IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.06, 14:21
pytanie ?? dlaczego mpk na marszalkowskiej w polowie pazdziernika przesunelo
przystanek blizej ronda .... a dzis jade sobie marszalkowska a mpk znow ten
przystanek jadac do centrum wrocilo na stare miejsce wkoncu mogli by sie
zdecydowac gdzie jest ten przystanek !!
a pozatym twierdza ze brak im wiat ... no nic dziwnego skor na 1 ulicy stoja
4 wiaty - z czego 2 sa uzytkowane
oraz jeszcze jedno ... dlac zego na dabrowskiego wkp mpk nie zainstaluje na
przystanku kiosku tylko jak ktos potrzebuje to na druga strone... gdzie sa 2
kioski
i na koniec ... kto te makpi ze schematem w autbusach przyklejal ?? slepy
czy ... krzywo i jak nogami ... a sama mapa jest z bledami
Obserwuj wątek
    • cool.kid Re: parodia 31.10.06, 16:37
      Ja mam inne pytanie. Czemu autobusy jeżdżące na Wilkowyję mają na wyświetlaczu
      Pobitno i odwrotnie, te jeżdżące na Pobitno mają Wilkowyję :) Oraz czemu na
      autobusie 0 zamiast "Dworzec PKP" pisze "Koło" i czemu na autobusach 13,18,30
      widnieje napis "Baranówka III", tudzież "Baranówka IV", o ile wiem to stare
      nazewnictwo i dziś Baranówka III to os. Andersa a dawna Baranówka IV to po
      prostu Baranówka :)
      • Gość: golwes Re: parodia IP: *.dnet.pl 31.10.06, 20:16
        bo nikt niewie gdzie jest osiedle andersa a wszycy wiedzą gdzie jest baranówka
        tak 3 jak i 4 i nierozumie tych zmian ale po 89 roku wiele zmieniono w
        nazewnictwach a czy słusznie , czy nie to juz inna sprawa, a tak na marginesie
        dlamnie rekordem świata jest skwer czy cóś tam księdza infubłata jakiegoś tam
        (sorki ale niewiem jak to sie pisze zresztą pewnie jak większość ludzi)a
        informuje że jest to kawałek trawnika przy nfz
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka