domel_radom 06.05.06, 14:16 Od dzis mozna sie logowac w systemie: www.radom.edu.com.pl. To dzieki niemu wybieramy Nasze przyszle szkoły. Jakie Wy wybraliście? Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: er Re: Baczyński, Ekonomik, Traugutt... Logowanie! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 06.05.06, 19:15 Twoje szkoły to te z tematu? Odpowiedz Link Zgłoś
domel_radom Re: Baczyński, Ekonomik, Traugutt... Logowanie! 06.05.06, 21:32 Ano :) Pozdrawiam przyszle grono pedagogiczne! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . . IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 06.05.06, 22:17 Myślałem, że wyżej celujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daniel Re: ..... IP: 82.139.35.* 06.05.06, 22:26 Na temat Baczyńskiego juz wiele razy sie wypowiadalem... Z reszta... I tak liceum nie jest wazne... wazne sa umiejetnosci... Odpowiedz Link Zgłoś
domel_radom Baczyński, Ekonomik, Traugutt... Logowanie! 07.05.06, 10:06 No chyba Traugutt to taka znow slaba szkola nie jest?! Do Baczyńskiego wiele osob idzie, w Ekonomiku maja swietna hale, no i ekonomii ucza - duuuzo. To sa pozytywy. Negatywy sa w kazdej szkole. Ale wazne jest by zyc pozytywnymi sprawami, a jezeli tylko bedziemy chcieli, te wszystki zle zmienimy!! Zastanawialem sie jeszcze nad Sobieskim, ale zamiast niego wole do Traugutta isc. I to blizej, i calkiem nieglupia szkola ;) Dla mnie, najwaznejsze jest, abym mogl rozwijac swoje zainteresowania. Nieinteresuje mnie czy bede chodzil do liceum profilowanego, czy LO. Wazne jest, abym robil to co lubie. Aby grono pedagogiczne nie bylo "tam", a uczniowie "tu"! Licze na otwrtosc Pozdrawiam serdecznie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Re: Baczyński, Ekonomik, Traugutt... Logowanie! IP: *.internet.radom.pl / *.internet.radom.pl 10.05.06, 20:31 'Aby grono pedagogiczne nie bylo "tam", a uczniowie "tu"!' No to możesz się mocno zdziwić, bo w Traguccie nauczyciele są TAAAM wysoko (wyniosła ich swoja duma) a uczniowe TUUUU bardzo nisko. Proponuję dobrze się zastanowić nad wyborem szkoły... Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś