wersali2 21.03.05, 13:19 FIREMAN PARTY to nazwa imprezy (czyt. dyskoteki) ktora organizuja strazacy w remizie. Odbyly sie juz dwie takie dyskoteki i cieszyly sie duzym powodzeniem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yogi35 Re: FIREMAN PARTY 21.03.05, 16:20 <<<Podobno w swieta ma byc jakas zabawa czy dyskoteka.....>> Odpowiedz Link Zgłoś
odrzywolek Re: FIREMAN PARTY 21.03.05, 16:25 w swieta ma byc dyskoteka. ale nie wiem na 100% czy to jest pewne. Odpowiedz Link Zgłoś
fakir991 Re: FIREMAN PARTY 21.12.05, 17:39 Gdzie spędzacie sylwestra ? nie wiem gdzie iść czy do Lipin czy do Stażaków a może prywatka u Tadka. Odpowiedz Link Zgłoś