Dodaj do ulubionych

endokrynolog

10.04.07, 11:52
Witam po świętach i bardzo proszę o pomoc w znalezieniu w Rzeszowie lub w
woj.podkarpackim dobrego endokrynologa u którego można wykonać badanie
przeciwciał tarczycowych.Będę bardzo wdzięczna za pomoc pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka