Gość: Mareczek
IP: *.debica.sdi.tpnet.pl
22.05.03, 10:02
Wileka kurna szkoda ze chlopaki nie wygrali - dla nich byloby
najlepiej gdyby ten sezon sie juz skonczyl. Franek przeciez
zaaplikowal im wiecej meczy w przerwie zimowej niz ma runda...
Maja wiec prawo byc zmeczeni.... DZIEKUJEMY NAWET ZA REMIS...