IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 20:42
yna kots numerz na jutro ,odstąpię polowę wygranej ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: b Re: TOtolotek IP: *.res.pl 24.09.11, 12:01
      ja mam cyfry tylko na piątkę ale mogę się podzielić:)
    • Gość: Mimiki Re: TOtolotek w hiszpanii na 5 milionów EUR! IP: *.centertel.pl 27.09.13, 16:46
      Hiszpanie są wyluzowani gubią sobie losy z 5 milionów euro!!! niezła akcja facet labo kobieta będzie żałował że wogóle kupił taki los
      LuxClub.pl: Poszukiwany właściciel kuponu wartego 4,7 mln euro
      • kmdr_rohan Re: TOtolotek w hiszpanii na 5 milionów EUR! 27.09.13, 16:58
        Archeologia forumowa dział, jak widać.
        "Totolotek was nie buja!
        Wy mu dychę, on wam...
        Obiekty sportowe..."
        Takie tam z czasów komuny.
        • Gość: zecik Re: TOtolotek w hiszpanii na 5 milionów EUR! IP: *.adsl.inetia.pl 27.09.13, 17:24
          teraz to raczej obiekty prowatykanskie w katolandzie sie buduje
          • kmdr_rohan Re: TOtolotek w hiszpanii na 5 milionów EUR! 27.09.13, 18:26
            No właśnie. Wszak napisałem, że z czasów "komuny". ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka