Dodaj do ulubionych

Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego

IP: *.rzeszow.mm.pl 23.11.05, 20:12
oczywiście że się nie zgodzą, PIS i LPR nigdy się na nic nie zgodzą no chyba
że na park papieski ale tylko pod warunkiem że nie wybuduje go żadna
zachodnia firma
Obserwuj wątek
    • Gość: paradius Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.pl / *.skyware.pl 23.11.05, 20:16
      Nóż otwiera się w kieszeni. Przecież to jest paranoja jakaś. Czy ludzie tego
      nie widzą? Prawica rzeszowska blokuje WSZYSTKO. Tych ludzi trzeba postawić pod
      sąd.
      Hipermarket na 14 arach? K..a szlag mnie trafia jak czytam takie bzdury. I
      pomyślcie, że ci ludzie robią to wszystko za nasze pieniądze. Pozdrawiam i idę
      się napić jakiejś wódeczki na odstresowanie ( trzeba korzystać dopóki jeszcze
      można ją kupić w tym grajdole).
    • Gość: ja Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.dab.tke.pl 23.11.05, 20:55
      Te dwa radne przewijają się nieustannie gdy w NASZYM MIEŚCIE coś ma się zmieniać
      ONE som insektami które trzeba posypać DDT
      • Gość: Bambo Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.rzeszow.mm.pl 23.11.05, 20:59
        Parking w tamtym miejscu? Ha ha ha - to sie moze skończyć jak słynne targowisko
        na które zaprasza się sprzedających kusząc ich czynszem 1 złotowym :-).
        • Gość: knz Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 23:25
          jabys kiedys proboweal zaparkowac w tej okolicy, to bys musialprzyznac, ze
          parking tam jest potrzebny i to bardzo..
    • Gość: Taki sobie Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.dnet.pl / 80.50.19.* 23.11.05, 21:29
      Rozczukił Pan mnie.
      Taki sobie.
    • Gość: knz Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 23:24
      baaa. zeby zachodnia. nie tylko nie zachodnia, ale rowniez nie polska, o ile
      istnieje podejrzenie ryzyka, ze jest prowadzona przez Zydow, masonow lub co
      najgorze cyklistow (bo jak wiadomo cyklisci maja pedaly, a juz najgorsi z
      najgorszych sa ci co maja spd:)
    • Gość: jacyek Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.osk.enformatic.pl 24.11.05, 05:03
      Zbierzmy się i odwołajmy wkońcu tych radnych, niedługo cofniemy sę do epoki
      lodowcowej
      • Gość: Wujek Dobra Rada Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 07:20
        jacyek: Zbierzmy się i odwołajmy wkońcu tych radnych, niedługo cofniemy sę do
        epoki lodowcowej

        A myślisz, że l*d wybierze "radnych", którzy nas wepchną w epokę brązu?? :)
        Mniemam, że wątpię.
      • zzyxyryzzy Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego 25.11.05, 16:13
        > Zbierzmy się i odwołajmy wkońcu tych radnych

        W Rzeszowie? Buuuhahahahahaha !!!!!
        tym razem radni z Ligi Pozbawionych Rozumu oraz Populizmu i socjalizmu mieliby
        pewnie z 95%.
        Ostatnie wybory chyba wystarczająco wyraźnie to udowodniły.
    • kmd_rohan Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego 24.11.05, 08:29
      Może zrobimy zrzutkę i naszym pseudoprawicowym radnym kupimy kilka żółtych,
      gumowych kaczuszek? Mieliby jakieś mało szkodzące miastu zajęcie.
    • Gość: max Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 11:02
      Oczywiście że się nie zgodzą, te debile z prawicy będą blokować wszystkie inwestycje i pomysły wnoszone przez Ferenca, tylko po to żeby mu zrobić na złość.
      • Gość: laha Re: Parking wielopoziomowy przy ul. Głowackiego IP: *.dab.tke.pl 24.11.05, 14:57
        wyposzczona panienka w Radzie Miasta zawsze będzie mówić NI NIE NIEEEEEEEE
        gdzie lokalny patriotyzm a nie nie?
        • Gość: pfl DZIERŻAK TY ................................. ..... IP: *.mt.pl / *.mt.pl 24.11.05, 18:51
          Dzierżak jesteś zerem. Nie masz mózgu ani rozumu. W przyszłym roku kończy się
          Twoja kadencja. Na pochybel Tobie przeinteligentna dziewko !!!!!! :)))))) skąd
          Ty jesteś? masz jakieś szare komórki? sprzeciwiać to sie możesz sraniu twojego
          męża w kiblu !!! odp...... się od miasta !!!
          • zzyxyryzzy Re: DZIERŻAK TY ................................. 25.11.05, 16:11
            > sprzeciwiać to sie możesz sraniu twojego męża w kiblu !!!

            Widzisz, problem w tym, że PANNA Dzierżakówna męża nie ma, przynajmniej
            oficjalnie. I nie dziwię się specjalnie.
    • Gość: Tom Re: Też filozofia zbudować parking IP: 213.77.14.* 24.11.05, 14:59
      ...w Rzeszowie jest canajmniej kilka firm które mogą zbudować taki parking o
      wiele solidniej niż jacyś "fachowcy angielscy" - ciekawe skąd anglicy mają
      badania geologiczne tego terenu w których tkwi cała tajemnica (sąsiedztwo
      Mikośki!!!)... a może nie chodzi o parking tylko o działkę?
      • Gość: robol Re: Też filozofia zbudować parking IP: *.dab.tke.pl 24.11.05, 17:00
        jak zapadnie pozytywna decyzja to wybudują stać nas na to. Tylko angole mają
        kasę a nasze firmy złote raczki bez kasy.
        • Gość: Tom Re: Też filozofia zbudować parking IP: 213.77.14.* 24.11.05, 20:48
          ...tak angole dopłacą byle tylko wybudować!!! charytatywnie oczywiście
      • zzyxyryzzy Re: Też filozofia zbudować parking 25.11.05, 16:36
        > ... a może nie chodzi o parking tylko o działkę?

        Tak Tom, w rzeczywistości chodzi nie o parking, tylko o stanowisko rakiet
        taktycznych, z korych Al-Kaida będzie ostrzeliwać ogniem pozytronowym siedzibę
        przeciwników rewolucji oraz wszelkich niewiernych, z panną radną Dzierżakówną
        na czele!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka