awe12 10.04.07, 11:52 Witam po świętach i bardzo proszę o pomoc w znalezieniu w Rzeszowie lub w woj.podkarpackim dobrego endokrynologa u którego można wykonać badanie przeciwciał tarczycowych.Będę bardzo wdzięczna za pomoc pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj