Dodaj do ulubionych

Brawo Kaczyński !!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.06, 19:06
Prezydent Lech Kaczyński po raz kolejny pokazał klasę!Pierwsza wizyta i to w Watykanie u Papieża benedykta XVI jestem dumny z prezydenta!
Prezydent Wałęsa pierwszą wizytę tez miał w Watykanie i była to wyśmienita 5 letnia prezydentura.
Prezydent Kwaśniewski wiadomo dlaczego do Watykanu nie pojechał , wybrał się w pierwszą wizytę do Niemiec i była to fatalna kompromitująca 10 letnia prezydentura!
Panie prezydencie Kaczyński jestem z pana dumny , warto było namawiać setki ludzi na forum i w rzeczywistości radomskiej na głosowania na Pana.
Dziękuję KR!
Obserwuj wątek
    • Gość: iga Napisz do niego list gratulacyjny ale nie na forum IP: *.internet.radom.pl 26.01.06, 19:58
      precz z kaczkami!
    • Gość: rac Beznadziejni potrzebują wsparcia Watykanu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.06, 21:12
      To taka próba przejęcia światła od wielkich. Mali muszą szukać dowartościowania
      i prosić o przebaczenie za grzechy aż na samej górze.

      KR - Czyżby wazlinę robiono z kaczego tłuszczu?!
      • Gość: Stary65 Re: Beznadziejni potrzebują wsparcia Watykanu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.06, 21:16
        Ludzie to tylko wizyta po co te negatywne emocje!Ja też jestem dumny z prezydenta Kaczyńskiego.Nie ma tu nic z wazeliny!
      • Gość: gosc Re: smakuje ci jego dupa??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 11:05
        a moze sprobujesz polizac Lepera?dla porównania???!!!
    • Gość: a Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.06, 22:03
      tiny.pl/mqws
    • wichajsterr Re: Brawo Kaczyński !!!! 26.01.06, 22:42
      Podpisuje się pod KR!-em
      • Gość: bax Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 27.01.06, 12:07
        Nie rozumiem z czego KR jest taki dumny.Przecież wszyscy prezydenci byli u
        papieża, nie dokonał on żadnego wielkiego wyczynu.Wizyta jak wizyta. Jeżeli
        chodzi o Wałęsę, jak można powiedzieć, że to była wyśmienita prezydentura?
        Byłeś wtedy bardzo młodziutki to co możesz pamiętać.A to co ci inni przekażą
        jest tylko historią a ona przeważnie bywa opowieścią jednostronną. Natomiast to
        Kwaśniewskiego papież zaprosił na lotnisku do swojego pojazdu wyróżniając go
        wten sposób i akceptując jego dobrą prezydenturę.No ale każdy widzi to co chce
        widzieć.
        • Gość: ? Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.48.* 27.01.06, 12:19
          Taki dobry Olek? To dlaczego zwiał do Szwajcarii?
          • Gość: mis Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 10:04
            Zwiał! jesli tak to zeby nie czytać takich głupot jak piszesz i przed zyciem w
            Kaczystanie
        • wichajsterr Re: Brawo Kaczyński !!!! 27.01.06, 12:28
          Nie będę komentował prezydentury Pana Olka ale tak usianą aferami, działaniem
          na nie korzyść Polski, braniem w łapę itd. itp. Nie miał żaden prezydent wolnej
          Polski...
          A czy Papież wziął Olka do swojego pojazdu dlatego że rządził dobrze Polską (w
          co wątpię bo akurat Jan Paweł II dobrze wiedział co się w Polsce dzieje) czy
          też wziął go bo był człowiekiem który potrafił podać rękę swojemu wrogowi to
          inna sprawa i jak wiem każdy będzie miał osobne zdanie na ten temat.
          Pozdrawiam
          • Gość: FELKO Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.06, 12:34
            Brawo pierwsza dama. Wyglada bardzo szykownie i reprezentacyjnie. Możemy być z
            niej dumni.Nawety Papież przyglądał jej się ciekawie.
            • wichajsterr Re: Brawo Kaczyński !!!! 27.01.06, 12:40
              A co mnie jej wygląd obchodzi... Jeżeli Ty wybierasz prezydenta wg wyglądu Jego
              żony a nie mózgu i umiejętności rządzenia krajem to się wcale nie dziwie że w
              Polsce jest jak jest..
              Za dużo TV się na oglądałeś w której jest pokazywane tylko piekne i młode a nie
              koniecznie mądre i świecące przykładem...
              Pozdrawiam i kończę
              • Gość: ha, ha, ha! Re wichajster IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.06, 12:50
                Na razie to Kaczyńskiej świeci się tylko nos a lepiej, żeby Polki z niej nie
                brały przykładu bo nie będzie po co wychodzić na ulicę, będa same kocmołuchy.
                Ładna para, kurdupel i czarownica!
            • Gość: ha, ha, ha! Re: FELKO IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.06, 12:46
              Przyglądał się bo takiego okazu jeszcze nie widział! Nosem to pani Kaczyńska
              powinna się podzielić z Natalią Kukulską. Wtedy obie by miały właściwej
              długości. Brr... w tych czarnych szmatach wyglądała jak na własnym pogrzebie
              gdzie jej tam do Jolanty! Nawet Wałęsowa wyglądała przy niej jak gwiazda!
            • fnx1 Re: Brawo Kaczyński !!!! 27.01.06, 13:25
              > Brawo pierwsza dama. Wyglada bardzo szykownie i reprezentacyjnie. Możemy być z
              > niej dumni.Nawety Papież przyglądał jej się ciekawie.
              Znaczy co? Sposób przyglądania się Papieża był ciekawy? Dlaczego? A może patrzył
              na nią z ciekawością? Bo chyba o to Ci chodziło?
          • Gość: hihihaha Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.48.* 27.01.06, 12:38
            A czy Papież wziął Olka do swojego pojazdu dlatego że rządził dobrze Polską (w
            > co wątpię

            Wziął go do samochodu, bo prezydent miał niedyspozycję goleni.
            • Gość: bax Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 27.01.06, 12:44
              Poczekajmy, niech prawica trochę porządzi to zobaczymy ile afer wypłynie.
    • fnx1 Re: Brawo Kaczyński !!!! 27.01.06, 13:30
      Gość portalu: KR! napisał(a):

      > Prezydent Lech Kaczyński po raz kolejny pokazał klasę!
      No ja popatrzyłem w TV tylko jak całował pierścień i potem wykonał zabawny
      przykuc... Gdyby chciał pokazać klasę to przyklęknąłby a następnie pocałował i
      wstał... Cóż to pewnie trema go zjadła... ale starego wyjadacza ze sceny (nie
      tylko politycznej) trema nie powinna tykać. Jakoś nie podobało mi się to... Cóż
      może to takie moje subiektywne odczucie.
    • Gość: . Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.48.* 27.01.06, 13:35
      Jak powiedział J. Kaczyński, PiS zabiegał w czwartek o rozpoczęcie poważnych
      rozmów z Platformą Obywatelską i był gotowy na odłożenie "pewnych głosowań";
      odpowiedzią PO był "wściekły atak" na sali sejmowej za próbę przełożenia
      głosowań.


      "Uznaliśmy, że w takim razie wszystkie te rozmowy są pozorem. A naprawdę wracać
      do pozorów już nie ma sensu" - stwierdził szef PiS na konferencji prasowej.

      Według Kaczyńskiego, wszystko co działo się w ciągu ostatnich miesięcy,
      weryfikuje pogląd, do którego PiS dochodził powoli, "że Platforma była gotowa
      tylko i wyłącznie na takie porozumienie, w którym ona ma przewagę".

      "Platforma oczywiście stwarzając różnego rodzaju przesłony, i nas nieustannie
      atakując, że to rzekomo nasza wina - na żadne porozumienie nie była gotowa" -
      ocenił lider PiS. "I efekt jest taki, jaki państwo znacie" - podsumował.

      Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski powiedział w piątek, że podczas nocnych
      głosowań w Sejmie jego klub złożył Platformie Obywatelskiej propozycję powrotu
      do rozmów koalicyjnych, którą PO odrzuciła. Podkreślił jednak, że PiS ciągle
      jest otwarte na porozumienie."Mieliśmy pewną nadzieję na możliwość porozumienia
      z PO. Podczas przerwy w nocnych obradach Sejmu złożyliśmy bardzo istotną
      propozycję powrotu do rozmów koalicyjnych i na poważnie budowy rządu
      większościowego. Niestety otrzymaliśmy decyzję negatywną" - powiedział
      Gosiewski dziennikarzom w Sejmie.

      Jego zdaniem, nie oznacza to jednak "pogrzebania możliwości porozumienia z
      Platformą", choć stosunki między obiema partiami sa napięte. Gosiewski dodał,
      że PiS ciągle jest otwarte na koalicję.

      Jak mówił, propozycja PiS zmierzała do tego, że oba ugrupowania miały
      ogłosić "daleko idąca wolę przystąpienia do rozmów o koalicji". "Ta wspólna
      koalicja obejmowałaby również wczorajsze głosowania" - mówił. "Otrzymaliśmy
      inną odpowiedź, stracona została szansa, bo można było osiągnąć dobre
      porozumienie" - ocenił Gosiewski.

      W nocy z czwartku na piątek Sejm zdecydował głosami PiS, Samoobrony i LPR, że
      nie będzie przedterminowych wyborów w Warszawie, a na Rzecznika Praw
      Obywatelskich wybrał dr Janusza Kochanowskiego.

      Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zostali wybrani Tomasz Borysiuk i Lech
      Haydukiewicz, zgłoszeni wspólnie przez Samoobronę i LPR - przepadli zaś
      kandydaci Platformy Tomasz Arabski i Lech Jaworski.
      • Gość: bigjefrey Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 213.195.149.* 27.01.06, 13:41
        KR, nie kompromituj sie po raz kolejny kretynie.
        • Gość: aligatorek Re: KR! IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.06, 13:44
          Ale ty jesteś głupi. Nie wiem czego jeszcze potrzeba żebyś przejrzał na oczy.
    • Gość: katolik Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.06, 18:25
      Dobrze ,że zauwazyłeś- Wałęsa rządził 1 kadecje, Kaczyński niewiadomo czy nawet
      jedna wytrzyma. Natomiast aleksander był 2 kadecje i pewnie byłby dalej gdyby
      konstytucja na to pozwalała. Niewątpliwie był to nallepszy prezydent w historii
      POlski i pewno długo takiego nie bedzie. O pierwszej damie juz nawet nie mówie.
      Jak widzisz może z pierwsza wizyta nie wybierać sie do watykanu bo juz 2 razy
      skonczyło sie wielka klapą( ale nie wyciagajmy tak daleko idacych wniosków-
      moze to przypadek)
      • Gość: as Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 20:36
        tiny.pl/mqnt
        • Gość: bez atu Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.53.* 29.01.06, 12:06
          Po pierwsze: to co poleca gość as powinien przeczytać każdy!!!
          Po drugie: PO szczyciła się tym, że gromadzi wokół siebie inteligencję, jednak
          czytając to co piszą ich zwolennicy widać że z inteligencją nie ma to nic
          wspólnego, to pyskówka w najgorszym wydaniu. No cóż, jak się nie ma
          arumentów....
          • Gość: bo_ Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.infoplus.com.pl 10.02.06, 08:48
            Gość portalu: bez atu napisał(a):
            "...
            > Po drugie: PO szczyciła się tym, że gromadzi wokół siebie inteligencję, jednak
            > czytając to co piszą ich zwolennicy widać że z inteligencją nie ma to nic
            > wspólnego,..""
            Hola ! hola , przecież ja nie pyskuję ..
    • Gość: sda Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 27.01.06, 20:44
      ALE KOMUCHY KWICZĄ KWIKWIKWIKWI ŚWINIE
      • fnx1 Re: Brawo Kaczyński !!!! 28.01.06, 10:02
        > ALE KOMUCHY KWICZĄ KWIKWIKWIKWI ŚWINIE

        Co sda - argumentów brak?
        No to trzeba wyciągnąć z durnego łba teorie spiskowe - czerwona pajęczyna albo
        czarni albo żydzi i masoneria. O cyklistach nie wspomnę... A o teorii spskowej o
        istnieniu demokracji słyszałeś? Jak nie masz nic rzeczowego do napisania to może
        nie pisz?
        • Gość: bigjefrey Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 213.195.149.* 28.01.06, 13:27
          Daj spokoj, czego ty wymagasz od debilnego wyborcy PiS...myslenia...jak ktos
          nie popiera kurduplowatych kaczek to jest komuchem, oto logika tych debili.
          • Gość: SDA Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.01.06, 13:34
            KWI KWIKWIKWIKWI KOMUSZKI
    • Gość: aligatorek Re: dobrze wam tak IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.06, 19:15
      Tym od kaczorów to chyba rozum całkiem odebrało. Jeszcze cztery miesiące temu
      można było przypuszczać, że mają nadzieję ale teraz? Jeżeli taka jest wizja ich
      Polski i to co jest im się podoba to nie ma o czym gadać. Mnie się zdaje, że
      ślepi nie są tylko żle pojęty honor nie pozwala im się przyznać do pomyłki.
      • Gość: bax Re: dobrze wam tak IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.01.06, 20:01
        A może fani PiS-u powinni zacząć myśleć. Przecież to nie boli.
        • Gość: edek Re: dobrze wam tak IP: *.internet.radom.pl / *.pr.radom.net 28.01.06, 21:20
          jak brak argumentów to pozostają tylko obrzydliwe epitety
          • Gość: bax Re: dobrze wam tak IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.01.06, 21:58
            Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią.
            • Gość: karson Re: dobrze wam tak IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 29.01.06, 10:52
              KWIKWIKWIKWIKWIKWIKWI
              • Gość: FeliX Re: dobrze wam tak IP: 82.139.36.* 29.01.06, 11:38
                Nawet nie chce mi sie polemizowac z debilami glosujacymi na pis, dla tych
                ciemniakow wszystko jest albo biale albo czarne zaloze sie ze czesc tych
                kretynow glosowala wczesniej na SLD i ich obiecanki. Niestety na glupote nie ma
                lekarstwa.
                • Gość: olo Re: dobrze wam tak IP: *.internet.radom.pl / *.pr.radom.net 29.01.06, 12:03
                  FeliX DEBIL CIEMNIAK KRETYN GŁUPOL
                  • Gość: FeliX Re: dobrze wam tak IP: 82.139.36.* 29.01.06, 14:03
                    No comments, to co napisales doskonale cie opisuje glupi szczeniaku.
                    • Gość: olo Re: dobrze wam tak IP: *.internet.radom.pl / *.pr.radom.net 29.01.06, 14:09
                      tj.twój język i ciebie opisuje miernoto
                      • Gość: bigjefrey Re: dobrze wam tak IP: 82.139.36.* 29.01.06, 19:44
                        Poszczekaj sobie kundelku, tylko na tyle cie stac.
                        • Gość: olo Re: dobrze wam tak IP: *.internet.radom.pl / *.pr.radom.net 29.01.06, 22:02
                          bigjefrey KUNDEL KURDUPEL DEBIL
                • Gość: pzpr Re: dobrze wam tak IP: 203.162.27.* 10.02.06, 10:44
                  powinienes sie leczyc czerwony frajerze
    • Gość: Adam Smith Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.krus.gov.pl / *.krus.gov.pl 03.02.06, 09:18
      Fajnie że pojechał do Watykanu, ale gdzie tu powód do dumy? Może lepiej jakby
      pojechał do Moskwy i załatwił mniejsze ceny na gaz i ropę, albo za ocean i
      załatwił zniesienie wiz - ale to niestety jest trudne. A ogrzać się w blasku
      Ojca Świętego - sama przyjemność i wysiłku wiele nie kosztuje. Ja jednak
      wolałbym żeby prezydent rozpoczął kadencje od załatwiania trudnych spraw.

      Piszesz, że warto było namawiać setki ludzi na głosowanie na Kaczyńskiego -
      świadczy to niestety o kompletnym braku krytycyzmu i chłodnego myślenia z
      Twojej strony- z całym szacunkiem - jeżeli uważasz, że jakość prezydentury
      mierzy się ilością spotkań z Papieżem to nie jesteś zbyt mądrym człowiekiem
      • Gość: SAD Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 03.02.06, 09:29
        KWIKWIKWIKWIKWIKWI
    • Gość: Częstochowianka Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.06, 09:30
      przestań "KR" jestes takim samym zacofanym wsiurem jak Kaczor!!

