Gość: Jacek IP: *.smsiarkowiec.pl 18.08.10, 18:57 Chcialem sie odwiadczyc. Nic mi nie przychodzi niestety do lepetyny :-( Podpowiedzcie ludki drogie w jaki sposob najlepiej. Pozdrowki Jacek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ddr Re: Macie jakies pomysly na oswiadczyny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.10, 19:13 umyj się , obenij paznokcie u nóg tez, kup wode maki w kiosku ruchu i sie skrop ,potem kup goździka i powiedz jej ze będziesz przynosił duzo pieniędzy - bez wahania powie ze chce być z tobą ...w ten sposób to ona ci się oświadczy a ty nie bedziesz musiał sie zmóżdzać jak to zrobić - potem wszystko zwalisz na bezrobocie i jestes kryty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyzol rada dla młodego IP: 84.38.160.* 18.08.10, 20:26 spróbuj młody tak : klęknij przed przyszłą teściową z wiąchą kwiatów i poproś o "rękę Zosi" (czy jak tam się twa luba wabi). Spełnisz w ten sposób zasadę "stanięcia na wysokości zadania i mówienia do rzeczy". Potem do owej "Zośki" mówisz : "Mam od Siarkowca mieszkanie chętnie twym mężem zostanę" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghjn Re: Macie jakies pomysly na oswiadczyny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.10, 21:00 czekaj chłopie czekaj. odpocznij, prześpij się, wyjedź. nic pochopnie. tego kwiatu nadmiar, jeszcze jak chcesz się hajtać. spokój. nic na siłę. i tak pierwszy raz na próbę. potem rozwód. będzie bolało. niech się ona oświadcza. Ty bądź niewzrószony. WYGRASZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawelq Re: Macie jakies pomysly na oswiadczyny? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.10, 21:40 Zobacz ten film, zrób to co w nim a na pewno nie odmówi! legia.com/www/index.php?akt=16896 Łezka się w oku zakręci :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszczu Re: Macie jakies pomysly na oswiadczyny? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.10, 22:16 żeby napić się szklanki mleka nie musisz wcale od razu kupować mleczarni. Odpowiedz Link Zgłoś