Gość: RESOVIA IP: *.rzeszow.mm.pl 19.07.03, 02:36 SPARING ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ 11 A WCZESNIEJ ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z MENAGEREM STOWARZYSZENIA JARKIEM MITA O GODZ 10 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj