Gość: zibi Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.05, 18:05 głupia propozycja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzszowiak Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.dnet.pl / 80.51.180.* 28.12.05, 18:43 dobrze by było ale niestety za rok województwo podkarpackie juz bedzie tylko wspomnieniem wiec wtedy Kraków zacznie grabic Rzeszów Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 28.12.05, 19:59 A niech obecne województwa szlag trafi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elo Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.05, 21:03 ale nie wieże że pochowaliby to województwo gdyby tam Tarnów przyszedł no i djamy na to Gorlice !!! wtedy cała ściana wschodnia Małopolski by sie posypała !!! a Podkarpackie to byłoby jedno z wiekszych województw Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 28.12.05, 21:06 Ja też nie wierzę,że można zrobić dobrze,ale fajnie czasem pomyśleć,że może być coś z sensem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DODO Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.05, 23:24 heheh prędziej przestanie istnieć lubelskie niż podkarpackie - lubelskie które ma podobną liczbe ludności i na tym podobieństwa się kończą, bo w reszcie wskaźników lubeskie jest zawsze gorsze od podkarpoacia. Dwóch regionów na wschodzie nie wykasują a jak narazie ze wsystkich wskaźników ekonomiczno- społecznych lubelskie idzie pod nóż pierwsze!! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 28.12.05, 23:38 Przepraszam,a po co porównywać i czepiać się nawzajem? A może wymyśleć coś dobrego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DODO Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.05, 00:05 a po to, że jak ktos już mówi na tym forum o likwidacji naszego regionu to pisze to przeważnie z Lublina - więc niech się im nie wydaje, że są tacy do przodu bo są do tył w porównaniu z Podkarpaciem i to sporo!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zapora Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.05, 00:11 lubelskie to step Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 29.12.05, 00:14 Dobrze,że nie jestem z Lubelskiego tylko z Chełmskiego. Obecne województwa są bez sensu-wszystkie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dębiczanin Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.wsiz.rzeszow.pl 29.12.05, 12:54 dokładnie w każdych rankingach czy atrakcyjności czy poziomu zycia Lubelskie przy Podkarpaciu wypada marnie a do tego dochądzą twarde wskaźniki ekonomiczno- społeczne w których Lubelszczyzna też nie ma się czym pochwalić na tle Podkarpacia; więc nierozumiem tej agresji mieszkańców zwłaszcza Lublina - chcą przestraszyć nas wizją niby likwidacji naszego regionu - może tym chcą sobie zrekompensować to, że likwidacja ich województwa jest bardziej prawdopodobna !! Odpowiedz Link Zgłoś
podkarpacie Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 29.12.05, 13:00 Gość portalu: Dębiczanin napisał(a): > dokładnie w każdych rankingach czy atrakcyjności czy poziomu zycia Lubelskie > przy Podkarpaciu wypada marnie a do tego dochądzą twarde wskaźniki ekonomiczno- > społeczne w których Lubelszczyzna też nie ma się czym pochwalić na tle > Podkarpacia; > więc nierozumiem tej agresji mieszkańców zwłaszcza Lublina - chcą przestraszyć > nas wizją niby likwidacji naszego regionu - może tym chcą sobie zrekompensować > to, że likwidacja ich województwa jest bardziej prawdopodobna !! to jest najabardziej zastanwiające Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzszowiak Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.dnet.pl / 80.51.180.* 31.12.05, 14:18 problem polega na tym ze likwidacja naszego woj podonie jak 2 innych (podlaskiego i siwetokrzyskiego) to pomysl pisu wsparty przez naszych lokalnych pisowcow. Przekonacie się za rok - ze podkarpackie, podlaskie i swietokrzyskie przestanie istniec, i nie chodzi tu o rankingi, kto jest najgorszy ale o czysta politykę, a narazie nikt z władzy nie chce się do tego przyznać ponieważ za pół roku mamy wybory samorzadowe. Odpowiedz Link Zgłoś
tarnowiak Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 29.12.05, 13:45 no i kiedy to przylaczenie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smutny Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.osk.enformatic.pl 30.12.05, 21:30 sadze ze tarnow wyszedlby duzo lepiej na przynaleznosci do podkarpacia bylby rownym partnerem dla rzeszowa a tak jest dojna krowa dla krakowa kto bedzie inwestowal w prowincjonalne miasto jak najwazniejszym miastem w polsce jest krakow miasto ciemnogrodu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.elb.vectranet.pl 03.01.06, 20:52 O czym tu dyskusja?Przeciez podkarpackie maja zlikwidowac w pierwszym rzucie,doskonale o tym wiecie,tarnowianie ,nie ludzcie się,ze w tym biednym wojewodztwie będzie wam lepiej,mieszkam w Elblągu i cos wiem na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś
