Dodaj do ulubionych

Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor

19.12.07, 11:54
Ktorego instruktora jazdy polecacie ze szkoly jazdy Goliat
Obserwuj wątek
    • Gość: mieciu Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor IP: *.tkdami.net 06.01.08, 15:49
      jest jeden z doświadczenie, Marian Król - jeśli można
    • Gość: asia Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.08, 13:55
      Jezdziłam w tej szkole z pięcioma instruktorami. Generalnie nie
      polecam.Najlepszy jest Marcin Opałka, najgorszy moim zdaniem Norbert, taki
      chamciuch.
      • Gość: XX Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.08, 10:00
        A jakim instruktorem jest Marcin Soczówka?
    • Gość: xxxx Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor IP: *.rad.vectranet.pl 19.02.08, 13:51
      żaden
    • Gość: gh Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor IP: 193.111.144.* 14.04.08, 22:12
      a co sądzicie o Marcinie Stasiu? dobry instruktor?
      • michal.vel.misiek Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor 15.04.08, 12:06
        Marcin Opałka (Goliat) jest bardzo dobrym instruktorem jazdy z wieloletnim
        doświadczeniem. Sama nauka jazdy jest częścią jego szerszego hobby jakim są
        samochody. Marcin jest pasjonatem, który nie poprzestaje na odcinaniu kuponów z
        bycia instruktorem ale stale poszerza swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje
        związane z pracą zawodową. Ponadto wielokrotnie brał udział w rajdowych
        mistrzostwach Polski pod patronatem Peugeot'a z wymiernym rezultatem.

        Dlatego nie wahałbym się oddać każdej znanej mi osoby pod opiekę Marcina.

        Pozdrawiam
    • Gość: T.K Najlepszy instruktor IP: *.radom.pilicka.pl 11.07.08, 10:34
      Co prawda nie mam dużego doświadczenia, ale Pan Artur jest bardzo
      fajny:-) Pozdrawiam go
    • Gość: Ela Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 18:29
      A pan Marian ma duzego członka.
    • Gość: Iza Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor IP: 212.180.168.* 31.10.08, 22:49
      Zdecydowanienie polecam Norberta (nazwiska nie znam). Jeździłam z kilkoma, ale z takim chamstwem to się jeszcze nigdzie nie spotkałam!!! Taki cham, że aż brak mi słów, a poza tym nic nie wytłumaczy...
    • Gość: murzin Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor IP: *.230.udn.pl 31.10.08, 23:24
      żenada, jak można reklamować karawaniarzy. Tak karawaniarzy, uczą
      Was jeździć jedynie max na dwójce. później boicie się jeździć po
      mieście na 4 i pięć, bo tak Pan kazał. A jeszcze dokładają
      pseudokulturę. Pieszy jest od przejścia 10 m a Wy już stajecie. Co
      ma zrobić ten bidny pieszy? Przechodzi, żeby Wam nie zrobić
      przykrości. Każą Wam trzymać sprzęgło, poźniej Wam silnik gaśnie i
      cały cyrk zaczyna się od początku. Wypnijcie się na karawaniarzy, a
      jak jeszcze chamciuch? To w puzon i niech uczy Was dynamicznej jazdy
      a nie jazda w kondukcie żałobnym. Na to macie jeszcze czas, no
      chyba, że złapiecie pracę w zakładzie "Ku Pamięci". Tam faktycznie
      będziecie mistrzami. Gonić instruktorów na szczaw!
      • Gość: Niezdany. Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor IP: *.radom.vectranet.pl 09.11.08, 21:08
        Murzin,czemu zabierasz głos,skoro nie masz nic mądrego do
        powiedzenia?
        • Gość: www Re: Szkola jazdy Goliat, ktory instruktor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.09, 22:41
          www.osk-goliat.pl - ich oficjalna strona

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka