Gość: klient
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
31.10.06, 14:21
pytanie ?? dlaczego mpk na marszalkowskiej w polowie pazdziernika przesunelo
przystanek blizej ronda .... a dzis jade sobie marszalkowska a mpk znow ten
przystanek jadac do centrum wrocilo na stare miejsce wkoncu mogli by sie
zdecydowac gdzie jest ten przystanek !!
a pozatym twierdza ze brak im wiat ... no nic dziwnego skor na 1 ulicy stoja
4 wiaty - z czego 2 sa uzytkowane
oraz jeszcze jedno ... dlac zego na dabrowskiego wkp mpk nie zainstaluje na
przystanku kiosku tylko jak ktos potrzebuje to na druga strone... gdzie sa 2
kioski
i na koniec ... kto te makpi ze schematem w autbusach przyklejal ?? slepy
czy ... krzywo i jak nogami ... a sama mapa jest z bledami