dla-jego-bolesnej-meki 28.10.13, 14:23 Już nie długo i zacznie się adwent. Już się wszyscy cieszą. Pamiętajcie - nie pijemy wtedy alkoholu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pan_resmen Re: Adwent 28.10.13, 14:31 nie pijemy :-) heheh a dlaczego - to tak samo jakby wam powiedziec ze nie dupczymy ministrantów adwent to adwent Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Adwent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.13, 14:33 ha, ha ten tylko o dupczeniu i chlaniu...resztek z kufli... zdrówka resmen, nie pan a bolszewicka dziada... Odpowiedz Link Zgłoś
rz-e watek wylacznie dla trolli i ogonow 28.10.13, 14:35 pan_resmen napisał(a): > nie pijemy :-) heheh a dlaczego - to tak samo jakby wam powiedziec > ze nie dupczymy ministrantów adwent to adwent piekny txt - do almanachu ;D a tu z almanachu tffuuurczosci chamskiej: Autor: resmen 26.10.13, 12:38 Lechowski i kultura :-0 ja pie... ...buahahahaha Autor: res_men 22.10.13, 13:32 usłużnie donoszę ze : jestem bladym fiutem donosicielem , kanalią która zazdrosci wszystkim poniewaz jeste życiową dupą i nieudacznikiem i mam tylko rower w dadatku z pękniętą ramą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misterbenq Re: watek wylacznie dla trolli i ogonow IP: *.res.pl 28.10.13, 14:39 On Cie nie WIDZI DEBILU!!! przeczytaj stopkę Odpowiedz Link Zgłoś
rz-e Re: watek wylacznie dla trolli i ogonow 28.10.13, 14:47 Gość portalu: misterbenq napisał(a): > On Cie nie WIDZI DEBILU!!! przeczytaj stopkę co ci sie wczesniej zacielo plyta czy glowka? ;D hahahahahahahaha i twoja tfffurczosc Autor: res_men 22.10.13, 11:40 ty masz swiatopogląd ? matko z córką ...a ja mam wrazenie ze jestes tylko msciwą zimną cipą bez poglądów a o mysleniu nie pisz :-) bo jak juz ci pisałem ( co bardzo chetnie opowiadasz innym jak agent Tomek którego jota w jotę przypominasz ) wydaje mi sie ze zamiast mózgu masz gó.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misterbenq Re: watek wylacznie dla trolli i ogonow IP: *.res.pl 28.10.13, 14:51 jesli ten txt był do ciebie to pan-resmen trafił w dyche - ja tez mam cie za delikatnie mówiąc fiuta !!!max bravo bravoooo - jak z tym brlum brlum brlum ? potrafisz ? Odpowiedz Link Zgłoś
rz-e Re: watek wylacznie dla trolli i ogonow 28.10.13, 14:55 Gość portalu: misterbenq napisał(a): > jesli ten txt był do ciebie to pan-resmen trafił w dyche - ja tez mam cie za hahahahahaha dwie osobowosci jednego faceta poklepuja sie wzajemnie po pleckach - szpital psychiatryczny - oddzial zamkniety - klucze zgubiono ;D hahahahahahahahaha > jak z tym brlum brlum brlum ? elektrowstrzasy przygotowac ;D hahahahahahahahahahahahaa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misterbenq Re: watek wylacznie dla trolli i ogonow IP: *.res.pl 28.10.13, 14:58 no to wystarczy tej zabawy koniec kizo myzio - teraz spierd.alaj - będę jadł obiadek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niepomogło Re: Adwent IP: *.rzeszow.hypnet.pl 28.10.13, 22:21 Adwent już był. Senatorem. I nie pomogło! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz adventus domnus IP: *.play-internet.pl 29.10.13, 10:14 hibiskupus papas laudamus ines kurvus waszus mamus Odpowiedz Link Zgłoś
ouimet Re: adventus domnus 31.10.13, 01:24 Gość portalu: xyz napisał(a): > hibiskupus papas laudamus ines kurvus waszus mamus **** odstaw na chwile te podrobki uzywek:)Dzalaja faktycznie dobrze:)Szkoda jednak zdrowia:) Po prostu zidiociejesz do reszty :)Ratuj sie:) Odpowiedz Link Zgłoś
rz-e Re: adventus domnus 31.10.13, 10:45 ouimet napisał: > odstaw na chwile te podrobki uzywek:)Dzalaja faktycznie dobrze:)Szkoda > jednak zdrowia:) resmenowi nie szkoda ,D > Po prostu zidiociejesz do reszty :) to juz nie jest mozliwe ,D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hycel Re: adventus domnus IP: *.230.90.66.rzeszow.mm.pl 31.10.13, 17:33 -Już nie długo i zacznie się adwent. Już się wszyscy cieszą. Pamiętajcie - nie pijemy wtedy alkoholu. -nie pijemy :-) heheh a dlaczego - to tak samo jakby wam powiedziec ze nie dupczymy ministrantów adwent to adwent No nie wierze qrwa ten debil rozmawia sam ze sobą. ( co bardzo chetnie opowiadasz innym jak agent Tomek którego jota w jotę przypominasz ) Wiecie dlaczego ten jeba.ny prymityw z PiS-u jest tak aktywny w swym donosicielstwie? Dlatego ,że wnet będą wybory do Parlamentu Europejskiego i ten gnojek szuka taniej relamy. Znająć inteligencję wyborców PiS-u zostanie europosłem. Odpowiedz Link Zgłoś
ouimet Re: adventus domnus 31.10.13, 20:17 Gość portalu: Hycel napisał(a): > Wiecie dlaczego ten jeba.ny prymityw z PiS-u jest tak aktywny w swym donosiciel > stwie? Dlatego ,że wnet będą wybory do Parlamentu Europejskiego i ten gnojek sz > uka taniej relamy. Znająć inteligencję wyborców PiS-u zostanie europosłem. *** he,he,he...moze podsluchal "czyste" wybory w PO?Az lsni bialosc intencji:))))) Odpowiedz Link Zgłoś