Dodaj do ulubionych

Rzeszów na francuskich wzorach

IP: 84.38.160.* 02.03.07, 22:22
Weź się chłopie nie kompromituj... Bo to co piszesz to nic innego jak radosna
twórczość, z której później nic nie wychodzi. Wrota bieszczad to może sposób
na Sanok, Ustrzyki (nie ujmując w niczym tym miłym miasteczkom), ale nie na
miasto typu Rzeszów. Tutaj miasto musi się skoncentrować na infrastrukturze i
budować nowe drogi, tworzyć nowe tereny inwestycyjne, scalać działki,
upraszaczać inwestowanie. Klimat przyjdzie sam z czasem, bo klimatu miasta
nie zadekretuje żaden urzędnik, tworzą go mieszkańcy. Dobry urzędnik od
promocji to taki, którego nie słychać, który nie wykrzykuje pompatycznych
haseł, tylko działa...
Obserwuj wątek
    • Gość: rzeszowianin Re: Rzeszów na francuskich wzorach IP: *.centertel.pl 02.03.07, 23:13
      Straszna grafomania plus włażenie w tyłek Tadkowi. Wyborcza schodzi na psy
      • Gość: golwes Re: Rzeszów na francuskich wzorach IP: *.dnet.pl 03.03.07, 20:12
        a mi niektóre pomysły się podobają, a ty jak masz lepsze to zapraszam do
        podzielenie się nimi , ale widze że przewija się tu nasza narodowa wada,
        wszystkich i wszystko krytykować a samemu nic niezaproponować, chyba już jest
        taka partia (nawet rządzi) także może zamiast potępiać w czambuł artykół każdy
        coś zaproponuje i wspólnymi siłami wymyślimy wkoncu cos mądrego
        pozdrawiam i zachęcam do pisania pomysłów
    • olias Rzeszów na francuskich wzorach 03.03.07, 11:06
      pomysł który poprze Rzeszów i Podkarpacie. Kończyłby niepotrzebne "swary"
      (starorzeszowskie - kłótnie, jakby kto nie wiedział) w regionie.
      Tak się złożyło że jest mnóstwo ciekawych miejsc na Podkarpaciu, ela wszystkie
      są porozrzucane. Strategia więc nasuwa sie jedna.
    • olias Re: Rzeszów na francuskich wzorach 03.03.07, 11:08
      klimat nie przyjdzie z czasem. O klimat i Podkarpacia i Rzeszowa pytaj
      przyjezdnych z dużych miast. Dostrzegają to co dla mieszkańca moze być
      niewidoczne. W pozytywnym znaczeniu wyrazu "klimat".
    • Gość: rafal Czy ja wiem.. IP: 84.38.160.* 03.03.07, 15:01
      Inwestorów to my tym nie przyciągniemy. Stawiał bym raczej na przemysł i
      rodzące się właśnie duże i mniejsze firmy informatyczne..
    • Gość: Obserwator Re: Rzeszów na francuskich wzorach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.07, 23:26
      Mysle ze pomysl jest nie glupi ale nie moze byc rozpatrywany w ramach zlotego
      srodka dla rzeszowa poniewaz jego oferta jest dosc niewielka wszystko sprowadza
      sie do powstania nowych muzeow a to nie jest raczej rodzinna oferta ktora mogla
      by rozslawic miasto.Pomysl jest dobry ale jako czesc wielkiej koncepcji
      obejmujacej nie tylko atrakcje kulturalne ale laczacych ze soba takze aktych
      form spedzanie czasu dobra rozrywke i zabawe a projekt dotyczacy muzeow to
      raczej watpliwa przyjemnosc dla seniorow moim marzeniem jest zeby w rzeszowie
      powstal profesjonalny plac z torem do wyscigow samochodowym..marzenia;)
    • Gość: obserwator Re: Rzeszów na francuskich wzorach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.07, 23:45
      juz wiem co jest nie tak z rzeszowem spojrzmy na nowy sacz i pomysly zwiazane z
      utworzeniem centrum filmowego niespotykanego na skale europejska.I tutaj
      dostrzegam nasz problem brak nam wiary w osiagniecie naprawde wielkich celow !!
      za pare lat bedziemy sobie zadawac pytanie co takiego ma nowy sacz czego nie ma
      rzeszow a odpowiedz jest banalna : wiary we wlasne mozliwosci !! chyba przez
      zbyt dlugi czas komunistyczne wladze wmawialy nam ze jestesmy prowincjonalnym
      miasteczkiem.musimy uwierzyc w to ze to jakim miastem bedzie rzeszow nie zalezy
      od warszawy tylko od nas samych. hale na podpromiu udalo nam sie wybudowac
      pomimo ze budowalismy ja kilkanascie lat ale dalismy rade pomimo poczatkowym
      problemom zrobmy tak samo z calym rzeszowem a jesli bedziemy miec sensowne
      pomysly napewno kiedys powiemy z duma ze jestesmy z rzeszowa i jestesmy zniego
      dumni !!
      • Gość: Galerian Re: Rzeszów na francuskich wzorach IP: *.ghnet.pl 04.03.07, 23:56
        projekt z Sącza robi wrażenie... został wpisany na listę priorytetowych
        inwestycji województwa i ministerstwa (chyba!)kultury, a u nas? 30 000 000 na
        Mikośkę, kultura leży i kwiczy, budżet na ten cel w tym roku to 700 000...
    • kenzoo3 Re: popieram autora artykułu 05.03.07, 12:15
      zdecydowanie popieram autora artykułu!.
      Rzeszów musi mieć jakiś magnes i wyróżnik spośród innych miast.
      Niestety komentatorzy powyzszego artykułu z GW przeważnie totalnie wszystko i
      wszystkic krytykuja nie przedatwiając nic w zamian.
      Jest to typowa wada Polaków.
      Ja sądzę , że możnaby pomyśleć i zagospodarowaniu zalewu nad Wisłokiem :
      -przejażdżki statkiem, łodzią wikingów, nauka jazdy na nartach wodnych..
      -muzeum Rzeszowsczyzny z kilkoma drewnianymi chatkami, możlwoscią pokazów
      garncarskich,wyplatania wikliny, wypalania garnków ...
      -muzeum bajek, dobranocek.. oraz doroczny festiwal np. dobranocek
      (w Ludźmierzu - mają festiwal Kargula i Pawlaka)
      -coroczny konkurs transmitowany przez TV : "zjazd na byle czym"
      -Mistrzostwa Polski Informatyków sponsorowane przez Asseco
      -mistrzostwa Polski w pluciu na odległość itp..
      • Gość: Prześmiewca Re: kenzoo 3 IP: *.centertel.pl 05.03.07, 16:38
        Gdyby to co piszesz o zalewie ująć w ramy większej imprezy np.wyścigi
        na skuterach wodnych a zimą bojerów/z rangą mistrzostw/ porządkowanie zalewu
        miałoby sens.
    • Gość: zea Rzeszów na francuskich wzorach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.07, 14:13
      festwial gospel to za mało, a gdzie występy taneczne KuKluxKlanu?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka