Dodaj do ulubionych

PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA

    • Gość: zibi Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.05, 18:05
      głupia propozycja
    • Gość: rzszowiak Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.dnet.pl / 80.51.180.* 28.12.05, 18:43
      dobrze by było ale niestety za rok województwo podkarpackie juz bedzie tylko
      wspomnieniem wiec wtedy Kraków zacznie grabic Rzeszów
      • andrzej.sawa Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 28.12.05, 19:59
        A niech obecne województwa szlag trafi.
        • Gość: elo Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.05, 21:03
          ale nie wieże że pochowaliby to województwo gdyby tam Tarnów przyszedł no i
          djamy na to Gorlice !!! wtedy cała ściana wschodnia Małopolski by sie posypała
          !!! a Podkarpackie to byłoby jedno z wiekszych województw
          • andrzej.sawa Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 28.12.05, 21:06
            Ja też nie wierzę,że można zrobić dobrze,ale fajnie czasem pomyśleć,że może być
            coś z sensem
      • Gość: DODO Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.05, 23:24
        heheh prędziej przestanie istnieć lubelskie niż podkarpackie - lubelskie które
        ma podobną liczbe ludności i na tym podobieństwa się kończą, bo w reszcie
        wskaźników lubeskie jest zawsze gorsze od podkarpoacia. Dwóch regionów na
        wschodzie nie wykasują a jak narazie ze wsystkich wskaźników ekonomiczno-
        społecznych lubelskie idzie pod nóż pierwsze!!
        • andrzej.sawa Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 28.12.05, 23:38
          Przepraszam,a po co porównywać i czepiać się nawzajem?
          A może wymyśleć coś dobrego
          • Gość: DODO Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.05, 00:05
            a po to, że jak ktos już mówi na tym forum o likwidacji naszego regionu to
            pisze to przeważnie z Lublina - więc niech się im nie wydaje, że są tacy do
            przodu bo są do tył w porównaniu z Podkarpaciem i to sporo!!
            • Gość: zapora Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.05, 00:11
              lubelskie to step
              • andrzej.sawa Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 29.12.05, 00:14
                Dobrze,że nie jestem z Lubelskiego tylko z Chełmskiego.
                Obecne województwa są bez sensu-wszystkie.
            • Gość: Dębiczanin Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.wsiz.rzeszow.pl 29.12.05, 12:54
              dokładnie w każdych rankingach czy atrakcyjności czy poziomu zycia Lubelskie
              przy Podkarpaciu wypada marnie a do tego dochądzą twarde wskaźniki ekonomiczno-
              społeczne w których Lubelszczyzna też nie ma się czym pochwalić na tle
              Podkarpacia;
              więc nierozumiem tej agresji mieszkańców zwłaszcza Lublina - chcą przestraszyć
              nas wizją niby likwidacji naszego regionu - może tym chcą sobie zrekompensować
              to, że likwidacja ich województwa jest bardziej prawdopodobna !!
              • podkarpacie Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 29.12.05, 13:00
                Gość portalu: Dębiczanin napisał(a):

                > dokładnie w każdych rankingach czy atrakcyjności czy poziomu zycia Lubelskie
                > przy Podkarpaciu wypada marnie a do tego dochądzą twarde wskaźniki
                ekonomiczno-
                > społeczne w których Lubelszczyzna też nie ma się czym pochwalić na tle
                > Podkarpacia;
                > więc nierozumiem tej agresji mieszkańców zwłaszcza Lublina - chcą
                przestraszyć
                > nas wizją niby likwidacji naszego regionu - może tym chcą sobie
                zrekompensować
                > to, że likwidacja ich województwa jest bardziej prawdopodobna !!

                to jest najabardziej zastanwiające
            • Gość: rzszowiak Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.dnet.pl / 80.51.180.* 31.12.05, 14:18
              problem polega na tym ze likwidacja naszego woj podonie jak 2 innych
              (podlaskiego i siwetokrzyskiego) to pomysl pisu wsparty przez naszych lokalnych
              pisowcow.
              Przekonacie się za rok - ze podkarpackie, podlaskie i swietokrzyskie przestanie
              istniec, i nie chodzi tu o rankingi, kto jest najgorszy ale o czysta politykę,
              a narazie nikt z władzy nie chce się do tego przyznać ponieważ za pół roku mamy
              wybory samorzadowe.
    • tarnowiak Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 29.12.05, 13:45
      no i kiedy to przylaczenie??
      • mali_bu Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 30.12.05, 18:22
        Jeszcze dziś.
    • Gość: smutny Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.osk.enformatic.pl 30.12.05, 21:30
      sadze ze tarnow wyszedlby duzo lepiej na przynaleznosci do podkarpacia bylby
      rownym partnerem dla rzeszowa a tak jest dojna krowa dla krakowa kto bedzie
      inwestowal w prowincjonalne miasto jak najwazniejszym miastem w polsce jest
      krakow miasto ciemnogrodu
      • Gość: alfik Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.elb.vectranet.pl 03.01.06, 20:52
        O czym tu dyskusja?Przeciez podkarpackie maja zlikwidowac w pierwszym
        rzucie,doskonale o tym wiecie,tarnowianie ,nie ludzcie się,ze w tym biednym
        wojewodztwie będzie wam lepiej,mieszkam w Elblągu i cos wiem na ten temat.
        • mikael_mc Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 03.01.06, 21:42
          Spadaj do Elbląga i nie siej głupich plotek alfik :)
          • Gość: alfik Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.elb.vectranet.pl 04.01.06, 16:22
            Moge spadać,ale to i tak nic nie da,przeciez wyczytalem to w waszej lokalnej
            prasie,nie pamiętam tytulu.
        • Gość: DODO Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 23:14
          w pierwszym rzucie to mają zliwkidowac warmińsko-mazurskie, lubelskie,
          opolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie oraz świętokrzyskie
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=34326741
          • Gość: alfik Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.elb.vectranet.pl 04.01.06, 16:24
            Dodo,masz jakies dokladniejsze informacje na temat likwidacji warm.-maz.,juz
            nie moge sie doczekac kiedy to nastąpi,pozdrawiam.
            • Gość: alfik Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.elb.vectranet.pl 04.01.06, 16:27
              Chociaz troche dziwi taka koncepcja,Lublin jest o wiele wiekszy od Rzeszowa.
              • mali_bu Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 04.01.06, 16:40
                Bo to żadna koncepcja. To pseudokoncepcja znudzonego trolla siedzącego przed
                komputerem. Zapewne pochodzącego z Rzeszowa lub okolic. A nawet napewno stąd.
                • mikael_mc Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 04.01.06, 19:43
                  No pewnie wszystko co złe to my, w ogóle mamy kompleks itd. Szczerze mowiac nie
                  widze powodow by miec kompleks akurat wobec Lublina.
                  • Gość: Lubelak Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.06, 23:17
                    Nie, oczywiście nie miejcie kompleksów.
                    Macie wspaniałe uczelnie, na których studiuje młodzież z całej Polski.
                    Macie wspaniałe szpitale, z których wszyscy uciekają do Lublina i Krakowa, aby
                    sie nie wykończyć.
                    Macie wspaniałą kulturę.
                    Tak trzymać. Życzę dobrego samopoczucia.
                    A Lublin, Kraków powolutku, pocichutku, zabierają PZU, WGE, Konsulaty, jakieś
                    biura emerytalne itp.
                    Ale to Podkarpacie jest najwspanialsze, a Lubelskie, co tam...najbiedniejszy
                    region w Polsce. Można się z niego śmiać. Można śmiać się z lubelskiego forum,
                    że tak niby Ci lubelacy nie cierpią swego miasta.Tylko zazwyczaj na forum
                    wypowiada się w dużej mierze sfrustrowana ciemnota. Ci prawdziwi ciężko pracują
                    na swój sukces i swego miasta, i na to chociażby, aby wzmocnić nasze uczelnie i
                    nadać dwóm kolejnym status Uniwersytetu. Aby np. w akademickości wyprzedzić
                    Kraków i za 7-10 lat być najsilniejszym ośrodkiem po Warszawie. I aby
                    rzeszowsko-tarnowska młodzież, która nazywa nas stepem mogła zdobywać w Lublinie
                    wykształcenie - porządne, a nie na ostatnim w Polsce Uniwersytecie Rzeszowskim.
                    W sumie to jestem zadowolony z tego. Plujcie dalej, egzaltujcie się wskaźnikami
                    gospodarczymi - których większość z Was po prostu nie rozumie jak interpretować.
                    A my po cichu weźmiemy sobie niedługo GDDKiA, a być może coś innego.....i dalej
                    powoli idziemy do przodu.
                    PS
                    A'propos wskaźników polecam dogłębną lekture rocznika statystycznego. I dane o
                    dochodach, liczbie lekarzy, studentów, profesorów na 10000 mieszkańców, dynamikę
                    PKB w 2003 roku (bo nowszych danych nie ma) i wiele innych.
                    Wtedy coś napiszcie, że Podkarpacie ma lepsze wskaźniki od Lubelskiego.
                    Pozdrawiam.
                    Do roboty, bo za dużo siedzicie na forum a życie ucieka. I Lublin z Krakowem.
                    • mikael_mc Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 08.01.06, 03:37
                      Nastepny idiota z wiesniaczego Lublyna. Wy zasrancy macie tylko to co
                      ukradniecie innym, a o rzeczach standardowych w normalnych miastach np lotnisko
                      możecie sobie pomarzyć. Wynoś się na swoje forum, palancie z najbiedniejszego
                      regionu UE.
                    • mikael_mc Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 08.01.06, 03:42
                      Buahahahah Lublyn ucieka... To miasto jest na samym dnie pod każdym względem,
                      poczytaj trochę, zamieść trochę dowodów na swoje chore teorie. Pracujcie dalej,
                      moze bedziecie wyzej w rankingach :)

                      www.wprost.pl/ar/?O=83019
                      www.pmedia.pl/showturystyka.php?wid=188
                      Prosze jaki Lublin bogaty - samo dno:
                      www.erzeszow.pl/1869,3408,3286/3286/
                      Lubelscy złodzieje... Wszystko co umiecie to tylko wykradac kolejne instytucje
                      innym miastom. A i tak jestescie najbiedniejsi w UE. I czy mozna sie temu
                      dziwic skoro mieszkancy robią protesty przeciw portowi lotniczemu? Zabierajcie
                      sobie dalej, w Rzeszowie pojawiły się niedawno 3 konsulaty, uniwerek, wkrótce
                      powstanie uniwersytet techniczny, mamy międzynarodowe lotnisko, niedługo
                      nowoczesny kompleks temida, punkt logistyczny, wydział zasilania NBP, o
                      statusie metropolii przyznanym przez rząd 6 września nie wspominam. Taki sam
                      status jak Lublin. Wasze rzekomo świetne uczelnie nie pomagają wam, nadal
                      jestescie na koncu a w Polsce sa przynajmniej 4 osrodki akademickie wazniejsze
                      niz Lublin.
          • Gość: darek Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: 83.238.121.* 04.01.06, 19:41
            Uważajcie ,aby w pierwszym rzucie nie zlikwidowali takiej potęgi gospodarczej
            jaką jest Podkarpacie.
    • Gość: podkarpacki Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.06, 13:15
      Dobry pomysł. Choć raz zabierzmy coś centusiom i lubelakom. Dotychczas to oni
      stale wyciągali łapy, żeby coś odebrać Podkarpaciu. Zapraszamy Tarnów.
    • Gość: p Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.06, 22:57
      Wątpliwa sprawa. Chyba jesteś jedynym mieszkańcem Tarnowa, który tak uważa.
      Pozdrawiam.
    • anulaa89 Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA 11.01.06, 15:38
      spoko ja tam tarnow lubie a krakowa tez nie te cwaniaki takie dębica
      zaprasza :P :P:P no przynajmniej ja :P
    • Gość: ZIELONKA Re: PRZYŁĄCZCIE TARNÓW DO PODKARPACIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.06, 07:07
      Od Lublinca to jest chyba więcej ośr ak. wazniejszych. Zielona Góra tez jest
      ważniejsza.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka