Dodaj do ulubionych

STALÓWKA SIĘ UTRZYMA

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.03, 20:58
hurra1 pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe odniosła STAL ze
STALOWE WOLI wygrywajac w Koninie z tamtejszym Aluminium 2:1 .
Kto uważa, że STALÓWKA sie utrzyma wpisujcie sie.
Obserwuj wątek
    • Gość: jurek Re: STALÓWKA SIĘ UTRZYMA IP: 80.51.255.* 12.05.03, 09:10
      Gość portalu: endrju napisał(a):

      > hurra1 pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe odniosła STAL ze
      > STALOWE WOLI wygrywajac w Koninie z tamtejszym Aluminium 2:1 .
      > Kto uważa, że STALÓWKA sie utrzyma wpisujcie sie.
      cze jestem kibicem Stali, mieszkam sobie w Dębicy i uważam, że Stal się
      utrzyma !!! na tle co poniektórych zespołów to musi się utrzymać !
    • Gość: endrju Re: STALÓWKA SIĘ UTRZYMA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.03, 20:43
      Gość portalu: endrju napisał(a):

      > hurra1 pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe odniosła STAL ze
      > STALOWE WOLI wygrywajac w Koninie z tamtejszym Aluminium 2:1 .
      > Kto uważa, że STALÓWKA sie utrzyma wpisujcie sie.

      może za rok w 3. lidze :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka