Gość: KR!
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
26.01.06, 19:06
Prezydent Lech Kaczyński po raz kolejny pokazał klasę!Pierwsza wizyta i to w Watykanie u Papieża benedykta XVI jestem dumny z prezydenta!
Prezydent Wałęsa pierwszą wizytę tez miał w Watykanie i była to wyśmienita 5 letnia prezydentura.
Prezydent Kwaśniewski wiadomo dlaczego do Watykanu nie pojechał , wybrał się w pierwszą wizytę do Niemiec i była to fatalna kompromitująca 10 letnia prezydentura!
Panie prezydencie Kaczyński jestem z pana dumny , warto było namawiać setki ludzi na forum i w rzeczywistości radomskiej na głosowania na Pana.
Dziękuję KR!