      Chyba zapomnaiłęś, że Polska nigdy nie miała takiej dobrej opini i pozycji jak
      podczac kadencji Kwaśniewskiego. Kaczor nie odrasta mu do pięt!! Prezydent ejst
      po to żeby nas reprezentować Już samym sobą! I samym wyglądem!! A Kaczor co??
      Już sie z naś zaczęli śmiać za granicą!!! etraz KAczor nam wprowadzą podatek na
      kościół (razem z PiSem) oraz zabrali w sumie ok 30mln., zł regionowi
      czestochowsko-lublinieckiemu (a dokładnie Czestochowie i Lublińcowi) a budowe
      obwodnice, szpitala zespolonego w Lublińcu, remon PCz i instalacje grzewczą! Za
      to podnieśli, nam obniżyli lub całkiem zabrali a marszałkowi sejmu, kancelari
      prezydenta i senatowi podnieśli! Kilka dziesiąt mln zł. popjdzie w błoto na
      budowe kościoła (pod Krakowem) który już nikomu nie jest potrzebny! Wymysła
      Radia Maryja i idioty rydzyka, któego dzięki Bogu Watykan i episkopat
      Polski "ściągnie" ze sceny. Kaczor przy Kwaśniewskim, tusku i Wałęsie jest
      nikim!! Nikt z powaznych polityków nie popierał Kaczora tylko tuska (Tuska
      poparli byli prezydenci plus Cimoszewicz, Borowski, Bochniarz Olejniczak i
      inni, a Kaczora tyulko Giertych i Lepper - kim oni są.. też nikim.)
      • Gość: głuPOl Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 06.02.06, 16:26
        Częstochowianko!
        Mam pytanie dotyczącze Twojej wypowiedzi "Polska nigdy nie miała takiej dobrej
        opini i pozycji jak podczac kadencji Kwaśniewskiego". O jakim okresie mówisz:
        Charkowie, czy Kaliszu? Nie bardzo wiem?
    • Gość: Częstochowianka Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.06, 11:02
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=36122728
      • Gość: cyrulik Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 03.02.06, 11:27
        CZęstochowianka to stara wiara komusza, siano z gęby normalnie
        • Gość: konewka Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.udn.pl 03.02.06, 12:22
          nadszedl czas aby to wszystko dokladnie olac.
    • Gość: dom Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 12:25
      KR to znaczy kretyn!!!
    • Gość: Boleg Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 21:18
      Jeszcze poznasz tych co ukradli ksieżyc - oni sie nadają tylko do opozycji a nie
      do rządzenia - z czego ty jesteś dumny???????????? - dziwny człowiek
    • Gość: Mis Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 10:01
      Moherku skoncz z tymi zachwytami bo juz niedlugo obudzisz sie w czarnym
      Kaczystanie.
      • Gość: ich troje Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.infoplus.com.pl 04.02.06, 19:40
        chyba trzeba pomyslezc o wyprowadzce z Polski- piszac o tym jest mi bardzo
        przykro- ale tu juz nie bedzie lepiej. Ich troje rzadzi!!!
        • Gość: bigjefrey Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.36.* 05.02.06, 14:59
          IV RP czyli banda nieudacznikow ktorzy nic w zyciu nie osiagneli mowi nam jak
          mamy zyc...paranoja!!!
          • Gość: olo Re: do bigjefrey IP: *.internet.radom.pl / *.pr.radom.net 05.02.06, 15:14
            poszczekaj sobie kundelku
            • Gość: bigjefrey Re: do bigjefrey IP: 82.139.36.* 05.02.06, 18:47
              Za glupi jestes cwiercinteligencie zeby sam cos napisac to po mnie powtarzasz
              prostacki smieciu.
              • Gość: iso Re: do bigjefrey IP: *.udn.pl 05.02.06, 18:55
                Dlaczego kaczor do Benedykta wziął babajage? Przecież na Swiecie uważają ,że
                Polki są bardzo ładne . Po co tę starą prawdę zmieniać? Ten belfegor powinien
                zostać w ZOO.
                • Gość: ffgs Re: do bigjefrey IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 05.02.06, 22:22
                  iso ty najpiękniejszy z całej wsi, je..a cioto
              • Gość: olo Re: do bigjefrey IP: *.internet.radom.pl / *.pr.radom.net 05.02.06, 19:38
                nie denerwuj się miernoto to twój styl
                • Gość: bigjefrey Re: do bigjefrey IP: 82.139.36.* 06.02.06, 14:45
                  Nie mam w zwyczaju polemizowac z debilnymi obszczymurkami wiec spadaj
                  szczeniaku.
                • Gość: BIGJEFREY Re: do bigjefrey IP: 213.195.149.* 09.02.06, 17:11
                  Miernoty to ty do rzadzenia wybrales bezmozgi palancie i nie podniecaj sie tak
                  niezdrowo.
    • Gość: cracovia KR to ciota i syn ojca dyrektora!!!!! IP: *.futuro.kielce.msk.pl 06.02.06, 10:17
      nie przejmujcie sie tym kr! on juz nieraz pokazal ze jest nienormalny! przez
      jakis czas sie nie pokazywal na forum bo go juz wszyscy mieli dosyc i go
      wysmiali, ale widze ze znowu sie pokazal i robi zament!!!! teraz pisze takie
      pierdoly bo mu jego tatus - ksiądz od radia kazal... ale czy on nie wie ze te
      jego kaczory do spolki z giertychem to nie przepadają za gejami...?
    • Gość: Jolka Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 17:19
      Nie bardzo wiem czy to satyra, czy naprawde ktoś może tak myśleć.Jeśli tak, to
      współczuję
      • Gość: ppppppp Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 213.195.149.* 09.02.06, 17:08
        A nasza wspaniala pierwsza dama wysiadla z samolotu w stanach reklamowka,
        pewnie kanapki z pasztetem wziela zeby nie zglodnieli w locie. Ci ludzie wstyd
        nam przynosza wszedzie gdzie sie pojawia, ciekawe czy widzieliscie jak sie
        prezydent burak i ta jego poczwara w Watykanie osmieszali.
    • Gość: h Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 20:55
      tiny.pl/m7nb
    • Gość: normals Poradził sobie z także niemieckimi gejami IP: 82.139.48.* 09.03.06, 17:09
      Grupa kilkudziesięciu gejów zakłóciła planowane wystąpienie prezydenta RP Lecha
      Kaczyńskiego na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. Po incydencie Lech
      Kaczyński rozpoczął wykład. Później prezydent Horst Koehler przeprosił
      Kaczyńskiego za incydent.
      Demonstranci z organizacji homoseksualnych protestowali przeciwko zakazowi tak
      zwanej "parady równości"w Warszawie. Zablokowali salę wykładową i przez chwilę
      opanowali mównicę. Nie wpuszczali na salę polskich dziennikarzy.

