re_smen
26.12.13, 19:13
www.tvn24.pl/pijany-ksiadz-potracil-kobiete-mial-prawie-dwa-promile-alkoholu,382426,s.html
ach te gazety - kolejny bezczelny atak na kosciół ...no jak tak można - swiętował ...i pokolędował ...dobrze ze kobita żyje - jak wyzdrowieje to znowu da na tacę