Gość: Markus IP: 82.197.39.* 28.01.06, 20:26 Ale sie paliło. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mk Re: Pożar na Reja IP: *.chi-03.cvx.algx.net 28.01.06, 20:57 Ale w ktorym budynku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rene Re: Pożar na Reja IP: 82.197.39.* 28.01.06, 21:04 spaliła sie stara kamienica na rogu reja, wolności i szwarlikowskiej 2 pozar w tym tygodniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z WP Re: Pożar na Reja IP: 82.139.48.* 28.01.06, 22:07 Pożar kamienicy w Radomiu PAP 19:00 Po południu wybuchł pożar na poddaszu wyłączonej z użytku kamienicy przy ul. Szwarlikowskiej w Radomiu. Dwanaście osób zamieszkujących ją nielegalnie zdołało opuścić budynek. Trwa dogaszanie pożaru - poinformowały policja i straż pożarna w Radomiu. Spłonęły drewniane stropy na poddaszu. Nikt nie ucierpiał - powiedział oficer dyżurny komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu. To drugi pożar w tej kamienicy w ciągu ostatniego tygodnia. W minioną sobotę ewakuowano stamtąd dwadzieścia osób, które mieszkały w kamienicy "na dziko". Prawdopodobnie zaprószyli wówczas ogień podczas libacji. Zostali przewiezieni do domów dla bezdomnych. Według dyrektora wydziału zarządzania kryzysowego Urzędu Miejskiego w Radomiu, Grzegorza Ornata, niektóre z tych osób powróciły na ulicę Szwarlikowską. Nielegalnie podłączyli instalacje gazu i prądu, które odłączyło wcześniej pogotowie energetyczne. (jask) Opinie: 1 Dodaj swoją opinię! Jeżeli w Radomiu rządzą... faszystka 2006.01.28 19:42 to należy oczekiwać więcej takich incydentów. Co to znaczy, że... » Odpowiedz Link Zgłoś