/autokary-na-wynajem-5-sprawdzonych-pojazdow/. Fajne, praktyczne porady. Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego, jestem pewna że po przeczytaniu będzie wam łatwiej podjąć decyzję co do wybory autokaru. Polecam :)
    • munisa_luka Re: Autokary 29.04.19, 08:10
      Firm wynajmujących autokary i ogólnie zajmujących się przewozem osób jest sporo, można znaleźć wiele tego typu ogłoszeń. Na pewno wcześniej warto byłoby wiedzieć, czym się kierować przy tym wyborze: sprzedajemy.pl/poradnik/wynajem-autokarow-i-busow-do-przewozu-osob-ile-kosztuje-gdzie-szukac-pojazdow-na-co-zwracac-uwage-85b084-art3081 bo to istotne, by mieć zaufanie do przewoźnika. Będzie tu chodziło nie tylko o czas czy warunki, ale i bezpieczeństwo.
    • arbalest174 Re: Autokary 12.02.20, 15:35
      Jeżeli chodzi o teren Nowego Sącza i okolic osobiście polecam firmę www.maxim.pl posiadają wynajem autokarów oraz zajmują się organizacją wycieczek.
      Jak na razie jechałem z nimi 2 razy. Atmosfera w autokarze bezcenna(dużo zależy od osób z jakimi się jedzie). Z kierowcą można się spokojnie dogadać aby zatrzymał się w miejscach po drodze albo i nawet nadrobił kawałek trasy.
      Autokar którym jechałem miał dużo miejsca na bagaże, toaletę, lodówkę, dostęp do ciepłej wody. telewizor oraz nagłośnienie za pomocą którego można było użyć własnej muzyki lub czegoś co posiada kierowca.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka