Dodaj do ulubionych

Macie jakies pomysly na oswiadczyny?

IP: *.smsiarkowiec.pl 18.08.10, 18:57
Chcialem sie odwiadczyc. Nic mi nie przychodzi niestety do lepetyny :-(
Podpowiedzcie ludki drogie w jaki sposob najlepiej.
Pozdrowki
Jacek
Obserwuj wątek
    • Gość: ddr Re: Macie jakies pomysly na oswiadczyny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.10, 19:13
      umyj się , obenij paznokcie u nóg tez, kup wode maki w kiosku ruchu i
      sie skrop ,potem kup goździka i powiedz jej ze będziesz przynosił duzo
      pieniędzy - bez wahania powie ze chce być z tobą ...w ten sposób to ona
      ci się oświadczy a ty nie bedziesz musiał sie zmóżdzać jak to zrobić -
      potem wszystko zwalisz na bezrobocie i jestes kryty
      • Gość: zyzol rada dla młodego IP: 84.38.160.* 18.08.10, 20:26
        spróbuj młody tak :

        klęknij przed przyszłą teściową z wiąchą kwiatów i poproś o "rękę Zosi" (czy jak
        tam się twa luba wabi). Spełnisz w ten sposób zasadę "stanięcia na wysokości
        zadania i mówienia do rzeczy".
        Potem do owej "Zośki" mówisz :
        "Mam od Siarkowca mieszkanie
        chętnie twym mężem zostanę"
    • Gość: ghjn Re: Macie jakies pomysly na oswiadczyny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.10, 21:00
      czekaj chłopie czekaj. odpocznij, prześpij się, wyjedź. nic
      pochopnie. tego kwiatu nadmiar, jeszcze jak chcesz się hajtać.
      spokój. nic na siłę. i tak pierwszy raz na próbę. potem rozwód.
      będzie bolało. niech się ona oświadcza. Ty bądź niewzrószony. WYGRASZ
    • Gość: pawelq Re: Macie jakies pomysly na oswiadczyny? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.10, 21:40
      Zobacz ten film, zrób to co w nim a na pewno nie odmówi!

      legia.com/www/index.php?akt=16896
      Łezka się w oku zakręci :)
    • Gość: leszczu Re: Macie jakies pomysly na oswiadczyny? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.10, 22:16
      żeby napić się szklanki mleka nie musisz wcale od razu kupować
      mleczarni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka