Dodaj do ulubionych

Trzeba przełamać strach

IP: *.rzeszow.mm.pl 07.02.09, 10:01
Strach to musza przełamac pielengniarki które muszą pracowa z ta
paniom.
Obserwuj wątek
    • Gość: Nemo Trzeba przełamać strach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.09, 15:17
      Propaganda sukcesu, czyli jak dr hab Borowska zmienia zdanie o onkologii.
      1. 24.07.2008 w Super Nowościach artykuł - wywiad "Mamy szansę wygrać z rakiem"
      z dr Borowską napisano:
      "Co roku ok. 7 tys. mieszkańców regionu zapada na nowotwór. Prawie 6 tys. umiera."
      "Trzeba przełamać strach" Gazeta Wyborcza Rozmawiała Anna Gorczyca 2009-02-06 z
      Prof. Bożenna Karczmarek-Borowska
      "Każdego roku w Polsce na raka zapada około 10 tys. osób. "

      Na podkarpaciu więc jest epidemia nowotworów - 70% zachorowań Polski, z czego
      90% umieralność.
      2. "Czy mieszkańcy Podkarpacia chorują częściej niż mieszkańcy innych regionów
      Polski? " - GW - "Nie. Liczba zachorowań na nowotwory plasuje nas pośrodku
      statystyk. Najbardziej chorują mieszkańcy województw zachodnich."
      Pani Borowska z matematyką ma chyba na bakier.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka