wislocki12
10.04.19, 22:50
"9. rocznica katastrofy smoleńskiej. W środę parlamentarzyści, przedstawiciele rządu z regionu, samorządowcy, służby mundurowe oraz mieszkańcy Rzeszowa, oddali hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej."
Frekwencja raczej nie dopisała... ;-)
rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/5,34962,24637006.html