mikael_mc Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 03.01.06, 21:42 Spadaj do Elbląga i nie siej głupich plotek alfik :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.elb.vectranet.pl 04.01.06, 16:22 Moge spadać,ale to i tak nic nie da,przeciez wyczytalem to w waszej lokalnej prasie,nie pamiętam tytulu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DODO Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 23:14 w pierwszym rzucie to mają zliwkidowac warmińsko-mazurskie, lubelskie, opolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie oraz świętokrzyskie forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=34326741 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.elb.vectranet.pl 04.01.06, 16:24 Dodo,masz jakies dokladniejsze informacje na temat likwidacji warm.-maz.,juz nie moge sie doczekac kiedy to nastąpi,pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.elb.vectranet.pl 04.01.06, 16:27 Chociaz troche dziwi taka koncepcja,Lublin jest o wiele wiekszy od Rzeszowa. Odpowiedz Link Zgłoś
mali_bu Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 04.01.06, 16:40 Bo to żadna koncepcja. To pseudokoncepcja znudzonego trolla siedzącego przed komputerem. Zapewne pochodzącego z Rzeszowa lub okolic. A nawet napewno stąd. Odpowiedz Link Zgłoś
mikael_mc Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 04.01.06, 19:43 No pewnie wszystko co złe to my, w ogóle mamy kompleks itd. Szczerze mowiac nie widze powodow by miec kompleks akurat wobec Lublina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lubelak Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.06, 23:17 Nie, oczywiście nie miejcie kompleksów. Macie wspaniałe uczelnie, na których studiuje młodzież z całej Polski. Macie wspaniałe szpitale, z których wszyscy uciekają do Lublina i Krakowa, aby sie nie wykończyć. Macie wspaniałą kulturę. Tak trzymać. Życzę dobrego samopoczucia. A Lublin, Kraków powolutku, pocichutku, zabierają PZU, WGE, Konsulaty, jakieś biura emerytalne itp. Ale to Podkarpacie jest najwspanialsze, a Lubelskie, co tam...najbiedniejszy region w Polsce. Można się z niego śmiać. Można śmiać się z lubelskiego forum, że tak niby Ci lubelacy nie cierpią swego miasta.Tylko zazwyczaj na forum wypowiada się w dużej mierze sfrustrowana ciemnota. Ci prawdziwi ciężko pracują na swój sukces i swego miasta, i na to chociażby, aby wzmocnić nasze uczelnie i nadać dwóm kolejnym status Uniwersytetu. Aby np. w akademickości wyprzedzić Kraków i za 7-10 lat być najsilniejszym ośrodkiem po Warszawie. I aby rzeszowsko-tarnowska młodzież, która nazywa nas stepem mogła zdobywać w Lublinie wykształcenie - porządne, a nie na ostatnim w Polsce Uniwersytecie Rzeszowskim. W sumie to jestem zadowolony z tego. Plujcie dalej, egzaltujcie się wskaźnikami gospodarczymi - których większość z Was po prostu nie rozumie jak interpretować. A my po cichu weźmiemy sobie niedługo GDDKiA, a być może coś innego.....i dalej powoli idziemy do przodu. PS A'propos wskaźników polecam dogłębną lekture rocznika statystycznego. I dane o dochodach, liczbie lekarzy, studentów, profesorów na 10000 mieszkańców, dynamikę PKB w 2003 roku (bo nowszych danych nie ma) i wiele innych. Wtedy coś napiszcie, że Podkarpacie ma lepsze wskaźniki od Lubelskiego. Pozdrawiam. Do roboty, bo za dużo siedzicie na forum a życie ucieka. I Lublin z Krakowem. Odpowiedz Link Zgłoś
mikael_mc Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 08.01.06, 03:37 Nastepny idiota z wiesniaczego Lublyna. Wy zasrancy macie tylko to co ukradniecie innym, a o rzeczach standardowych w normalnych miastach np lotnisko możecie sobie pomarzyć. Wynoś się na swoje forum, palancie z najbiedniejszego regionu UE. Odpowiedz Link Zgłoś
mikael_mc Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 08.01.06, 03:42 Buahahahah Lublyn ucieka... To miasto jest na samym dnie pod każdym względem, poczytaj trochę, zamieść trochę dowodów na swoje chore teorie. Pracujcie dalej, moze bedziecie wyzej w rankingach :) www.wprost.pl/ar/?O=83019 www.pmedia.pl/showturystyka.php?wid=188 Prosze jaki Lublin bogaty - samo dno: www.erzeszow.pl/1869,3408,3286/3286/ Lubelscy złodzieje... Wszystko co umiecie to tylko wykradac kolejne instytucje innym miastom. A i tak jestescie najbiedniejsi w UE. I czy mozna sie temu dziwic skoro mieszkancy robią protesty przeciw portowi lotniczemu? Zabierajcie sobie dalej, w Rzeszowie pojawiły się niedawno 3 konsulaty, uniwerek, wkrótce powstanie uniwersytet techniczny, mamy międzynarodowe lotnisko, niedługo nowoczesny kompleks temida, punkt logistyczny, wydział zasilania NBP, o statusie metropolii przyznanym przez rząd 6 września nie wspominam. Taki sam status jak Lublin. Wasze rzekomo świetne uczelnie nie pomagają wam, nadal jestescie na koncu a w Polsce sa przynajmniej 4 osrodki akademickie wazniejsze niz Lublin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: 83.238.121.* 04.01.06, 19:41 Uważajcie ,aby w pierwszym rzucie nie zlikwidowali takiej potęgi gospodarczej jaką jest Podkarpacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podkarpacki Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.06, 13:15 Dobry pomysł. Choć raz zabierzmy coś centusiom i lubelakom. Dotychczas to oni stale wyciągali łapy, żeby coś odebrać Podkarpaciu. Zapraszamy Tarnów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.06, 22:57 Wątpliwa sprawa. Chyba jesteś jedynym mieszkańcem Tarnowa, który tak uważa. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
anulaa89 Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 11.01.06, 15:38 spoko ja tam tarnow lubie a krakowa tez nie te cwaniaki takie dębica zaprasza :P :P:P no przynajmniej ja :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZIELONKA Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.06, 07:07 Od Lublinca to jest chyba więcej ośr ak. wazniejszych. Zielona Góra tez jest ważniejsza. Odpowiedz Link Zgłoś