Dodaj do ulubionych

Pożar na Reja

IP: 82.197.39.* 28.01.06, 20:26
Ale sie paliło.
Obserwuj wątek
    • Gość: mk Re: Pożar na Reja IP: *.chi-03.cvx.algx.net 28.01.06, 20:57
      Ale w ktorym budynku?
    • Gość: rene Re: Pożar na Reja IP: 82.197.39.* 28.01.06, 21:04
      spaliła sie stara kamienica na rogu reja, wolności i szwarlikowskiej
      2 pozar w tym tygodniu
    • Gość: z WP Re: Pożar na Reja IP: 82.139.48.* 28.01.06, 22:07
      Pożar kamienicy w Radomiu
      PAP 19:00

      Po południu wybuchł pożar na poddaszu wyłączonej z użytku kamienicy przy ul.
      Szwarlikowskiej w Radomiu. Dwanaście osób zamieszkujących ją nielegalnie
      zdołało opuścić budynek. Trwa dogaszanie pożaru - poinformowały policja i straż
      pożarna w Radomiu.

      Spłonęły drewniane stropy na poddaszu. Nikt nie ucierpiał - powiedział oficer
      dyżurny komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu.
      To drugi pożar w tej kamienicy w ciągu ostatniego tygodnia. W minioną sobotę
      ewakuowano stamtąd dwadzieścia osób, które mieszkały w kamienicy "na dziko".
      Prawdopodobnie zaprószyli wówczas ogień podczas libacji. Zostali przewiezieni
      do domów dla bezdomnych.

      Według dyrektora wydziału zarządzania kryzysowego Urzędu Miejskiego w Radomiu,
      Grzegorza Ornata, niektóre z tych osób powróciły na ulicę Szwarlikowską.
      Nielegalnie podłączyli instalacje gazu i prądu, które odłączyło wcześniej
      pogotowie energetyczne. (jask)

      Opinie: 1 Dodaj swoją opinię!
      Jeżeli w Radomiu rządzą... faszystka 2006.01.28 19:42
      to należy oczekiwać więcej takich incydentów. Co to znaczy, że... »




Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka