Dodaj do ulubionych

FIREMAN PARTY

21.03.05, 13:19
FIREMAN PARTY to nazwa imprezy (czyt. dyskoteki) ktora organizuja strazacy w
remizie. Odbyly sie juz dwie takie dyskoteki i cieszyly sie duzym
powodzeniem.
Obserwuj wątek
    • yogi35 Re: FIREMAN PARTY 21.03.05, 16:20
      <<<Podobno w swieta ma byc jakas zabawa czy dyskoteka.....>>
      • odrzywolek Re: FIREMAN PARTY 21.03.05, 16:25
        w swieta ma byc dyskoteka. ale nie wiem na 100% czy to jest pewne.
        • fakir991 Re: FIREMAN PARTY 21.12.05, 17:39
          Gdzie spędzacie sylwestra ? nie wiem gdzie iść czy do Lipin czy do Stażaków a
          może prywatka u Tadka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka