ignatz
29.04.03, 10:05
Rozumiem, że Rzeszów to fajne miasto i że na Podkarpaciu jest
zdecydownie "number one", ale czy nie można byłoby umieścić
aptek z innych miast regionu? Nie mówię o wszystkich aptekach,
bo zrobiłaby się z tego niezła litania, ale choć dyżurne.
Pomyślcie nad tym.