      Protest trwał kilka minut. Demonstranci sami opuścili salę. Prezydent Lech
      Kaczyński oświadczył, że nie zamierza prześladować homoseksualistów i utrudniać
      im udziału w życiu społecznym. Ocenił jednak, że nie ma powodu, by krzewić
      postawy homoseksualne, "bo gdyby one zwyciężyły, ród ludzki wyginąłby".

      Prezydent odpowiedział w ten sposób na pytanie jednego z słuchaczy jego
      wystąpienia na Uniwersytecie Humboldta w stolicy Niemiec. Słuchacz pytał, jak
      Kaczyński godzi z Europejską Kartą Praw Człowieka, swą decyzję o zakazie marszu
      gejów i lesbijek, którą podjął jeszcze jako prezydent Warszawy.

      "Nie jestem zwolennikiem prześladowania osób o nastawieniu homoseksualnym" -
      zapewnił. Dodał jednak, że "nie ma powodu, by postawy homoseksualne krzewić, bo
      gdyby zwyciężyły to ród ludzki musiałby wyginąć".

      "Przy wszystkich wadach naszej europejskiej cywilizacji, które właśnie widać w
      tej chwili, to najbardziej ją sobie cenię, przy szacunku dla wszystkich innych.
      By cywilizacja trwała jak najdłużej, to ludzie muszą się rodzić i to nie mało" -
      dodał.

      Gdy Kaczyński wyjeżdżał z uniwersytetu, jedna z protestujących lesbijek rzuciła
      jajkiem w limuzynę prezydenta.

