Gość: endrju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.03, 20:58 hurra1 pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe odniosła STAL ze STALOWE WOLI wygrywajac w Koninie z tamtejszym Aluminium 2:1 . Kto uważa, że STALÓWKA sie utrzyma wpisujcie sie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jurek Re: STALÓWKA SIĘ UTRZYMA IP: 80.51.255.* 12.05.03, 09:10 Gość portalu: endrju napisał(a): > hurra1 pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe odniosła STAL ze > STALOWE WOLI wygrywajac w Koninie z tamtejszym Aluminium 2:1 . > Kto uważa, że STALÓWKA sie utrzyma wpisujcie sie. cze jestem kibicem Stali, mieszkam sobie w Dębicy i uważam, że Stal się utrzyma !!! na tle co poniektórych zespołów to musi się utrzymać ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: endrju Re: STALÓWKA SIĘ UTRZYMA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.03, 20:43 Gość portalu: endrju napisał(a): > hurra1 pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe odniosła STAL ze > STALOWE WOLI wygrywajac w Koninie z tamtejszym Aluminium 2:1 . > Kto uważa, że STALÓWKA sie utrzyma wpisujcie sie. może za rok w 3. lidze :( Odpowiedz Link Zgłoś