Dodaj do ulubionych

PWSZ Jarosław

IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.02, 17:04
Przeczytałem w GW o naszych rodakach zaproszonych do pobierania nauk
w „szacownych” murach Jarosławskiej Szkoły Wyższej i o obietnicach złożonych
przez władze tejże uczelni.
No i o mało mnie nie trafiło!
Kim jest pan Jarosz, że z gęby robi zupełnie inną część ciała?
Kto komuś takiemu powierzył urząd rektora?
Przecież każdy człowiek mający chociażby dwie szare komory i piastujący
jakiekolwiek stanowisko przed złożeniem obietnic zapoznałby się z
obowiązującymi przepisami i istniejącymi realiami.

Pięknie wygląda promocja regionu za rubieżami naszego kraju!

A tak na stronie. Twórzmy uniwersytety i inne uczelnie w każdym
Rzeszowie, Jarosławiu i innej Wólce Ogryzkowej! To wszak stanowi o naszej
kulturze, mądrości, otwartości i rozwoju! Widzą to przecież wszyscy gołym okiem!

Najniższe ukłony!
Zbulwersowany M.J.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka