Gość: Abonentka
IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl
18.03.04, 11:41
Uwaga abonenci,proszę nie dzwonic do firmy CONNECTOR ponieważ to denerwuje
pracowników. PŁACZ I PŁAĆ - to zasada,którą należy przyjąć.Zgłaszanie
wszelkich zastrzeżeń żle wpływa na psychikę tych panów.