      I dzięki temu została z jednym jajem.
    • Gość: vvvvvvvvvv Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.48.* 16.03.06, 00:03
      Wierzę bardziej Kaczyńskim niż PO z tuskiem na czele.
      • Gość: xxl Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 16.03.06, 00:27
        do wczoraj byłem za PO choć podziwiałem PiS. Po awanturze w sejmie sprawa jest
        dla mnie jasna - PO przypomniało jakie są korzenie tego ugrupowania i to jakby
        rozjaśniło mój punkt widzenia. Wiadomo kto rządzi finansami na świecie, wiadomo
        kto przodował w SD, U.W. - teraz wiadomo dlaczego taka determinacja w obronie
        banków. Nie mogę zrozumieć, ze nikt z polityków nie odniesie się do tego co
        mówił Lepper i inni - tysiące upadłych firm, pogrom pegieerów, samobójstwa,
        setki tysięcy jak nie miliony żyjących w ubustwie, upadek polskiej elektroniki
        itp. to podobno efekt reformy Pana B. i to w imię tego, że dzisiaj pensje
        sięgają 200-300 tys. a biedacy jedzą ze śmietników - to jakiś obłęd.
        • Gość: ??? Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.40.* 16.03.06, 09:50
          Za PO byłeś niestety bardzo daleko. A PiS podziwiałeś i to czynisz dalej -
          bezkrytycznie i w wydaniu tzw. "moherowym" i nie chodzi mi o panie ubierające
          się w berety moherowe, tylko o typ osobowości nazwany "moherowym beretem",
          który zdarza się częściej u podstarzałych panów, mimo że oni ww.beretów nie
          noszą. Tak naprawdę, nic Ci się nie rozjaśniło, bo nie przeczytałeś żadnej
          książki opisującej skomplikowanie i różnorodność systemów bankowych na świecie.
          Piszesz, że wiadomo kto rządzi na świecie, jeżeli nie są to bracia Kaczyńscy i
          ich ludzie, to dobrze, chyba że jest inaczej, a ja o tym nic nie wiem. Dziwi
          mnie Twoja tęsknota za chałą PGR i innych firm, które dzięki wysiłkowi między
          innymi Balcerowicza, już nie istnieją. Tęsknota za kilogramami "starej, dobrej,
          naszej elektroniki" ( opartej na osiągnięciach naszego przodującego sąsiada)i
          nieznajomość najnowszych, wspaniałych osiągnięć w niszowych dziedzinach myśli
          elektronicznej i cybernetycznej(trzeba zadać sobie trochę trudu w przeszukaniu,
          choćby, katalogów firm) świadczy o tym, że odsuwasz się coraz dalej od PO.
          Piszesz o ubóstwie, to pisz również o kołtuństwie, nieuctwie i lenistwie tych,
          którzy sami siebie i swoje rodziny wpędzają w te sytuacje. Trzeba być ślepym i
          nie widzieć, że w naszym "bezrobotnym" mieście trudno znaleźć dobrego tzw.
          fachowca i z niecierpliwością czekamy kiedy biedniejsi Ukraińcy, bądź inne
          wschodnie nacje tutaj przybędą. Czy choć raz zaproponowałeś tym, którzy
          zbierają coś na śmietniku, jakąś pracę na czarno (ja raz to uczyniłem w
          poczuciu ludzkiej solidarności i na tym doświadczeniu koniec)? Zakładam się, że
          nie, bo bałbyś się ich wpuścić do domu. Wychowała ich komuna, a ostatnie lata
          tylko dość drastycznie ograniczyły im źródło dopływu pieniędzy z państwowej lub
          gminnej kasy. Obłęd i zamęt sieją Ci w głowie Kaczyńscy i ich wyznawcy, bo o
          takich już można mówić. Oni mówią Ci nie TY lecz państwo, nie Twoje, lecz
          państwa wybory są ważne, nie podmiot gospodarczy, choćby zagraniczny, lecz my,
          bo my to państwo itd.. aż do ...wszystko co nie nasze to wróg, wszyscy powinni
          podporządkować się jednemu, jedynie słusznemu celowi (może narodowemu, może być
          rasowemu, a może tylko partyjnemu). Zacznij się przybliżać, bo za chwilę
          pozostanie Ci tylko zatwardziałość, tępy opór i brak własnej woli i żaden nawet
          najświatlejszy umysł nie jest od tych zagrożeń wolny.
          • Gość: LP Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 16.03.06, 23:49
            Jeżeli rządzacy liberałkowie mają rację to odpowiedz na proste pytania:
            - Gierek zaciągnął 18 mld. dolarów kredytów ( tak, tak tyle dostał - reszta
            to karne lichwiarskie odsetki - zastawiona pułapka ) a ile wybudował ( FSM
            gierkówka, CMK, Port Północny, fabryki domów i wiele, wiele innych inwes-
            -tycji ). Teraz mimo anulowania nam znacznych długów Polska zadłużona jest
            na około 160 mld. dolarów. Więc gdzie te pieniądze!
            - Polski majątek do sprywatyzowania Bank Światowy szacował co najmniej na
            350 mld. dolarów. Sprzedano ponad 80% majątku. Więc gdzie jest 280 mld.
            dolarów !?
            Takich pytań można postawić znacznie więcej.Ale odpowiedzi nam nikt nie udzieli
            Liberałkowie odsyłają nas do sądów i doskonale wiedzą, że sądy są niemrawe.
            Udowodnić cokolwiek metodami demokratycznymi to cud. W sądzie jeśli złodziej
            nie ma udowodnionej winy to jest uczciwy. A przecież jest złodziejem!
            Dlatego trzeba poszukać tej niewidzialnej ręki. I dlatego Kaczyński ma rację!
          • Gość: xxl Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 17.03.06, 00:34
            szanowny "gościu" trudno dyskutować na forum - zresztą nie mam zamiaru. Jednak
            włączyłem się w tą dyskusię bo nie mogę patrzeć na te skrajności w Polsce.
            Skrajnosci zgotowane i zapoczątkowane tymi sławetnymi reformami. Oczywiście
            przed reformami gospodarczymi była patologia ale w stopniu znacznie mniejszym -
            coś na ten temat wiem. Z treści Twojego postu wynika, że przeczytałeś dużo
            literatury z zakresu bankowości dziwi mnie, że nie zrozumiałeś mojego postu -
            to ciekawe ?? Mnie ta literatura jest niepotrzebna - ale zawsze intersowało
            mnie żródło astronomicznych dochodów prezesów i upadki wzorcowych firm
            korzystających z kredytów banków (liczne przykłady są znane).
            Widać luki w reformach skoro bezzasadnie padają firmy,a ich majątek bezkarnie
            przejmowany jest przez właśnie te banki lub osoby z nimi powiązane (przykładów
            pełno np. w telewizji)oczywiscie wyłączając nieudolność i przeinwestowanie
            kredytobiorców. Dlaczego stosowne ustawy tej reformy nie potrafiły sobie z tym
            poradzić ?????
            Co do likwidacji przykładowo podanych PGR-ów - skoro ich zlikwidowano to
            należało stworzyć coś w zamian tym setkom tysiecy ludzi, a nie pozbawić ich
            śodków do życia - przecież to winna zrobić szeroko rozumiana reforma.
            Pisząc o elektronice miałem na myśli jej podstawę czyli ludzi. Uczelnie i
            szkoły średnie kształciły fachowców. Teraz Ci ludzie bardziej zaradni mają
            swoje miejsce w świecie w różnych centrach projektowych z mianem fachowców
            wysokiej klasy - niestety nie w Polsce. Progrmistami zaintersowani są światowi
            liderzy. Gdzie by się nie ruszyć Polacy są powazani i poszukiwani. W moim
            zrozumieniu - dobra reforma i reformator to przedewszystkim takie posunięcia co
            zagwarantują pracę i byt ludziom, a nie tworzenie mechanizmów niszczących tych
            ludzi bo taka nakazuje reforma. Jak nie potrafiono działać sensownie to po co
            taka reforma.
            I z czego się cieszyć - stojąc w aptece kilkakrotnie wspomagałem starsze osoby
            umozliwiając im zakup lekarstw - wiele z tych osób znam - profesorowie,
            własciciele firm oraz ludzie ciężko pracujący, których teraz nie stać na leki.
            Z jednym się zgadzam - mimo bezrobocia trudno wyszukać fachowca - to prawda.
            Tłumaczę to tym, że kiedys szkolono w szkołach zawodowych z dużą ilościa
            praktyki - teraz każdy łapie co mu podleci (chce jakość żyć) i stąd m.in.
            problemy oczywiście wyłączając z tego leniwców.
            Dlaczego podziwiałem i podziwiam PiS - przed wszystkiem za determinacje w
            dochodzeniu prawdy i próby uporządkowania prawa (takie odnoszę wrazenie) .
            To co się do tej pory dzieje na każdym szczeblu jest obłędem. Profesorowie
            prawa znakomici fachowcy wydają dwie różne opinie prawne.Kto ma rację. Jeden z
            nich czy przepisy prawne są do luftu ???
            Ostatnia sprawa związana z tragedią w Katowicach przekroczyła wszelkie normy
            zdrowego rozumowania.Pan sędzia wydaje kuriozalny wyrok - a minister
            sprawiedliwości nie może nazwać po imieniu tej decyzji - to skandal. Ginie 65
            osób a środowisko prawnicze się obraża na sposób przekazania oceny tej decyzji.
            Lobby prawnicze działa bardzo dobrze wystarczy przeczytać kilka ustaw
            dotyczacych prawników i sprawy stają się jasne.
            Jezeli PiS-owi starczy sił i poparcia może dowiemy się gdzie podział sie ten
            majątek narodowy (kiedyś miałała to być spora suma dla każdego).
            Obserwuj dalej akcje związanymi z bankami, a zobaczysz kto tak naprawdę stoi za
            nimi tak w kraju jak i za granicą - codziennie to widać, a dlaczego P.O., SLD i
            inni boją komisji śledczych - jest to zastanawiające - interes narodowy ????
            Za swojego życia chyba nie doczekam się polityków, na których mógłbym głosowac.
            • Gość: ??? Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.40.* 17.03.06, 10:38
              Szanowni dyskutanci, po dyskusji na forum bardzo trudno jest zmienić poglądy na
              omawiane tematy. Dalej pozostajemy przy swoim, ale nieco mądrzejsi o zdanie
              innych. Nie jest tak, że Ty masz tylko rację lub ja. Popełniono wiele błędów od
              1989 roku. Zapomniano na chwilę o naukach o społeczeństwie, o tym że reformy
              gospodarcze przynoszą najistotniejsze zmiany w podziale pracy i na to nie było
              czasu i wyobraźni. Gorzej, wspaniała aktywność gospodarcza Polaków nie
              zachęcała do myśli, że społeczeństwa o wysokim stopniu rozwoju gospodarczego
              przez setki lat kształtowały podział pracy, a u nas od bandy do bandy (od
              feudalizmu do kapitalizmu i znów do socjalizmu i kapitalizmu). Amerykanie pod
              koniec lat siedemdziesiątych XX wieku prognozowali, że w bezpośredniej
              produkcji pod koniec wieku będzie zatrudnionych 11-12% społeczństwa, w
              rolnictwie 5-6%. My w tym czasie odpowiednio ok. 50% i 30%. Pogubiliśmy
              najmniej zaradnych, pozostawiając ich bez kapitału i szkoleń. I tak, jak wyżej
              zaznaczyłem, my wspaniale daliśmy sobie radę. Tzw. "kółka", Berlin Zachodni
              itp. tworzyły kapitał, często nielegalny, pochodzący z przestępczej wobec
              państwa działalności, ścigaliśmy się między sobą i z państwem, tak z
              Rzeczypospolitą, która odbierałaby w znaczący sposób nasz gromadzony kapitał. I
              tu się zgadzam, Rzeczpospolita dla obywateli nie otwierała spadochronu. Martwią
              i oburzają mnie wypowiedzi, że kryminaliści i postkomuniści dorobili się, a
              naród cierpi. Znam wielu wspaniałych radomian, którzy zaczynali w III RP i
              zbudowali swoje znakomite firmy w oparciu o tytaniczną pracę( tak w Radomiu) i
              są znani na całym świecie. To nie są firmy molochy typu Zakłady Metalowe, czy
              Radoskór. To są firmy produkujące i eksportujące, produkty najwyższej jakości -
              nowoczesne technologie, myśl techniczną. Jeżeli ktoś teraz proponuje, że
              policzymy się z wami małe gnojki i komisje wam pokażą, to oświadczam, że byłem
              złodziejem i oszustem, podrabiałem kartki na paliwo, przewoziłem po 89-tym
              papierosy i inne produkty spożywcze i elektroniczne bez cła, oszukując na
              granicy, sprowadzałem samochody po zaniżonych stawkach, korzystałem z
              informacji "poufnych" kolegów pracujących w Warszawie na temat zmian przepisów
              celnych (wszyscy co mieli trochę oleju w głowie o tym wiedzieli). itd. Czy
              teraz o to chodzi, żeby się w tym babrać? Czy o to, że kilku przegranych chce
              się odgryźć za swoje przykrości? Rzeczpospolita dysponuje instytucjami prawa i
              one mniej lub bardziej sprawnie ścigają przestępców, to zależy od ludzi. Ja nie
              byłem godzien uwagi organów ścigania, co nie znaczy, że nie czyniłem bezprawia
              jak Bagsik, Grobelny i wielu innych, których przecież odważni ludzie postawili
              w stan oskarżenia i skazali, skazali za cynizm wobec społeczeństwa, bo inaczej
              i ja musiałbym, być skazany
      • Gość: KIBIC Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.dc.dc.cox.net 18.03.06, 05:23
        Kaczynscy moga miec racje, ze prywatyzacja byla niesprawiedliwa z puntu widzenia
        kogo i czego? Spoleczenstwo dalo mandat tym co sie "zalapali" na prywatyzacje i
        rozdali tak jak im sie to udalo, a teraz do kogo masz pretencje do
        spoleczenstwa, ze nie glosowala na innych. Teraz to za pozno bo ci co sie
        wzbogacili tak latwo nie oddadza oraz moga tak popsuc sytuacje, nie tylko bogaci
        ale i biedni ich znienawidza jak "zepsuja" wartosc zlotowki, dlatego na miejscu
        Kaczynskich nie babaralbym sie w przeszlosci ale stworzyl mechanizmy aby na
        przyszlosc machloje sie nie powtorzyly, maja takie wielkie pole do popisu w
        zwiazku z KORUPCJA w Polsce.

        Bedac sedzia sprawiedliwym uzaleznionym od kretacza Leppera nie gwarantuje
        uczciwa weryfikacje, ktora nalezaloby robic ale bardzo wolno i rozsadnie.
        Szybkie dzialania i niedokladne moga sie skonczyc tragicznie dla PiSu, dlatego
        pan Premier musi sie pogodzic z Balcerowiczem i trzymac z nim dluzej niz z
        Lepperem!!!
        • Gość: ??? Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.40.* 18.03.06, 16:10
          Jest coś w tym wszystkim prawdy. Przeraża mnie ton PiSu i wielu uczciwych
          Polaków też powinien przerażać i przestraszać, bo mogą się znaleźć w podobnych
          sytuacjach jak ci, którzy w milczeniu i ze spuszczona głową musieli znosić
          latami wybryki tej władzy, której powierzyli w dobrej wierze mandat rządzenia.
          Cholera mnie bierze, kiedy pomyślę, że stary, zmęczony, wkurzony facet, bo tak
          odbierałem Jarosława Kaczyńskiego(nie chcę nikogo urazić) w czasie wystąpienia,
          ostatnio, w sejmie będzie urządzać mi życie. Oczami wyobraźni widziałem starych
          satrapów, którzy młodym mówią "wy jesteście gó..arze i dlatego to my musimy i
          będziemy rządzić, bo my lepiej wiemy, jak i dla kogo to się robi".Proszę
          zwrócić uwagę na Białoruś, tam ludzie za michę i tzw. święty spokój rezygnują z
          wolności osobistych.Rządzenie powierzają kołchoźnikowi. Sprawa demokracji, jest
          sprawą znakomitej mniejszości, więc niech mi nikt nie mówi, że powrót do
          przeszłości nie jest możliwy. Wielu Polaków chętnie za michę, pół litra i
          wolność, ale tą łukaszenkowską wolność opluwania i gnębienia inaczej myślących,
          niż jedynie słuszna władza, odda swobody obywatelskie. To jest znaczący
          elektorat Samoobrony, PiSu,LPR i SLD a więc od lewej do prawej strony, a i w PO
          też się tacy znajdą, tylko cicho siedzą. Trzeba być uczulonym na to co
          wyprawiają politycy PiS, bo nic nie jest dane na zawsze. Ja bym zaryzykował
          stwierdzenie zaczerpnięte z wypowiedzi J.Palikota "Jarosław Kaczyński musi
          odejść", a może wtedy dałoby się z mozołem uporządkować wiele polskich spraw.
          Inaczej ciągle będziemy słyszeć "ja was rozliczę, pogonię, zatopię" i wtedy,
          (parafrazując znany dowcip o tym co zgromadził o.Rydzyk) za bezcenną pomoc
          Jarosław Kaczyński podziękuje swoim partyjnym kolegom, a za resztę zapłacimy
          my.
          • Gość: KIBIC Brawo Kaczyński ! Ktory? IP: *.dc.dc.cox.net 19.03.06, 06:31
            Odpowiedz bylaby inna gdybym nie przeczytal JK o wniosku rozwiazania wyborow.
            A tak wymienie 3 rzeczy, ktore wskazuje, ze JK nie nadaje sie do rzadzenia krajem:

            1. Nie podjal sie sformowania rzadu na ktorego powinien stanac na jego czele
            2. Gdy DT porownal go do Andrzeja Leppera to sie obrazil i zdenerwowal, cos
            takiego nie powinno miec miejsca u polityka, wykazal sie brakiem inteligencji bo
            powinien znalezc humorystyczna obrone bo porowanie bylo bardzo humorystyczne!
            3. Za niemozliwosc rzadzenia jest on odpowiedzialny a nie Sejm, ktory chce
            rozwiazac!!!


            Wniosek:

            Sejm powinien pozbawic PiSu prawa do tworzenia rzadu i pozwolic PO utworzyc
            rzad. PO powinna zaprosic do rzadzenia wszystkie pozostale partie (tzw. duza
            koalicja), chociaz Samo i Liga sa "nowe" i "radykalne" to jednak "koalicja" z
            PiSem udowodnila, ze powaznie traktuja swoich wyborcow, probujac zrobic dla nich
            cos dobrego, potrafia pojsc na kompromis, nawet daleko idacy, a wypowiedzi
            liderow wskazuje na spora dojrzalosc polityczna.
    • Gość: brawo Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.48.* 18.03.06, 23:17
      Prawo i Sprawiedliwość złoży wniosek o samorozwiązanie Sejmu - zapowiedział
      Jarosław Kaczyński podczas samorządowej konwencji tej partii. Chodzi jej o to,
      by wybory mogły odbyć się przed wizytą papieża w Polsce. J.Kaczyński wezwał
      szefa PO Donalda Tuska do poparcia wniosku. Jak powiedział, jeśli Tusk uważa,
      że rząd rządzi źle, to niech zdecyduje się na wybory. Prezes PiS zaznaczył, że
      jego partia chce kampanii czysto merytorycznej. Dodał jednak, że jeśli PiS
      będzie musiało, choć nie chce, to "podejmie walkę na noże".
      • Gość: slash Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 00:04
        ooo ... juz uaktywnily sie jak epidemia nowe internetowe bojowki PISd
    • Gość: brawo Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.48.* 18.03.06, 23:19
      Tusk: wybory niepotrzebne, sytuacja bardziej stabilna niż się
      wydajePrzewodniczący PO Donald Tusk ocenił w czwartek, że "rzeczy sensowne w
      tym Sejmie mają szansę na akceptację", w związku z tym przyspieszone wybory nie
      są potrzebne. Jego zdaniem, gdyby PiS "zabrało się do normalnej pracy",
      okazałoby się, że sytuacja jest "dużo bardziej stabilna
    • Gość: brawo Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.48.* 18.03.06, 23:23
      Porozumienie w sprawie cen podręczników podpisane
      Ministerstwo Edukacji i Nauki w czwartek podpisało oficjalnie porozumienie z
      Sekcją Wydawców Edukacyjnych Polskiej Izby Książki w sprawie sposobów obniżenia
      cen podręczników - poinformował wiceminister edukacji Jarosław Zieliński na
      konferencji prasowej w Warszawie. Porozumienie zawiera wypracowane przez zespół
      negocjacyjny pomysły jak sprawić, żeby uczniowie mogli nabywać tańsze
      podręczniki. Pomysły te ministerstwo edukacji częściowo wprowadziło już do
      projektu nowelizacji ustawy o systemie oświaty.
    • Gość: brawo Re: Brawo Kaczyński !!!! IP: 82.139.48.* 18.03.06, 23:25
      Kalinowski: samorozwiązanie? my jesteśmy przeciw
      Klub PSL będzie przeciwko wnioskowi PiS o samorozwiązanie Sejmu - zapowiada
      prezes ludowców Jarosław Kalinowski. Uważa on, że Jarosław Kaczyński i PiS
      chcą "uniknąć odpowiedzialności za niespełnione obietnice", stąd zapowiedź
      prezesa PiS. "Jestem zdania - panowie wygraliście, wzięliście odpowiedzialność,
      porządźcie, udowodnijcie, że potraficie rządzić, a nie tylko obiecywać" -
      powiedział ciężko przestraszony Kalinowski.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka