Gość: jola IP: *.rzeszow.mm.pl 07.02.09, 10:01 Strach to musza przełamac pielengniarki które muszą pracowa z ta paniom. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Nemo Trzeba przełamać strach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.09, 15:17 Propaganda sukcesu, czyli jak dr hab Borowska zmienia zdanie o onkologii. 1. 24.07.2008 w Super Nowościach artykuł - wywiad "Mamy szansę wygrać z rakiem" z dr Borowską napisano: "Co roku ok. 7 tys. mieszkańców regionu zapada na nowotwór. Prawie 6 tys. umiera." "Trzeba przełamać strach" Gazeta Wyborcza Rozmawiała Anna Gorczyca 2009-02-06 z Prof. Bożenna Karczmarek-Borowska "Każdego roku w Polsce na raka zapada około 10 tys. osób. " Na podkarpaciu więc jest epidemia nowotworów - 70% zachorowań Polski, z czego 90% umieralność. 2. "Czy mieszkańcy Podkarpacia chorują częściej niż mieszkańcy innych regionów Polski? " - GW - "Nie. Liczba zachorowań na nowotwory plasuje nas pośrodku statystyk. Najbardziej chorują mieszkańcy województw zachodnich." Pani Borowska z matematyką ma chyba na bakier. Odpowiedz Link Zgłoś