Gość: dp IP: *.rzeszow.mm.pl 23.11.05, 20:12 oczywiście że się nie zgodzą, PIS i LPR nigdy się na nic nie zgodzą no chyba że na park papieski ale tylko pod warunkiem że nie wybuduje go żadna zachodnia firma Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: paradius Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.pl / *.skyware.pl 23.11.05, 20:16 Nóż otwiera się w kieszeni. Przecież to jest paranoja jakaś. Czy ludzie tego nie widzą? Prawica rzeszowska blokuje WSZYSTKO. Tych ludzi trzeba postawić pod sąd. Hipermarket na 14 arach? K..a szlag mnie trafia jak czytam takie bzdury. I pomyślcie, że ci ludzie robią to wszystko za nasze pieniądze. Pozdrawiam i idę się napić jakiejś wódeczki na odstresowanie ( trzeba korzystać dopóki jeszcze można ją kupić w tym grajdole). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.dab.tke.pl 23.11.05, 20:55 Te dwa radne przewijają się nieustannie gdy w NASZYM MIEŚCIE coś ma się zmieniać ONE som insektami które trzeba posypać DDT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bambo Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.rzeszow.mm.pl 23.11.05, 20:59 Parking w tamtym miejscu? Ha ha ha - to sie moze skończyć jak słynne targowisko na które zaprasza się sprzedających kusząc ich czynszem 1 złotowym :-). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: knz Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 23:25 jabys kiedys proboweal zaparkowac w tej okolicy, to bys musialprzyznac, ze parking tam jest potrzebny i to bardzo.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taki sobie Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.dnet.pl / 80.50.19.* 23.11.05, 21:29 Rozczukił Pan mnie. Taki sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: knz Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 23:24 baaa. zeby zachodnia. nie tylko nie zachodnia, ale rowniez nie polska, o ile istnieje podejrzenie ryzyka, ze jest prowadzona przez Zydow, masonow lub co najgorze cyklistow (bo jak wiadomo cyklisci maja pedaly, a juz najgorsi z najgorszych sa ci co maja spd:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacyek Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.osk.enformatic.pl 24.11.05, 05:03 Zbierzmy się i odwołajmy wkońcu tych radnych, niedługo cofniemy sę do epoki lodowcowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wujek Dobra Rada Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 07:20 jacyek: Zbierzmy się i odwołajmy wkońcu tych radnych, niedługo cofniemy sę do epoki lodowcowej A myślisz, że l*d wybierze "radnych", którzy nas wepchną w epokę brązu?? :) Mniemam, że wątpię. Odpowiedz Link Zgłoś
zzyxyryzzy Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego 25.11.05, 16:13 > Zbierzmy się i odwołajmy wkońcu tych radnych W Rzeszowie? Buuuhahahahahaha !!!!! tym razem radni z Ligi Pozbawionych Rozumu oraz Populizmu i socjalizmu mieliby pewnie z 95%. Ostatnie wybory chyba wystarczająco wyraźnie to udowodniły. Odpowiedz Link Zgłoś
kmd_rohan Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego 24.11.05, 08:29 Może zrobimy zrzutkę i naszym pseudoprawicowym radnym kupimy kilka żółtych, gumowych kaczuszek? Mieliby jakieś mało szkodzące miastu zajęcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 11:02 Oczywiście że się nie zgodzą, te debile z prawicy będą blokować wszystkie inwestycje i pomysły wnoszone przez Ferenca, tylko po to żeby mu zrobić na złość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laha Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.dab.tke.pl 24.11.05, 14:57 wyposzczona panienka w Radzie Miasta zawsze będzie mówić NI NIE NIEEEEEEEE gdzie lokalny patriotyzm a nie nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pfl DZIERŻAK TY ................................. ..... IP: *.mt.pl / *.mt.pl 24.11.05, 18:51 Dzierżak jesteś zerem. Nie masz mózgu ani rozumu. W przyszłym roku kończy się Twoja kadencja. Na pochybel Tobie przeinteligentna dziewko !!!!!! :)))))) skąd Ty jesteś? masz jakieś szare komórki? sprzeciwiać to sie możesz sraniu twojego męża w kiblu !!! odp...... się od miasta !!! Odpowiedz Link Zgłoś
zzyxyryzzy Re: DZIERŻAK TY ................................. 25.11.05, 16:11 > sprzeciwiać to sie możesz sraniu twojego męża w kiblu !!! Widzisz, problem w tym, że PANNA Dzierżakówna męża nie ma, przynajmniej oficjalnie. I nie dziwię się specjalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: Też filozofia zbudować parking IP: 213.77.14.* 24.11.05, 14:59 ...w Rzeszowie jest canajmniej kilka firm które mogą zbudować taki parking o wiele solidniej niż jacyś "fachowcy angielscy" - ciekawe skąd anglicy mają badania geologiczne tego terenu w których tkwi cała tajemnica (sąsiedztwo Mikośki!!!)... a może nie chodzi o parking tylko o działkę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robol Re: Też filozofia zbudować parking IP: *.dab.tke.pl 24.11.05, 17:00 jak zapadnie pozytywna decyzja to wybudują stać nas na to. Tylko angole mają kasę a nasze firmy złote raczki bez kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: Też filozofia zbudować parking IP: 213.77.14.* 24.11.05, 20:48 ...tak angole dopłacą byle tylko wybudować!!! charytatywnie oczywiście Odpowiedz Link Zgłoś
zzyxyryzzy Re: Też filozofia zbudować parking 25.11.05, 16:36 > ... a może nie chodzi o parking tylko o działkę? Tak Tom, w rzeczywistości chodzi nie o parking, tylko o stanowisko rakiet taktycznych, z korych Al-Kaida będzie ostrzeliwać ogniem pozytronowym siedzibę przeciwników rewolucji oraz wszelkich niewiernych, z panną radną Dzierżakówną na czele! Odpowiedz Link Zgłoś